Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Sty 2016 00:54 

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 1
Witam wszystkich!

Niebardzo mogłem znaleźć odpowiedź na szczegółowych forach więc postanowiłem zebrać wszystko w jedną zgrabną całość i zapytać tutaj. Otóż:

Zakupiliśmy bilety na wyspę St.Thomas (2 osoby), gdzie zamierzamy spędzić ok. 3 dni. Następnie planujemy dostać się na wyspę St. Lucia gdzie planujemy spędzić ok. tygodnia-10 dni (z możliwymi wypadami na okoliczne wyspy). Kolejny, ostatni etap to Portoryko skąd wracamy do Polski. Wstępnie zarezerwowaliśmy noclegi poprzez booking.com oraz przeloty, jednak ceny są dość zaporowe (ok. 200USD za lot w jedną stronę od osoby) Noclegi zaś wyniosą nas ok 30USD od osoby/doba. (W sumie 18 dni całego wyjazdu)

W związku z tym chciałbym zapytać po pierwsze czy wiadomo Wam o jakiejś opcji przedostania się drogą morską pomiędzy wyspami, i czy będzie to tańsze? Nie możemy znaleźć żadnych konkretnych informacji w internecie, tylko ogólniki.

Kolejna kwestia to noclegi, czy nie będzie niebezpieczeństwa jeśli polecimy tam bez uprzedniej rezerwacji, że zostaniemy na lodzie? Chodzi mi głównie o odpowiedź na pytanie czy można bez problemu wykupić nocleg na miejscu.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group