Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Lip 2017 08:38 

Rejestracja: 20 Cze 2012
Posty: 12
Loty: 1
Kilometry: 2 269
Witam,
kiedy rozpoczynałem płatność za bilet na stronie TAP Portugal miałem wybór karty debetowej (prowizja 0 zł) i kredytowej (prowizja 44 zł). Wpisałem debetową, ale system interpretował ją jako kredytowa i dodał koszt 44 zł. Mieliście podobne problemy? Zgłosić do linii i prosić o zwrot tej kwoty?
Pytałem w banku, ale to nie ich sprawa i kieruje do linii lotniczych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 18 Lip 2017 08:41 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
A czemu kupujesz na ich stronie? Wyszukaj to połączenie przez jakiś kayak czy momondo i będziesz miał już na starcie dużo taniej.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off
tripstory uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 18 Lip 2017 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Czasami się zdarza, że system błędnie rozpoznaje karty debetowe jako kredytowe. Trzeba było użyć innej karty albo kupić przez jakieś OTA. Cena końcowa na pewno wyraźnie ukazywała doliczoną opłatę za kartę. Możesz pisać do linii o zwrot ale wątpię, że cokolwiek odzyskasz.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
tripstory uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 18 Lip 2017 08:52 

Rejestracja: 20 Cze 2012
Posty: 12
Loty: 1
Kilometry: 2 269
Gleba3 napisał(a):
A czemu kupujesz na ich stronie? Wyszukaj to połączenie przez jakiś kayak czy momondo i będziesz miał już na starcie dużo taniej.

Już kupiłem, więc poszło. Ale widzę na kayak różnicę około 100 zł, więc finalnie pewnie wyszłoby tak samo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Lip 2017 14:13 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Jeśli to faktycznie karta debetowa to wyślij reklamację do TAP, może zwrócą tę prowizję.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
tripstory lubi ten post.
tripstory uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group