Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3616 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 181  Następna
Autor Wiadomość
#1361 PostWysłany: 14 Mar 2022 16:44 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
@lukket już załatwione w Oddziale - Pani ogarnęła bardzo sprawnie, choć była na początku zdziwiona jak zobaczyła co tam jej się wyświetla w systemie, ale szybko coś sprawdziła i "obeszła" problem. Karta już wyświetla się w aplikacji.
Na marginesie dodam, że wcześniej rozmawiałem telefonicznie z moim dotychczasowym doradcą i nic nie mógł, ale po telefonie na Infolinię zostałem umówiony na konkretną godzinę w innym Oddziale (3 minuty spacerkiem od domu) z ogarniętą Panią i wszystko się nagle dało. Od ręki też podpisałem zmianę Oddziału i doradcy ;)
Więc warto zmienić doradcę jak obecny nie ogarnia.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
#1362 PostWysłany: 14 Mar 2022 16:53 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Najlepiej zmienić bank, jak dotychczasowy nie ogarnia;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1363 PostWysłany: 14 Mar 2022 17:05 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
@digger zmienić bank jak rozumiem to i zmienić kartę, w moim zasięgu i na moje potrzeby nie ma lepszej karty w PL, więc zrezygnować z niej, bo jakiś koleś w banku jest nieogarnięty to nie byłoby rozsądne ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Japończyk lubi ten post.
 
      
#1364 PostWysłany: 14 Mar 2022 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 480
Loty: 150
Kilometry: 312 832
złoty
Znajomy ma konto w PKO od x lat, zawsze było używane jako dodatkowe, żadnych regularnych operacji, żadnego wpływu wynagrodzenia. Ze 2-3 razy wpływ 20k niebędący wynagrodzeniem. W aplikacji ma opcję wnioskowania o Infinite z limitem 60k :o Zastanawiamy się czy przy dochodach na pograniczu tego co jest tutaj postrzegane jako dolny limit i dużymi innymi zobowiązaniami oraz KK jest sens, żeby wnioskował o Infinite czy bezpieczniej wziąć najpier Platinum. Ktoś ma doświadczenie jak to jest z odrzuconym wnioskiem? Bank proponuje inną kartę/mniejszy limit czy jest odmowa i później utrudnia to wnioskowanie o inną kartę z mniejszym limitem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1365 PostWysłany: 14 Mar 2022 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Ale wiesz wnioskować to możesz, nie jest to rownoznaczne z otrzymaniem tego.
Ja uzywajac ciagle karty, konta - mam co chwile jakies opcje - ze mogę wnioskowac o nowe narzędzia, a jak przechodze to od razu tone dokumentow musze dostarczyc i normalnie, typowo, badaja zdolnosc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
#1366 PostWysłany: 14 Mar 2022 22:15 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
No ale chyba nie robią tego ot tak, żeby ich zasypały wnioski od ludzi bez szans na kartę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1367 PostWysłany: 14 Mar 2022 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
No,ale mniemam, że to jest jednak bardziej ruch marketingowy niż rzeczywista możliwość.
Pamiętaj, że każdy kolejny produkt bankowy to jednak hajs dla banku. No i dostaniesz "propozycje" na Ifinite a skończysz na platinium to i bank też na tym zarobi.
Powiedzmy, że ja takiej propozycji na Infi nie dostałem, dostaje stale propozycje kredytowe albo zwiekszenia limitu na kk pomiedzy kwotami 30-90 tys. a moje ruchy na kontach na PKO BP i ilosc uslug bankowych z ktorych korzystam tez mnei do tego predestynują.
Zapewne chodzi o to, zeby uzytkownika/konsumenta - jeszcze bardziej związac z bankiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
 
      
#1368 PostWysłany: 14 Mar 2022 23:03 

Rejestracja: 14 Mar 2022
Posty: 17
Hej,

mam pytanie czy ktoś korzystał z tego ubezpieczenia, które jest dodane do karty? Czy to rzeczywiście wystarcza w przypadku jakiś większych wycieczek czy jednak warto brać coś dodatkowego? No i pytanie czy działa to ubezpieczenie też na osoby z którymi jedziemy czy tylko dla właściciela karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1369 PostWysłany: 14 Mar 2022 23:10 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Działa, na resztę znajdziesz odpowiedź w OWU i w tym temacie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1370 PostWysłany: 15 Mar 2022 03:37 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 309
niebieski
ricinus78 napisał(a):
Znajomy ma konto w PKO od x lat, zawsze było używane jako dodatkowe, żadnych regularnych operacji, żadnego wpływu wynagrodzenia. Ze 2-3 razy wpływ 20k niebędący wynagrodzeniem. W aplikacji ma opcję wnioskowania o Infinite z limitem 60k :o Zastanawiamy się czy przy dochodach na pograniczu tego co jest tutaj postrzegane jako dolny limit i dużymi innymi zobowiązaniami oraz KK jest sens, żeby wnioskował o Infinite czy bezpieczniej wziąć najpier Platinum. Ktoś ma doświadczenie jak to jest z odrzuconym wnioskiem? Bank proponuje inną kartę/mniejszy limit czy jest odmowa i później utrudnia to wnioskowanie o inną kartę z mniejszym limitem?
Będzie musiał odczekać kilka dni. W tym czasie zrobic kilka operacji na koncie zwiększające zdolność kredytową - informacja z infolini która otrzymałem przy zamawianiu KK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1371 PostWysłany: 15 Mar 2022 07:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 480
Loty: 150
Kilometry: 312 832
złoty
Odczekać na co? Przecież operacje nie zwiększają zdolności kredytowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1372 PostWysłany: 15 Mar 2022 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Wie ktoś może jak PKOBP nalicza odsetki od wypłat gotówkowych za granicą?
1.Od całości salda?
2.Od wypłaconej kwoty?

Co przerywa bieg odsetek
1. Spłata wybranej w bankomacie kwoty
2. Spłata kwoty na wyciągu
3. Spłata całego salda karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1373 PostWysłany: 15 Mar 2022 12:54 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Ja zalecam mimo wszystko nadpłacać przed wypłaceniem pieniędzy z zapasem np. 10%. To chyba tylko bank wie jak to działa. Teorytycznie jak mamy transakcje na karcie na 500 zł, do tego nowa wypłata (w przeliczeniu) 500 zł, to najpierw powinny być pokryte transakcje wg kolejności przy spłacie, wiec odsetki będą naliczane i powinny być proporcjonalnie (ale to tylko domysły, nie wiem co bank zrobi)

Ja z doświadczenia miałem taka sytuacje myslalem ze mam nadpłaconą kwotę, wypłaciłem pieniądze, po chwili zorientowałem się ze nie nadpłaciłam i to nadrobiłem -> odsetek nie było, a to prawdopodobnie dlatego ze wypłata z bankomatu jest księgowana tak jak transakcje: po paru dniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1374 PostWysłany: 15 Mar 2022 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Ja zawsze wybierałem, patrzyłem ile zablokowali i spłacałem z małą górka, ale teraz mam duże saldo a do spłaty prawie miesiąc czasu. Dlatego kombinuje co się bardziej opłaci.

Edit
A może jakiś manewr z kartą dodatkową?
Żony karta ma saldo zero, ciekawe, czy to by zadziałało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1375 PostWysłany: 15 Mar 2022 13:12 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
@tuczy - jak nadpłacisz dodatkową i z niej wypłacisz to nie będzie prowizji ani odsetek.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
turczy lubi ten post.
turczy uważa post za pomocny.
 
      
#1376 PostWysłany: 15 Mar 2022 13:41 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
ricinus78 napisał(a):
Odczekać na co? Przecież operacje nie zwiększają zdolności kredytowej.

i tu Cie zaskocze, w PKO BP zwiększają mozliwy przyznany limit na karcie kredytowej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
#1377 PostWysłany: 15 Mar 2022 13:47 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Ja się nie zgodzę, zwiększają ofertę która można kliknąć, ale nie jest oba traktowana tak jak kiedyś, tzn. „na klik” czyli bez potwierdzania zarobków itp. Ja dostałem ofertę na 100k ale i tak zweryfikowali moje zarobki oraz sprawdzili w BIK.

Wiec te oferty w aplikacji raczej „z dupy”.

Nie wiem na jakiej zasadzie je wyliczają, ale jak ostatnio zmieniłem limit na X a miałem dostępny przy wypełnianiu formularza X+Y, to potem w aplikacji miałem ofertę na dodatkowa kartę (w sumie to nową nie dodatkową) na kwotę właśnie Y (ale tez nie na klik)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1378 PostWysłany: 15 Mar 2022 14:03 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
Chyba zalezy na kogo sie trafi z drugiej strony, u mnie podniesli zdolnosc o 20k włąsnie w taki sposob
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1379 PostWysłany: 15 Mar 2022 14:14 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
Ludzie, no dajcie spokój, przecież bank na piękne oczy nikomu nie da limitu na karcie 100k.
Nawet jak masz propozycję i zawnioskujesz to oni sprawdzą cię w BIK i jak nie masz dobrej oceny to nikt nie da dobrego limitu na karcie.
Po prostu komuś może się wydawać, że "nic nie zrobił" a bank mu podnosił propozycję, więc ten zawnioskował i dostał - tak, ale musiał mieć dobrą ocenę w BIK, bo inaczej nic z tego.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1380 PostWysłany: 15 Mar 2022 14:35 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
To pytanie dlaczego nie dali od poczatku zgody?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3616 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 181  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group