Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3614 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 181  Następna
Autor Wiadomość
#1221 PostWysłany: 03 Gru 2021 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 67
Loty: 91
Kilometry: 139 677
U mnie nie zadziałało. U doradcy na podstawie dochodu zdolność wyszła o ledwie parę stówek za mała do Infinite. Założyłam więc Platinum i liczyłam, że uda mi się powiększyć ten limit po jakimś czasie samej przez internet, ale niestety mój wniosek nie przeszedł :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#1222 PostWysłany: 03 Gru 2021 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 124
To może ja opowiem. Poprzednio miałem Mastercard Platinum. Nie mam w PKO żadnego innego produktu, nawet konta.
Po jakimś czasie używania karty zauważyłem, że mam opcję zmiany limitu, nawet na sporo większy niż wymagane do Infinite 50000. Przez jakiś czas to ignorowałem, ale parę dni temu postanowiłem spróbować zwiększyć limit na równe 50000. iPKO ostrzegało mnie przy tym, że będą potrzebować dodatkowych dokumentów.
Niezrażony przeklikałem wniosek (pytania o dochody, formę zatrudnienia, koszty życia :) )
Po chwili wniosek został zaakceptowany i nie poproszono mnie o żadne dodatkowe dokumenty.
Po podwyższeniu limitu mogłem zmienić kartę na Infinite przez iPKO. Karta była u mnie następnego dnia.

:!: Uwaga - jeśli aktywujecie nową kartę stara jest zamykana - jeśli czekacie na zwroty to lepiej z tym poczekać - info od opiekuna.

Jeśli chodzi o opcję zwiększenia limitu. Podejrzewam, że wpływ miało spłacanie całości zadłużenia i duży obrót. Wydaje mi się, że opcja zwiększenia limitu pojawiła się po wyjeździe na Islandię ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 uważa post za pomocny.
 
      
#1223 PostWysłany: 03 Gru 2021 23:13 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
A mogę się zapytac co oznacza w tym przypadku duży obrót miesięczny, jaki przedział mniej więcej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1224 PostWysłany: 04 Gru 2021 13:57 

Rejestracja: 09 Cze 2021
Posty: 14
Czy wybór zwiększenia limitu do mniejszego, niż ten proponowany przez aplikację zwiększa szanse na przejście weryfikacji bez dodatkowych dokumentów, czy raczej nie ma to znaczenia o ile wnioskowany limit nie przekracza tego, który sugeruje sama aplikacja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1225 PostWysłany: 04 Gru 2021 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Ja mialem możliwość podniesienia limitu przez aplikacje z 12 k na 57 k, przeszedłem wszystkie kroki przy pomocy apki i konsultanta a na koniec i tak zaprosili mnie z dokumentami, aczkolwiek jakoś nie znalazlem czasu i nie dotarłem do oddziału także, nie wiem jaki jest glowny powód ktory determinuje koniecznosc wizyty.
Dodam, że u mnie PKO bp to główny bank, w ktorym posiadam i kilka rachunków bankowych i lokaty itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1226 PostWysłany: 04 Gru 2021 14:48 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
Nie zapominajcie, że bank sprawdza klienta w BIK, jeśli ktoś ma dobrą historię to może liczyć na podniesienie limitu "na klik" ale nie ma co liczyć, że ze średnią historią bank da komuś 50k+ limitu ot tak "bez papierów". Propozycje banku często są wzięte z kosmosu (mają zachęcać do złożenia wniosku), realnie jak mają przyznać kredyt to nie zrobią tego raczej na piękne oczy. Podstawą do skutecznego podniesienia limitu "na klik" jest robienie dobrych obrotów posiadaną kartą (na której będziemy chcieli wyższy limit) i najlepiej spłacanie w całości - a kartą można płacić dziś prawie wszędzie, nawet czynsz czy opłaty za prąd, za ferie dzieci czy obiady szkolne.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
lukket lubi ten post.
 
      
#1227 PostWysłany: 04 Gru 2021 16:10 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1165
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@lockheed
pisałem o tym niedawno

Krzysztof76 napisał(a):
Przy zmianie z MC Platinum na Visa Infinite, jeżeli przy propozycji będziecie mieć mniej niż 50tyś. Np. 40 tys zł. To mimo to warto limit podnieść. Po zatwierdzeniu przez bank nowego limitu należy wystąpić o kolejne zwiększenie do kwoty pow. 50tys. Zł. W moim przypadku do ogarnięcia w 30 minut. Oczywiście po uzyskaniu limitu 50tys Zł pojawia się opcją zmiany na kartę Visa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1228 PostWysłany: 04 Gru 2021 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 250
O ile dobrze pamiętam, na zwiększenie limitu kredytowego powyżej 50tys potrzebna jest zgoda współmałżonka. Do 50 tys. włącznie nie jest wymagana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1229 PostWysłany: 04 Gru 2021 20:06 

Rejestracja: 26 Wrz 2019
Posty: 51
Japończyk napisał(a):
O ile dobrze pamiętam, na zwiększenie limitu kredytowego powyżej 50tys potrzebna jest zgoda współmałżonka. Do 50 tys. włącznie nie jest wymagana.

Zdaje się, że jednak nie. Kiedyś (15 lat temu?) to było bodaj 30 tys., w tej chwili jest już (na 99%) więcej niż 50 tys.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1230 PostWysłany: 04 Gru 2021 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 250
Tak twierdził jakieś 2-3 miesiące temu doradca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1231 PostWysłany: 05 Gru 2021 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 124
5021567@gmail.com napisał(a):
A mogę się zapytac co oznacza w tym przypadku duży obrót miesięczny, jaki przedział mniej więcej?


Przez kilka miesięcy praktycznie nie używałem karty. W lipcu, wrześniu i październiku obrót powyżej 20000 PLN (a więc i tak sporo poniżej "wymaganego" limitu) Karta spłacana w całości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1232 PostWysłany: 06 Gru 2021 01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
na pewno obrót też robi robotę, bo ja kartę używam dzień w dzień i limit ktory zwalnia z opłaty robię w okolo 8 miesięcy. I jak mialem spłaconą kartę to mialem propozycję podwyższenia limitu, ale tak jak poprzednio wskazałem i tak musialem pofatygować sie z dokumentami, jak chcialem limit zwiększyć. A w apce dawali mi limit 52 koła, ja zaaplikowalem o 40 k, a mimo to poprosili o doksy, także możliwe, że to u nich standard
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1233 PostWysłany: 07 Gru 2021 11:14 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Chciałem również potwierdzić ze promocja Bezcennych dla Platyny działa, dostałem za Allegro, Euro, circlek i Empik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kruczi lubi ten post.
 
      
#1234 PostWysłany: 09 Gru 2021 00:39 

Rejestracja: 09 Cze 2021
Posty: 14
lockheed napisał(a):
Kilka osób wspominało tutaj, że po jakimś czasie od założenia karty i wpływów systematycznych, w aplikacji dostali propozycję zwiększenia limitu kredytowego na karcie bez dodatkowych weryfikacji (np. ponownej weryfikacji źródła dochodu, itp).

Czy ktoś może napisać jak konkretnie to wyglądało? Mam kartę od końca sierpnia, dość wysoką kwotę na koncie i przelewy oznaczane przez system jako "wpływy systematyczne" na konto, ale na kliknięciu na Oferty/Karta kredytowa (zmiana Twojego limitu) pokazuje mi się ustawiona przez aplikację wartość 54 600 z 60 000 (obecny limit to 27 000), ale jakakolwiek wartość powyżej obecnego limitu wyświetla komunikat "Kwota wymaga naszej dodatkowej weryfikacji."

Dla potomności:

Historia rachunku: 6 miesięcy z miesięcznymi "Wpływami regularnymi" (rozpoznawanymi przez bank jako wypłata) na poziomie 20-30tyś.
Historia karty MC Platinum: 3 miesiące w trakcie których transakcje w sumie na ok. 10 000zł i automatyczne spłaty w całości. Limit początkowy: 27 600

Wybrałem zwiększenie limitu do 50 000 (z 54 600 proponowanych przez aplikację/stronę). Sprawdziłem u doradcy i była to oferta "niewiążąca", czyli bank nie zobowiązuje się do jej spełnienia po zawnioskowaniu.
W trakcie składania wniosku podałem dane dot. dochodu i wydatków - użyłem tych samych wartości, które były podane przy zakładaniu karty (JDG, więc na podstawie PIT za poprzedni rok).
Po przeklikaniu wniosku, udzieleniu zgody na sprawdzenie w BIK i pomieleniu przez stronę IKO przez ok 3 minuty, pojawiły się do wyboru dwie opcje: 50 000 i 54 600, obie z adnotacją "oferta wiążąca". Wybrałem tą wyższą i limit został zatwierdzony. Szybki telefon z centrali PKO by potwierdzić, że to ja składałem wniosek, i po chwili miałem nowy limit na karcie (przy okazji złożyli mi też wiążące oferty na limit odnawialny w koncie oraz pożyczkę gotówkową na ok 100 000).

Nie potrzebowałem dostarczać żadnych dokumentów (potwierdzających dochód, wyciągów itp).
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1235 PostWysłany: 09 Gru 2021 01:02 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 488
niebieski
Przepraszam jeśli odpowiedź kiedyś się pojawiła na moje pytanie. Od kilkudziesięciu lat nie jestem klientem PKO BP. Mam konto i dwie karty w mBank, z czego jedną z limitem 50000. Czy istnieje procedura przeniesienia karty do PKO BP, bez obowiązku przynoszenia papierków z pracy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1236 PostWysłany: 09 Gru 2021 02:06 

Rejestracja: 09 Cze 2021
Posty: 14
Nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1237 PostWysłany: 09 Gru 2021 08:36 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
lockheed napisał(a):
Historia rachunku: 6 miesięcy z miesięcznymi "Wpływami regularnymi" (rozpoznawanymi przez bank jako wypłata) na poziomie 20-30tyś.
Historia karty MC Platinum: 3 miesiące w trakcie których transakcje w sumie na ok. 10 000zł i automatyczne spłaty w całości. Limit początkowy: 27 600

W trakcie składania wniosku podałem dane dot. dochodu i wydatków - użyłem tych samych wartości, które były podane przy zakładaniu karty (JDG, więc na podstawie PIT za poprzedni rok).

Nie potrzebowałem dostarczać żadnych dokumentów (potwierdzających dochód, wyciągów itp).


Czy dobrze rozumiem, że 3 miesiące wcześniej dostarczyłeś do banku dokumenty dochodowe by otrzymać kartę MC?
Jeśli tak to nie dziwię się bankowi, że nie chciał ich ponownie (nic się dochody za poprzedni rok nie zmieniły od składania wniosku o MC)
Czy pierwszą kartę dostałeś "na klik" bez niczego i teraz "na klik" zwiększyli?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1238 PostWysłany: 09 Gru 2021 09:23 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Jakie są Wasze doświadczania z czasem od złożenia wniosku do otrzymania karty Platinium? Czy w tydzień jest szansa się wyrobić? Miałem już wcześniej tą kartę ale zrezygnowałem i mam możliwość złożenia wniosku przez ipko. Nie mam żadnego innego produktu z oferty(ror).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1239 PostWysłany: 09 Gru 2021 09:39 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
U mnie cały proces finalnie trwał trochę ponad tydzień, gorzej jak będą ciagle wymagali dodatkowych dokumentów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1240 PostWysłany: 09 Gru 2021 09:41 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
niedzwiecki.pl napisał(a):
Przepraszam jeśli odpowiedź kiedyś się pojawiła na moje pytanie. Od kilkudziesięciu lat nie jestem klientem PKO BP. Mam konto i dwie karty w mBank, z czego jedną z limitem 50000. Czy istnieje procedura przeniesienia karty do PKO BP, bez obowiązku przynoszenia papierków z pracy?
Jak będziesz decydował się na przeniesienie z mBank (czyli wypowiedzenie umowy i zawarcie nowej w PKO), to w celu szybkiego załatwienia sprawy polecam złożyć wypowiedzenie w mbank „przyspieszone”, które ma możliwość (ale nie daje domyślnie) złożenia konsultant. Wtedy nie ma okresu wypowiedzenia, nie ma okresu po okresie wypowiedzenia w którym ani nie masz karty, ani nie nie masz zwolnionej zdolności. Ja o tym nie wiedziałem i męczyłem się chyba 3 miesiące, po których karta zniknęła dopiero z biku

Po takiej sytuacji gdzie miał być miesiąc a były 3 mam niesmak do mbanku
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3614 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 181  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group