Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 05 Wrz 2019 11:27 

Nie inaczej, zdolność kredytowa obliczana jest indywidualnie

Do tego brak jakiegokolwiek wcześniej kredytu czy nieposiadanie kk w ogóle jest chyba najgorsze :D

Wierzę, nie wierzę ' byliśmy swoje usłyszeliśmy
@tasma można pójść do innego oddziału, a nuż usłyszysz co chcesz usłyszeć mimo takiej a nie innej WYLICZONEJ u nich zdolności kredytowej ;)
Góra
 PM off  
      
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
#182 PostWysłany: 05 Wrz 2019 12:23 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
@gorny77

Ja z powodu posiadania konta Aurum mam przydzielonego opiekuna i jakakolwiek rozmowa z kimś innym kończy się propozycją umówienia z moim opiekunem.
Choć opiekun tak naprawdę niewiele może ' bo i tak jak mi powiedziała ta Pani, ona musi uzyskać zgodę analityka, a do tego każdy limit kredytowy powyżej 50K jeszcze musi uzyskać uznaniową akceptację dyrektora oddziału.
Nie wiem na czym polega ten ostatni punkt.
Aż się boje że zapytają na kogo głosowałem w ostatnich wyborach ;) .

Generalnie współpraca z nimi to droga przez mękę, ale że oferta jest całkiem fajna, to nie pozostaje nic innego niż męczyć się.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 05 Wrz 2019 13:22 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Ja rozumiem to wszystko, co napisaliście i generalnie się zgadzam z tokiem i wnioskami z powyższego wywodu przyczynowo-skutkowego. Ale to może inaczej - zróbmy jakiś taki przykład, jak ktoś chce niech napisze (bez konkretów jakichś identyfikujących, rzecz jasna), jak ta zdolność kredytowa się ma i jak jest obliczana, w odniesieniu do wpływów z - uwaga! - wynagrodzenia. Wpłaty własne, z tego co widzę, wiem i czytam, nie mają aż tak dużego (żadnego..?) znaczenia, jak właśnie wynagrodzenie.
Otóż, jest "pacjent", dajmy na to, dla uproszczenia z dobrą historią kredytową, ale nie mający aktualnie żadnych innych kredytów.
Pacjent ma konto Aurum i wpływa wynagrodzenie - w kwocie "X zł".
I teraz - jak oni tę (mniej więcej i pomijając ich uznaniowość siłą rzeczy) zdolność kredytową: "X zł" x 3 albo 5-krotność, 10-cio – czy jakoś inaczej?
Z przypadków które znam, powiem, że po pierwszym wpływie na konto Aurum (nie pierwszym miesiącu, a pierwszym wpływie - czyli może to być np. kilka dni po samym założeniu konta(!) - automatycznie przyszła propozycja banku na Platinum lub kredyt odnawialny na kwotę 50% tego wpływu. Według Doradcy propozycja pewna a nie wirtualna.
Bo nie wiem czy jest o co kruszyć kopię, idąc (czy też próbując iść) w kierunku Infinite...
Góra
 Profil Relacje PM off
jrusz lubi ten post.
 
      
#184 PostWysłany: 05 Wrz 2019 13:42 

Swego czasu ktoś mi na pw napisał, że każdy posiadacz też KK PKO BP Platinum ma swojego opiekuna i na zasadzie kopiuj wklej jego o to zapytaj

Nie żebym się czepiał, ale wyżej podano jak od wielu zmiennych ta zdolność zalezy czy jest wyliczana, by otrzymać czy móc starać się o KK PKO BP INFINITE
Góra
 PM off  
      
#185 PostWysłany: 05 Wrz 2019 13:48 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Odpowiada, że "to zależy od zdolności kredytowej".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 05 Wrz 2019 13:51 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
@sanchopan - no tego raczej my klienci nie będziemy wiedzieli jak liczą zdolność kredytową dla Karty z limitem min 50K, najpewniejsza droga to informacja od pracownika banku (gdyby tu był taki może by podpowiedział)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 05 Wrz 2019 14:27 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Nie o to chodziło.
Ale są tutaj osoby, którym po paru miesiącach (lub dłużej) posiadania konta Aurum zaproponowano - i wzięli - kk Platinum. I chodziło o krótką, prostą i niezobowiązującą odpowiedź typu np.: "dali Platinum (lub Infinite) z limitem 5x wpływów" - i tyle. Proste, prawda?
Nikt nie zdradza ani swoich dochodów ani wysokości limitu kk - a my mamy pewne wyobrażenie, chociażby w sposób przybliżony - ale jakiekolwiek. A inaczej nie wiemy... nic!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 05 Wrz 2019 14:34 

Infinite to kk VIP

W żadnym wypadku obecnie nie ma jej sensu, a zwlaszcza kryteriów otrzymania porownywać z platinum :!:

Osobistego konsultanta naciskaj, pytaj itp itd tu na forum nikt ci nie pomoze czy nie wskaże jak ją otrzymać.....bo niewielu ją ma

Jest jednak jak poczytać sens założyć osobny temat dla Infinite, tak jak teraz jest chaos
Góra
 PM off  
      
#189 PostWysłany: 05 Wrz 2019 14:40 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Rozumiem, z tym że pytanie było również o Platinum - więc ponawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 05 Wrz 2019 14:47 

Platinum otrzymują obecnie osoby z umową o prace nawet z płacą minimalną

Infinite w 99% jak poczytac tylko osoby ze zdolnością kredytową +50000

Czego jeszcze nie rozumiesz czy co tu można więcej dodać?
Góra
 PM off  
      
#191 PostWysłany: 05 Wrz 2019 14:50 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Widzę, że nie ukrywasz irytacji.
Można dodać po prostu, że - powtórzę, jeśli ktoś nie zauważył - "miałem wpływy z min. pensji, a dostałem Platinum 5x minimalna pensja".
Odwzajemnię się pytaniem: Czego jeszcze nie rozumiesz, Ty Kolego, z kolei? :mrgreen: Bo złościsz się na innych, nie widząc, że sam wzbudzać możesz irytację u współrozmówców. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 05 Wrz 2019 14:55 

Czego ci nie da ...konsultant czy nie odpowie na tak zadane pytania, tego tym bardziej nawet na tym forum nie uzyskasz odpowiedzi

A i samo posiadanie takiego czy innego konta g znaczy

Zero problemów, merytoryczna dyskusja ....nieco zasmiecająca temat dlatego dane mój post wyzej
Góra
 PM off  
      
#193 PostWysłany: 05 Wrz 2019 14:56 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Chcesz Infinite jak rozumiem no to Ci odpowiem - bez konkretów :D
- miałem wpływy X miesięcznie z pensji dostałem Infinite z limitem 3 x X bo o taki wnioskowałem, nie wiem ile x X mógłbym dostać maksymalnie - pomogłem?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#194 PostWysłany: 05 Wrz 2019 15:00 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Oczywiście :!: Dziękuję! :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 05 Wrz 2019 15:10 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
"Wkrótce" napiszę jak działa w PKO BP chargeback na karcie kredytowej.
Zarezerwowałem w wypożyczalni Toyota Camry (lub podobny) dostałem zepsutego Hyundaia Sonata więc powiedziałem, że chcę sprawne auto i dostarczyli mi Hyundai Elantra twierdząc, że tylko taki mają.
Złożyłem reklamację bo Elantra to jednak nie Camry (lub podobny) za jaki zapłaciłem i wypożyczalnia odpowiedziała "że Sonata mi się nie podobała (ani słowa, że była zepsuta) i dostarczyli mi jedyne auto wolne Elantrę - więc skoro ją wziąłem to znaczy, że tak chciałem a Elantra to ta sama klasa co Camry/Sonata."
PKO BP - przyjęło reklamację o zwrot różnicy w cenie auta klasy Camry a klasy Elantry i... zobaczymy ;) pewnie za 2 miesiące :D
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 06 Wrz 2019 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Jak pewnie wspominałem (ale nie wiem co z tego znalazło się w koszu) karta jest bardzo interesującym produktem, nie jest jednak tak do końca słodko. Nie wiem czy to indywidualny niefart, czy ten bank tak ma, ale ciągle coś jest nie tak.

Przypadkiem w zeszłym miesiącu odkryłem, że część transakcji została rozliczona po kursie Mastercard plus ok. 4%, teraz dla odmiany za niesprecyzowane coś naliczyli mi odsetki.

W pierwszej sprawie szybko rozpatrzono moją reklamację i różnicę zwrócono. W drugiej dopiero napisałem.
Ta pierwsza jest zresztą bardziej irytująca, bo nie mam pełnego zaufania do prawidłowości rozliczeń, a transakcji jest na tyle dużo, że sprawdzenie kursów to spora praca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 06 Wrz 2019 11:41 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Super :shock: to biorę się za przegląd transakcji - przez 2 miesiące wakacji płaciłem w różnych walutach: USD, CZK, DKK, EUR i GEL - zobaczymy (wprawdzie mam Visę, no ale system rozliczania jest ten sam)
EDIT:
- szybki przegląd wyrywkowy - wszystko OK - liczone po kursie organizacji 8-)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 06 Wrz 2019 17:38 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
Czy ta karta ma assisatnce domowy jak KK Platinum Santander ? A czy Infinite ma taki assistance ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 06 Wrz 2019 18:10 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... ostke-pzu/
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
George1 lubi ten post.
George1 uważa post za pomocny.
 
      
#200 PostWysłany: 06 Wrz 2019 18:34 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Czy ja dobrze czytam warunki Platinum, że Priority Pass do tej karty jest tylko "do końca ważności karty", bo nie wiem czy to rozumieć, jako "ważność karty" czy że program Priority Pass do tej karty będzie wygaszany?
https://www.pkobp.pl/media_files/dcd93828-5854-4346-ad51-0f1c3e70846a.pdf/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group