Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#1061 PostWysłany: 28 Cze 2021 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 250
Ja mam za to inny problem z IKO.
Dzieje się tak od jakichś 3 miesięcy, że raz na kilka dni po uruchomieniu IKO, wygląda jakby aplikacja była niesparowana z kontem - zamiast możliwości logowania jest ekran powitalny, jakby aplikacja była zainstalowana po raz pierwszy. Można kliknąc "dalej" i dochodzi się do opcji "otwórz konto" albo "aktywuj IKO". Ale wystarczy aplikację zamknąć i uruchomić jeszcze raz, i już jest ok - na pierwszym ekranie pojawia się przycisk 'zaloguj', klikasz i normalnie się do konta logujesz (tyle że apka przywraca sobie ustawienia z backupu). To się dzieje na IOS 14.4.

Ktoś coś takiego u siebie widział?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
#1062 PostWysłany: 28 Cze 2021 13:36 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
U mnie takie coś nie występuje, czasem tylko przy uruchomieniu logo IKO jest dłużej niż zwykle i dopiero po około 10-15s prosi o wpisanie PINu/faceid
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1063 PostWysłany: 28 Cze 2021 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 250
No dobra - teraz to ja nie mogę się zalogować. :lol:
"Wystąpił błąd" i duży czerwony X ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1064 PostWysłany: 28 Cze 2021 15:18 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8895
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Coś im dzisiaj ogólnie szwankuje.
Kilka razy dziś nie udało mi się zapłacić zbliżeniowo, dopiero włożenie karty do terminala i wbicie PIN-u umożliwiło płatność.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1065 PostWysłany: 28 Cze 2021 15:47 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 765
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Może warto w tym wątku przytoczyć:
p.wl napisał(a):
Zgadza sie - kod AWD N074700 Visa Infinity daje do 35% off oraz benefity President’s Club (upgrade obowiazuje przy wynajmie do 14 dni).

Dotyczy zniżki na wynajem aut w AVIS & AVIS Prefered.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1066 PostWysłany: 28 Cze 2021 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
O Avis tu:
avis-avis-preferred-program-kody-promocje,222,142755

Cytuj:
Zgadza sie - kod AWD N074700 Visa Infinity daje do 35% off oraz benefity President’s Club (upgrade obowiazuje przy wynajmie do 14 dni).
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1067 PostWysłany: 28 Cze 2021 16:09 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2335
srebrny
@potek7 - daje wszystkim, nawet tym bez Infinite ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1068 PostWysłany: 16 Lip 2021 12:00 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2335
srebrny
Chcę wynająć auto i mam w warunkach:
"Ta firma nie akceptuje kart kredytowych prepaid oraz wirtualnych -oraz żadnych innych na których cyfry nie są wypukłe ("wytłoczone")."
Czyli co - nowa Infinite się nie nada? Nie ma wytłoczonych numerów tylko wygrawerowane z tyłu.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1069 PostWysłany: 16 Lip 2021 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Źle rozbiłeś logikę zdania ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1070 PostWysłany: 16 Lip 2021 12:15 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2335
srebrny
Jestem po rozmowie z Infolinią Europcar 22 255 56 00 (mam nagranie) - Pani nie gwarantuje, że otrzymam auto :) jeśli karta jest płaska.
https://www.europcar.com.pl/pages/faq-before-renting
Jakie dokumenty muszę okazać w chwili wynajmu? Naszemu pracownikowi należy przedstawić:
1)...
2) ...
3) kartę kredytową ("wypukłą"), z datą ważności późniejszą od daty planowanego zwrotu pojazdu lub ważną kartę Europcar....

To jeszcze Rentalcars - odpowiedź na maila z pytaniem o płatność KK Infinite bez wypukłych numerów:

Witam,
Dziekuje za kontakt z Rentalcars.
Uprzejmie informuje, jezeli nie ma Pan karty wypuklej nie zostanie ona zaakceptowana w lokalizacji i zgodnie z warunkami nie bedziemy mogli Panu wtedy zwrocic calosci srodkow za rezerwacje.
Wszytkie warunki musza byc spelnione aby samochod mogl byc wynajety. 
Pozdrawiam,
Magdalena


Czyli jak się będą trzymać warunków, to można zostać na lodzie...
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez lluukk, 16 Lip 2021 14:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1071 PostWysłany: 16 Lip 2021 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4568
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
No widzisz, trzeba było nie brać tego parszywego metalu. Stara jest wstrętna, ale wypukła
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1072 PostWysłany: 16 Lip 2021 13:22 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2335
srebrny
@pabien - mam teraz jeszcze wypukłą, ale po końcu ważności dostanę nową, płaską i kłopoty ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1073 PostWysłany: 16 Lip 2021 13:23 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
Miesiąc temu wypożyczałem auto w Europcar i bez problemu zapłaciłem za wynajem oraz depozyt kartą Infinite - nikt nie zwrócił uwagi na to, że nie jest wypukła.
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1074 PostWysłany: 16 Lip 2021 14:48 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Ja mam taką ciekawostkę dla osób, które będą miały kartę Visa Infinite w portfelu na kontroli bezpieczeństwa :)

Lepiej na etapie wykładania portfela do pudełeczka powiedzieć, że karta jest metalowa, bo osoba oglądająca rzeczy na monitorku będzie nią wyraźnie zainteresowana.
Śmieszną sytuację miałem we Wrocławiu, bo nie umieli dojść do tego, co im się "odznacza". Potem we Włoszech już powiedziałem, że mam metalową kartę i nie było już problemu.

A co do depozytu - w Avis bez problemu przyjęli kartę Visa Infinite z numerem niewypukłym.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1075 PostWysłany: 16 Lip 2021 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 250
Ona jest cała metalowa czy z metalu "oblanego" plastikiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1076 PostWysłany: 16 Lip 2021 16:53 

Rejestracja: 09 Cze 2021
Posty: 14
Cała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1077 PostWysłany: 16 Lip 2021 18:20 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2168
srebrny
Ktoś ostatnio wnioskował o wyższa zdolność żeby przejść z platyny na Infinite?
Góra
 Profil Relacje PM off
m_budka lubi ten post.
 
      
#1078 PostWysłany: 16 Lip 2021 18:25 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Ktoś wie jak wyglada ubezpieczenie wkładu własnego przy wynajmie typu car sharing (nie tradycyjny wynajem) za granicą, bo teoretycznie nie podpisuje się żadnej umowy. Czy ktoś miał może styczność przy wynajmie w aplikacji? Tez jest wkład własny (nie jest blokowany, tylko w razie uszkodzenia ściągany) często € 1k, czy wtedy ubezpieczenie działa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1079 PostWysłany: 19 Lip 2021 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Tjw1978 napisał(a):
Lepiej na etapie wykładania portfela do pudełeczka powiedzieć, że karta jest metalowa, bo osoba oglądająca rzeczy na monitorku będzie nią wyraźnie zainteresowana.


To zależy od lotniska, ja wyciągam z portfela i kładę luzem, raz zapomniałem wyciągnąć na BER, wróciłem się do boxa, wyciągam, mówię babeczce, że mam kartę metalową, a ona "so what?", jakoś nie była przejęta, bardziej zainteresowana moją "nadpobudliwością", że się wróciłem

ale rzeczywiście ta karta budzi zainteresowanie, czasem tylko podejdą zobaczą co to jest i tyle, a czasem jest komentarz "nice" :D

5021567@gmail.com napisał(a):
Ktoś wie jak wyglada ubezpieczenie wkładu własnego przy wynajmie typu car sharing (nie tradycyjny wynajem) za granicą, bo teoretycznie nie podpisuje się żadnej umowy. Czy ktoś miał może styczność przy wynajmie w aplikacji? Tez jest wkład własny (nie jest blokowany, tylko w razie uszkodzenia ściągany) często € 1k, czy wtedy ubezpieczenie działa?


W OWU jest:
Cytuj:
9.1 Przedmiot i zakres
1. Przedmiotem ubezpieczenia jest kwota udziału własnego, co oznacza określoną w polisie ubezpieczenia autocasco Wynajętego Samochodu
kwotę, jaką Ubezpieczony w ramach Umowy najmu samochodu zawartej z przedsiębiorcą zawodowo trudniącym się wynajmem pojazdów,
pokrył we własnym zakresie w związku z łącznym zaistnieniem dwóch przesłanek:


i jeszcze to

Cytuj:
9.4 Postępowanie w razie zajścia wypadku ubezpieczeniowego
...
2. Ubezpieczony obowiązany jest dostarczyć do Ubezpieczyciela posiadane przez siebie kopie niżej wymienionych następujących dokumentów:
1) polisę ubezpieczenia autocasco Wynajętego Samochodu, w której została określona kwota udziału własnego Ubezpieczonego,
a w przypadku niewpisania w polisie tej kwoty - ogólne warunki ubezpieczenia autocasco mające zastosowania do ww. polisy, z których
wynika kwota udziału własnego;


jeśli jesteś w stanie to dostarczyć w razie czego to pewnie pokrywa, taki wynajm to zapewne też jakaś forma umowy, ale lepiej dopytaj jeszcze w banku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1080 PostWysłany: 19 Lip 2021 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 341
złoty
Od dłuższego czasu latam ze stalowym otwieraczem do butelek o wymiarach karty płatniczej w portfelu i ani razu nikt się o to nie pytał. Ale może stop wolframu inaczej wygląda na rentgenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group