Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#1001 PostWysłany: 31 Mar 2021 10:46 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
To mamy (powyżej wpisy) 2 klientów - 1 zadowolony, 1 niezadowolony z obsługi, 2 odpowiedzi od ubezpieczyciela sprzeczne ze sobą... :D :roll:
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1002 PostWysłany: 31 Mar 2021 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Ale juz pisalem, ze tu zadziala tylko baba z kula od @Zeus ;-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vistacash lubi ten post.
 
      
#1003 PostWysłany: 16 Kwi 2021 11:04 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Odpowiedź z PKO Ubezpieczenia - odnośnie tego czy zwrócą koszty wyjazdu żony, dzieci przy rezygnacji:

Szanowny Panie,
Zgodnie z § 12.1 ust. 1 Załącznika nr 1 do Ogólnych warunków ubezpieczenia podróżnego dla klientów PKO Banku Polskiego SA będących Posiadaczami i Użytkownikami kart PKO Mastercard Platinum i PKO Visa Infinite (,,OWU’’), przedmiotem ubezpieczenia kosztów rezygnacji z Wyjazdu jest ryzyko rezygnacji przez Ubezpieczonego:
z uczestnictwa we wcześniej zarezerwowanej Imprezie;
lub
z zarezerwowanego Noclegu;
lub
z zarezerwowanego dla Ubezpieczonego Biletu/Biletu powrotnego.
natomiast ust. 2 określa, że „Ubezpieczyciel gwarantuje zwrot kosztów rezygnacji z Wyjazdu, przez które rozumie się koszty jakimi Ubezpieczony Posiadacz/Użytkownik zostanie obciążony przez Organizatora Wyjazdu z tytułu rezygnacji…”.
Przedmiotem ubezpieczenia jest ryzyko skrócenia Wyjazdu wyłącznie przez Ubezpieczonego. Jeżeli Ubezpieczony Posiadacz/Użytkownik zostanie obciążony kosztami rezygnacji z powodów określonych w OWU, to Ubezpieczyciel zwróci mu całą kwotę do limitu określonego w OWU bez badania i wyodrębniania kosztów przypadających na poszczególnych uczestników Wyjazdu.
OWU nie zawierają postanowienia, zgodnie z którym zwrotem tym objęte miałyby być tylko koszty przypadające na Posiadacza lub Użytkownika. Posłużono się tu definicjami Posiadacz i Użytkownik, gdyż warunkiem zwrotu kosztów jest rezygnacja z Wyjazdu przez Posiadacza/Użytkownika bądź to Posiadacz/Użytkownik musi być obciążony kosztami, a nie Współmałżonek, Partner i Dzieci


Czyli co? Jednak zwrócą za Wszystkich? może @boots rzuci fachowym okiem na tą odpowiedź i podpowie jak to w końcu jest ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1004 PostWysłany: 16 Kwi 2021 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 854
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Za wszystkich.
To chyba raczej normą jest.
Likwidowałem szkodę w mbanku miles and more rezygnacja z biletów, odwołania wyjazdu z powodu choroby. Też zapisy były takie, że nie byłem pewien czy oddadzą mi za żonę tylko, czy za mnie też i wiesz co? Oddali też za znajomych którzy byli na jednej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1005 PostWysłany: 22 Kwi 2021 15:15 

Rejestracja: 16 Wrz 2020
Posty: 51
Byłem w PKO, konto mam założone w kwietniu, Pani stwierdziła ze jak mam działalność gospodarcza to za dużo zachodu, trzeba składać dużo dokumentów, wiec lepiej żebym czekał na ofertę na kartę po 6 miesiącach. Także z obsługą w PKO nic się nie zmieniło :lol:


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 22 Kwi 2021 17:25, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1006 PostWysłany: 22 Kwi 2021 21:51 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 303
niebieski
Czy w aplikacji widzisz KK platiunium gdy zwiększysz kredyt na 5tys, z informacją że potrzebne są dodatkowe dokumenty do weryfikacji, czy też nie widzisz KK platynowej w ogóle i chciałeś ja zamówić w oddziale banku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1007 PostWysłany: 22 Kwi 2021 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 854
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
mzagro napisał(a):
Byłem w PKO, konto mam założone w kwietniu, Pani stwierdziła ze jak mam działalność gospodarcza to za dużo zachodu, trzeba składać dużo dokumentów, wiec lepiej żebym czekał na ofertę na kartę po 6 miesiącach. Także z obsługą w PKO nic się nie zmieniło :lol:

Ode mnie chcieli pit roczny, o niezaleganiu US i ZUS.
Pierwsze wydruk z kompa z upo, drugie niestety wizyta w urzędzie. Zus można ogarnąć online.
Nie wiem czy to tak dużo..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1008 PostWysłany: 23 Kwi 2021 06:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Niezaleganie US też można online załatwić

z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1009 PostWysłany: 23 Kwi 2021 08:16 

Rejestracja: 16 Wrz 2020
Posty: 51
-- 23 Kwi 2021 08:07 --

tamtam napisał(a):
Czy w aplikacji widzisz KK platiunium gdy zwiększysz kredyt na 5tys, z informacją że potrzebne są dodatkowe dokumenty do weryfikacji, czy też nie widzisz KK platynowej w ogóle i chciałeś ja zamówić w oddziale banku?


Chciałem KK Infinite :D

-- 23 Kwi 2021 08:16 --

A jeśli przez aplikacje wybieram jakąkolwiek kartę to jest wzmianka o konieczności weryfikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1010 PostWysłany: 23 Kwi 2021 08:21 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Musisz wejść i wyklikać sobie zdolność kredytową
W sensie, by pokazało jaką masz :)

Bez minimum 50 tysięcy zdolności nawet nie próbuj, marny trud

Choć u Ciebie działalność i zapewne inne procedury

Nie zapominaj o dużym obrocie bezgotówkowych, by była bezpłatna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1011 PostWysłany: 03 Maj 2021 18:57 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Czy z poziomu IKO jestem w stanie zamówić kartę dodatkową dla żony? Tak mi powiedziała opiekunka w banku, ale nie widzę takiej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1012 PostWysłany: 03 Maj 2021 19:38 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Przed chwilą sprawdziłem, też mnie wywala i informuje, że mam już kartę kredytową. Wydaje mi się, że wizyta w oddziale będzie niezbędna.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1013 PostWysłany: 03 Maj 2021 22:15 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
Ja również próbowałem to załatwić z poziomu aplikacji, ale niestety tak samo wyrzucało info, że mam już kartę. Dopiero wizyta u doradcy w oddziale załatwiła temat, karta tego samego dnia była widoczna w aplikacji i po kilku dniach kurier dostarczył do domu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1014 PostWysłany: 03 Maj 2021 22:59 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Wpływ przy Aurum do bezpłatności musi być jednorazowy czy może to być kilka przelewów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1015 PostWysłany: 04 Maj 2021 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 166
Może być kilka.
Góra
 Profil Relacje PM off
JJ2010 uważa post za pomocny.
 
      
#1016 PostWysłany: 13 Maj 2021 13:41 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Czy przy wnioskowaniu o kartę Platinum (przy Infinite pewnie byłoby podobnie) prosili aby okazać wyciąg z konta ZUS o płaceniu składek przez pracodawcę?
Spotkałem się z czymś takim po raz pierwszy przy ubieganiu się o KK. Co to ma wspólnego?
A hipotetycznie gdyby nawet firma nie opłacała, to może to się przekładać na EKUZ bo wtedy tej karty pewnie by nie wydali, ale co ma ochrona ubezpieczeniowa z KK?
Może to działa tak, że aby ochrona z Platinum działała musi "działać" jednocześnie EKUZ? A co poza Unią, bo jak rozumiem ubezpieczenie z KK działa na całym świecie a nie tylko w Unii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1017 PostWysłany: 13 Maj 2021 13:49 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
W warunkach do ubezpieczenia nie wspominają o EKUZ wiec ja nie widzę powiązania (gdyby takie istniało to jak mogliby mieć pewność, że tę kartę będę przedłużał)

Jeżeli chodzi o ubezpieczenia kupowane bezpośrednio w IKO to jest zniżka na EKUZ, to jedyne co ja zauważyłem.

U mnie o żadne dokumenty ZUS nie prosili, tylko weryfikacja w BIK. Jak chcesz większy limit to weź na początku minimum, czyli 5k, a potem systematycznie zwiększaj co np. 3 miesiące
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1018 PostWysłany: 13 Maj 2021 13:56 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
No właśnie nie bardo widzę podstawę do żądania o te składki. Jak zapytałem babeczkę, to mówi "chcielibyśmy się z tym zapoznać". Ewentualnie zapytam "a co jeśli nie dostarczę...nie dacie KK?"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1019 PostWysłany: 24 Maj 2021 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 68
Loty: 91
Kilometry: 139 677
Przez internet nie można już składać wniosku o kartę mając dochód z działalności (nie ma takiej opcji do wyboru, a wydaje mi się, że kiedyś była).

Domyślam się, że przez internet wypełnia się formularz, sprawdzenie w BIKu i od razu decyzja, a ktoś ma doświadczenie jak to wygląda przy składaniu wniosku przez infolinię? Różni się to, jest jakoś trudniej, trzeba przynosić całą papierologię osobiście do banku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1020 PostWysłany: 24 Maj 2021 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 249
Kiedyś składałem wniosek o kartę MC mając działalność i nie mając konta u nich. Wniosek przez telefon, potem do oddziału, gdzie okazało się że wniosek z infolinii jest dla nich niewidoczny więc i tak się skończyło złożeniem drugiego. Po skompletowaniu i zaniesieniu wszystkich papierów, decyzja była w zasadzie od razu, tzn w ciągu tej samej wizyty, i od razu podpisanie umowy.
W oddziale byłem dwa razy, raz przepchnąć sprawę wniosku, drugi raz z kompletem dokumentów podpisać umowę.
Góra
 Profil Relacje PM off
megirumi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group