Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#1901 PostWysłany: 05 Lis 2022 22:06 

Rejestracja: 21 Paź 2022
Posty: 36
To co lubią pisać maczkiem: TOiP dla Visa Infinite
Wydanie karty płatniczej i wznowienie karty płatniczej –
z wyjątkiem kart wydawanych po zgłoszeniu utraty karty (opłata
pobierana z góry) - każdorazowo


Co to za wyjątek?
Góra
 Profil Relacje PM off
lendziro uważa post za pomocny.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#1902 PostWysłany: 06 Lis 2022 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 854
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Zmieniałem ostatnio kartę moją i żony.
Poniedziałek telefon do doradcy, środa karta w ręku. Więc błyskawica.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1903 PostWysłany: 06 Lis 2022 18:26 

Rejestracja: 21 Paź 2022
Posty: 36
Czy ten sposób wysyłki nowej karty VISA Infinite (+ PP), po jej zastrzeżeniu działa również za granicę? Czy ktoś miał takie doświadczenia? Co wtedy z dodatkowymi prowizjami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1904 PostWysłany: 07 Lis 2022 21:40 

Rejestracja: 30 Lip 2019
Posty: 6
Czy ktoś próbował załatwić u doradcy i dostał w ostatnim czasie zwolnienie lub może częściowe obniżenie opłaty rocznej za Infinite ? Lub ma jakieś sposoby na wyrobienie części limitu ? Karta używana regularnie do płacenia za zakupy/paliwo/podróże, etc, ale i tak mi jeszcze brakuje zeby uniknać opłaty, może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym zakresie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1905 PostWysłany: 07 Lis 2022 22:02 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Przepraszam za szczerość, ale widziały gały co brały? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1906 PostWysłany: 07 Lis 2022 23:03 

Rejestracja: 30 Lip 2019
Posty: 6
Sorry rowniez za szczerość ale Twoj uszczypliwy komentarz nic nie wnosi kompletnie :) Wiem jakie są za warunki i nie mam z nimi problemu, ale być może ktoś ostatnio działał w tym temacie u doradcy lub ma jakies patenty i może opisac swój przypadek, a po to jest forum żeby sobie pomagać nawzajem jak ktoś jest ma większą wiedzę w danym zakresie, a nie po to by mądrować się, jeśli się nie jest w stanie odpowiedzieć za zadane pytania :) jeśli da się ominąć/obniżyć opłatę to super, jak nie to tez ok(nie jest to wielka kwota). peace. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1907 PostWysłany: 08 Lis 2022 08:26 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
800 zł opłaty to jest parę wyjść do knajpy z Rodziną ale...

Korzyści, które karta daje, są tej opłaty warte.
Ostatnio poprosiłem o zrobienie ubezpieczenia podróżnego w PZU.
Wyceniono na niemałych sumach ubezpieczenia, ale wielokrotnie niższych od INfinity, na ok. 400 zł

JEDEN WYJAZD na 11 dni!

Resztę sobie dopowiedz i nie jojcz.
😉
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1908 PostWysłany: 08 Lis 2022 08:50 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@johnnyWalker - może i Forum po części jest by pomagać innym, ale...
- czy przeczytałeś (ten) temat dotyczący karty co do której masz pytania? czy tylko pytasz i oczekujesz na odpowiedz? może ona już tu jest!
- czy pomagasz innym? czy wszystkie Twoje 5 postów to chęć uzyskania szybko i bez wysiłku informacji? które może są już podane w tematach gdzie piszesz!
- czy temat o PP też cały przeczytałeś i nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie jakie tam zadajesz? czy nie przeczytałeś i tylko pytasz? może odpowiedź już tam jest!
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1909 PostWysłany: 08 Lis 2022 10:26 

Rejestracja: 30 Lip 2019
Posty: 6
witaj drogi lluukk
tak przeczytałem ten temat dotyczący karty:
dlaczego z góry sobie coś zakładasz że ktoś czego nie czytał choć nie masz zielonego pojęcia jak jest, czy za każdym postem trzeba pisać że forum przeczytane i google przeszukane zeby mozna było otrzymać odpowiedź?
odpowiedzi dotyczące zwolnienia z oplaty są sprzed 2-3 lat: że przy próbie próbie rezygnacji z karty doradca potencjalnie może anulować, w styczniu ktoś pisał ze doradca wspominał mu że opcja zwolnienia z opłaty nie jest już więcej dostępna, że pewnie wszystko zależy od doradcy, etc - więc jak widać odpowiedzi są niejednoznaczne i może się to wszystko zmieniać - dlatego też pytam jakie ktoś ma doświadczenie ostanie, lub czy może opisać swój przypadek bo po to jest forum żeby sobie pomagać a informacje mogą się zmieniać

@FUX - wiem jakie są warunki i korzyści z karty - i każdy może sobie sam ocenić czy mu się to opłaca
nie znaczy to jednak że nie można poszukiwać opcji żeby jeszcze bardziej zoptymalizować koszty jeśli jest to możliiwe - tak jak np. ktoś pyta o dojazd z lotniska do centrum miasta X, gdzie można dajmy na to pociągiem za 30 EUR lub busem z lotniska za 10 EUR, a ktoś kto był na miejscu odkrył że 200m od lotniska jest przystanek miejski gdzie można autobusem za 2 EUR przyjechać - i tej niestandardowej opcji nie ma opisanej na stronie lotniska(do ktorej by został odesłany przez niektorych tu na forum), natomiast podzielił się tą informacją na forum i ktoś inny mogł jeszcze bardziej zooptymalizować swoje koszty. czy to źle?

dlatego dziękuje wszystkim za uświadamianie/mądrowanie, odsyłanie to cennika itp. ale nie jest mi ono potrzebne, wiem to wszystko - kilka postów już zostało wyżej napisanych ale żaden nie odpowiadał na pierwotne zadane pytania. jeśli ktoś nie wie jakie są odpowiedzi lub nie chce odpisywać to niech po prostu nic nie pisze, nie trzeba zaśmiecać forum nic nie wnoszącymi wpisami.
być może ktoś inny zechce podzielić sie swoim przypadkiem/doświadczeniem rozmowy z doradcą lub innymi niestandardowymi sposobami, na które samemu cięzko wpaść, a na czym będzie mogło część ludzi skorzystać, tak jak np. na dojeździe autobusem miejskim z lotniska. pozdro ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1910 PostWysłany: 08 Lis 2022 10:48 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
johnnyWalker napisał(a):
Czy ktoś próbował załatwić u doradcy i dostał w ostatnim czasie zwolnienie lub może częściowe obniżenie opłaty rocznej za Infinite ? Lub ma jakieś sposoby na wyrobienie części limitu ? Karta używana regularnie do płacenia za zakupy/paliwo/podróże, etc, ale i tak mi jeszcze brakuje zeby uniknać opłaty, może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym zakresie ?

Napisałem na wiadomość prywatną.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
johnnyWalker lubi ten post.
yogibabu uważa post za pomocny.
 
      
#1911 PostWysłany: 08 Lis 2022 14:47 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
To może podziel się także z innymi.
😉
Góra
 Profil Relacje PM off
Michal Szyszka lubi ten post.
 
      
#1912 PostWysłany: 08 Lis 2022 20:21 

Rejestracja: 01 Lis 2019
Posty: 125
Pewnych rzeczy na forum nie powinno się pisać, bo jak wszyscy wiemy dostęp do treści mają nie tylko forumowicze. Kto kumaty to wie o czym piszę. Napiszę krótko: "pieniądze lubią ciszę"
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
 
      
#1913 PostWysłany: 08 Lis 2022 21:14 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Dlatego pisałem na pw.
Liczę na lubię lub pomogłem. @FUX, @puniek8, @yogibabu. Dziękuję.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
FUX uważa post za pomocny.
 
      
#1914 PostWysłany: 08 Lis 2022 22:00 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
I jednocześnie komplementarnie prosisz się chyba o ostrzeżenie za żebranie. :lol:

Na marginesie z tym dzieleniem się tego typu rzeczami na PW to bym się jednak dwa razy mocno zastanowił:P
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1915 PostWysłany: 08 Lis 2022 22:05 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Macie rację. Koniec z dzielenia się wiedzą ... ale tylko w tej kwestii.
Ale to skąd mamy pozyskiwać wiedzę?
Ale ... W tych kwestiach ostrożność jest wielce wskazana
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1916 PostWysłany: 09 Lis 2022 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Są tematy które powinny pozostać na priv i w kuluarach, żeby mogły nadal istnieć. W przeciwnym razie w szybkim czasie przestały by istnieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1917 PostWysłany: 10 Lis 2022 07:44 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
Witam , czy ubezpieczenie do KK Infinite obejmuje COVID i jego konsekwencje - kwarantanna..itd- tak żeby było respektowane w Izraelu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1918 PostWysłany: 10 Lis 2022 07:53 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Leniuszek...

https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/
Góra
 Profil Relacje PM off
George1 lubi ten post.
George1 uważa post za pomocny.
 
      
#1919 PostWysłany: 11 Lis 2022 22:45 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Hej, mam kartę MC Platinum i rzeczą która bardzo w niej cenię jest dodatkowe ubezpieczenie od MC bezcenne chwile (ubezpieczenie najniższej ceny oraz dodatkowy rok gwarancji, z tego pierwszego korzystałem kilkukrotnie, a z drugiego jeszcze nie, bo kartę mam dopiero ponad rok).

Udało mi się powiększyć dostępny limit do 50k+, co umożliwia mi przejście na Infinite (a to kusi mocno), ale widzę, że te 2 elementy nie są nigdzie uwzględnione na stronie karty, a bardzo mi na nich zależy. Widziałem, że w PL jest to dodawane do tych kart w innych bankach, a za granicą do Infinite to jest dodawane (praktycznie) zawsze (w miejscach takich jak USA, Kanada, wschodnia Europa, Afryka), ale nie mogę się tego doszukać u nas w PKO BP.

Czy ktoś z Was, jej posiadaczy, może widział gdzieś może wzmiankę o tych dodatkach?

Ps Do lutego 2019 było „ubezpieczenie na szóstkę”, które zawierało te rzeczy, ale nie jest już dostępne niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#1920 PostWysłany: 11 Lis 2022 23:41 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@5021567@gmail.com niestety do Infinite tego nie dostaniesz.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group