Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 109  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 11 Lut 2012 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Ja ostatnio płaciłem w Czechach tą kartą, kurs był lepszy niż u mnie w kantorze. Kurs w kantorze 0,184, kurs na karcie 0,173
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#482 PostWysłany: 11 Lut 2012 15:14 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
To ciekawe. Jakoś kojarzę, że kurs w kantorze to ok. 0.169. Może ktoś ma jeszcze jakieś świeżę informacje. doświadczenia? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 11 Lut 2012 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 106
orfik11 napisał(a):
Masakra. Ja przez wiele lat korzystałem za granicą z karty kredytowej w BZWBK i przelicznik był naprawdę dobry. Ale od zeszłego roku się to zmieniło. Będąc w Barcelonie, idąc na mecz Barcelona-Milan kazali płacić kartą. Po powrocie niemiła niespodzianka. Kurs przeliczenia bardzo niekorzystny. Ale, żeby aż 35 groszy. To rozbój. Dobrze wiedzieć. Na pewno będę unikał używanie jej poza granicami RP. Pozdrawiam

trzymali operację prawie miesiąc na blokadzie i policzyli księgowanie po kursie z drugiej połowy grudnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#484 PostWysłany: 11 Lut 2012 15:35 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
adwak napisał(a):
trzymali operację prawie miesiąc na blokadzie i policzyli księgowanie po kursie z drugiej połowy grudnia
To już jest niezależne od banku - operacja jest księgowana wtedy, gdy bank dostanie obciążenie. Czasami klient w takiej sytuacji zyskuje na różnicach kursowych, czasami traci - taki urok korzystania z kart ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#485 PostWysłany: 11 Lut 2012 19:30 

Rejestracja: 26 Cze 2011
Posty: 13
PiotrekS napisał(a):
https://www.online.citibank.pl/p/kursy_walut.do

Według wczorajszego kursu 1€ = 4,37 zł.
Jak widać absolutnie się nie opłaca.


jeżeli po takim kursie to może nawet się opłaca dziś w kantorze sprzedaż 4,31 wiec różnica przy 100€ = 6 zł ale 2% czyli 8,61 wraca na kartę. Gdyby tylko było tak że rozliczają w tym samym dniu nie było by tak źle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 12 Lut 2012 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 106
czajnik4 napisał(a):
PiotrekS napisał(a):
https://www.online.citibank.pl/p/kursy_walut.do

Według wczorajszego kursu 1€ = 4,37 zł.
Jak widać absolutnie się nie opłaca.


jeżeli po takim kursie to może nawet się opłaca dziś w kantorze sprzedaż 4,31 wiec różnica przy 100€ = 6 zł ale 2% czyli 8,61 wraca na kartę. Gdyby tylko było tak że rozliczają w tym samym dniu nie było by tak źle.

ojej, gdzie Ty masz ten kantor? U mnie 11.02 - 4,21
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 13 Lut 2012 12:58 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Ja mam pytanie czy doliczają coś za płatność tą kartą rezerwując np samochód.
Zastanawim się bo jest 10% zniżki w Europcar z tytułu płatności kartą CitiBank.
Co prawda nie jestem na 100% pewny czy dotyczy karty WIZZ z Citi ?.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 13 Lut 2012 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
Na tą kartę też masz zniżkę w Europcar.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#489 PostWysłany: 14 Lut 2012 18:39 

Rejestracja: 26 Paź 2011
Posty: 95
Loty: 163
Kilometry: 188 335
Ciekawostka, przed chwilą zadzwonił do mnie Pan przedstawiający się jako pracownik linii Wizzair, z propozycją dla 'stałego klienta',
propozycją okazała się być karta kredytowa Citi Wizz, gdy propozycję usłyszałem upewniłem się czy na pewno Pan jest pracownikiem Wizzair - potwierdził ponownie.
Był nieco zaskoczony że kartę użytkuję już od września. telefon był z Gdańskiego stacjonarnego numeru.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#490 PostWysłany: 14 Lut 2012 19:06 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 577
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Radzę być ostrożnym, kartę oferuje bank, nie linia lotnicza. Jej pracownicy nie dzwonią i nie oferują karty :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#491 PostWysłany: 17 Lut 2012 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
J0seph napisał(a):
Ciekawostka, przed chwilą zadzwonił do mnie Pan przedstawiający się jako pracownik linii Wizzair, z propozycją dla 'stałego klienta',
propozycją okazała się być karta kredytowa Citi Wizz, gdy propozycję usłyszałem upewniłem się czy na pewno Pan jest pracownikiem Wizzair - potwierdził ponownie.
Był nieco zaskoczony że kartę użytkuję już od września. telefon był z Gdańskiego stacjonarnego numeru.


do mnie też właśnie dzwonili, i również wielkie zaskoczenie u Pani, że mam już kartę od września

spytałam czemu wizz dzwoni z taką ofertą, a nie bank, to ona powiedziała, że oni 'ze względu na docenienie stałych klientów' tylko obdzwaniają swoich klientów i i nformuja o ofercie, a potem przekierowywują do banku...

ciekawe, że nie widzą, że już taką kartę klient ma...
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 20 Lut 2012 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011
Posty: 42
Loty: 93
Kilometry: 158 981
Nie wiem czy zwróciliście uwagę: na stronie Citi po zalogowaniu do konta online, w katalogu nagród jest po prawej obrazek karty z podpisem "Kliknij na obrazek karty, aby przelać punkty na konto Wizz Air". Wcześniej jak na to wchodziłam, to dostawałam informację "Zadzwoń... żeby przelać punkty". Teraz pojawia znaczek Wizz i dalej mona przejść "Dokonaj zakupu" i dalej informacja "Wprowadź liczbę punktów do przelania na konto Wizz Air zanim klikniesz "Przelicz" ". Można wpisać liczbę punktów, ale po kliknięciu w Przelicz, nic się nie dzieje. Ale po wciśnięciu "Dokonaj zakupu" przechodzi się na następną stronę gdzie trzeba potwierdzić operację przelania punktów. Czy ktoś już tego próbował? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 20 Lut 2012 09:25 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Hebe napisał(a):
Czy ktoś już tego próbował? ;)

Ja właśnie spróbowałem i się udało, więc chyba "naprawili".
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 20 Lut 2012 09:29 

Rejestracja: 18 Paź 2011
Posty: 25
W czwartek jak przelewałem pkt tel to konsultant informował mnie ze w najbliższych godzinach uruchomią możliwość przelewu pkt przez stronę cityonline - można powiedzieć nareszcie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#495 PostWysłany: 20 Lut 2012 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011
Posty: 42
Loty: 93
Kilometry: 158 981
To ryzyk fizyk. Raz się żyje ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#496 PostWysłany: 20 Lut 2012 17:09 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 206
Taka ciekawostka: Ja zamówiłem kartę w ostatniej promocji na Grouponie i podczas telefonicznej aktywacji konsultantka mi mówi, że opłata roczna to 216zł a nie 96! Pani nie wiedziała dlaczego i kazała rano zadzwonić do innego działu. Zadzwoniłem rano i po przełączeniu mnie z jednego działu do drugiego konsultantka stwierdziła, że rzeczywiście jest taka opłata wpisana i poprosiła o chwilę cierpliwości. I po tej chwili powiedziała, że coś tam się pomylili i w związku z tym znoszą mi opłatę za pierwszy rok :D
Generalnie ciągle nie wierzę i poczekam do pierwszego rozliczenia, bo po jedynie 4 rozmowach z ich infolinią otrzymałem tyle sprzecznych informacji, że ciężko mi tak na ich słowo uwierzyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#497 PostWysłany: 21 Lut 2012 00:04 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 87
Czy jeśli kupię bilet znajomemu (przy użyciu punktów uzbieranych na koncie Wizz poprzez kartę Citi) i zaznaczę opcję 'podróżuję' dzięki czemu bilet będzie tańszy, muszę faktycznie lecieć z tą osoba, czy nie? Jest to sprawdzalne? Słyszałem, że niektórzy tak robią, ale wolałbym się upewnić. Ktoś tego próbował?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#498 PostWysłany: 21 Lut 2012 09:04 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Witam,
jeśli było to wybaczcie ale wcześniej ktoś wspominał, że przy promocji gruponowej konsultant potwierdził mu 2000pkt powitalnych (zgodnie z ich obecną promocją).
Kupiłem kartę via groupon i informuję, że w moim przypadku było to standardowe 1000pkt zgodnie z opisem grouponowym. Jeśłi ktoś dostał 2000pkt proszę o info i chyba jest szczęściarzem :)
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#499 PostWysłany: 21 Lut 2012 09:19 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
@mc2 sprawdź w umowie jak przyjdzie, jaką wpisali Ci kwotę za miesieczne korzystanie z karty. @piccolo skąd wiesz? Miałeś tak w umowie? Czy już jakimś cudem otrzymales kartę? Ją na s
woją jeszcze czekam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#500 PostWysłany: 21 Lut 2012 09:24 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Tak, otrzymałem kartę jakiś tydzień temu ale jak kupowałem to licznik na grouponie miał z 20 kupionych i od razu zrobiłem zgłoszenie więc chyba byłem w pierwszym rzucie wnioskujących.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 109  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group