Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lip 2020 11:28 

• Amsterdam, Eindhoven, Dortmund, Dusseldorf

Dokąd
  • Karaiby, Hawaje, egzotyka etc

Data wylotu
  • 14.01.2021

Data powrotu
  • 03.02.2021

Długość pobytu
  • 2, 3 tygodnie

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Hawaje za ponad 3400/os

Dodatkowe informacje
  • Na wstępie witam wszystkich i z góry dziękuję za każdą odpowiedz i okazaną pomoc.
    Wracając do tematu. Szukam lotów na styczeń,luty (póki co daty są ruchome) w jakieś egzotyczne miejsce.
    Chodzi o to, żeby bilet był po prostu okazją cenową. Początkowo myślałem o Hawajach, ale ceny powyżej 3400 PLN/os odpadają.
    Preferuje lepsze linie lotnicze typu Qatar itp chociaż przy dobrej cenie nie pogardzę gorszymi opcjami.
    Czas urlopu to od 2 do 3 tygodni. Na ten moment raczej odrzucam azjatyckie kierunki ponieważ w kwietniu zakończyłem prawie
    półroczną podróż po tym kontynencie. Chętnie bym wrócił w pare miejsc, ale jeszcze nie teraz.
    Na pierwszym miejscu postawił bym chyba Karaiby, ale bez Dominikany w której już byłem. Może Meksyk, Kuba, Panama?
    Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki każdemu z osobna.
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 11 Lip 2020 11:52 
Awatar użytkownika

srebrny
Jeśli kiedyś przestaniesz traktować forum jak śmietnik z którego tylko się wyjmuje to jest szansa, że ktoś zarzuci linkiem ;)
2 ludzi lubi ten post.

#3 PostWysłany: 11 Lip 2020 12:19 

dzięki za pomoc. coś jeszcze?
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 11 Lip 2020 12:29 
Awatar użytkownika

srebrny
a jaki masz budzet? 3400zl to dobra cena na Hawaje, jak szukasz okazji cenowej to sledz glowna strone codziennie - do stycznia cos wpadnie
teraz jest ciezki moment zeby cos znalezc bo troche linii padlo, bardzo sie namieszalo z ktorego kraju do ktorego mozna leciec - wiec jakies loty mieszane odpadaja, wiele ludzi po prostu nie szuka

poczytaj poradnik, ktokolwiek da ci tutaj odpowiedz po prostu podazy tym tokiem szukania:
jak-szukac-taniego-lotu-v-0-3-3,8,57900

co do Hawajów to one sa bardzo drogie na miejscu, jest wiele blizszych kierunków ktore sa bardziej egzotyczne - Tanzania, Gwatemala, RPA - loty tam tez powinny byc tansze

Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Lip 2020 12:41, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

#5 PostWysłany: 11 Lip 2020 12:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 387
Kilometry: 500 259
A jak ci to wszystko nie pomogło to pobliskie biuro podróży ci pomoże
 Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.

#6 PostWysłany: 11 Lip 2020 12:51 

Tanzanie również biorę pod uwagę. Jednak patrząc na ceny lotów na ten moment to taniej wychodzi wycieczka z biura podróży, tui holenderskiego, a ja wolę jednak podróżowanie na własną rękę. Wiem, że sytuacja jest ciężka, przez covid moja podróż zakończyla się przedwcześnie i wiem ile z tym kłopotów. Oby covid zakończył się jak najszybciej.

Jeśli chodzi o Hawaje wiem jak to wygląda cenowo na miejscu, że jest drogo jednak jeśli znalazł bym ofertę za mniej niz 2400 PLN (podobno się zdarzają) to bym się nie zastanawiał.

Jeśli chodzi o budżet to nie chciałbym wydawać za bilety więcej jak 1500 PLN/os więc szukam jakiejś perełki nie obierając konkretnego kierunku.
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 11 Lip 2020 13:36 

Sorry, ale zgodzę się z moimi przedmówcami, nikt nie będzie za Ciebie szukał perełek, tym bardziej, że z tego co widzę to nawet Ci się nie chciało samemu sprawdzić tych kierunków, w styczniu nie ma problemu żeby znaleźć bilet AMS-HNL za ~580EUR, z Polski jeszcze taniej ~560EUR z WRO.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#8 PostWysłany: 11 Lip 2020 15:47 

Po 1, nie każe nikomu szukać tylko może jest ktoś taki kto sam kupował bilety na podobny termin, na któryś z tych kierunków nie dawno, bo chyba tak to działa, że nikt nikomu specjalnie nic szukać nie musi. To raz.
Dwa, szukałem biletów tak jak mówiłem i ceny to ponad 3000. Używam wyszukiwarek scyscaner momodo kayak innych do teraz nie znałem.
Po 3, skoro macie z moim postem taki problem to można go ominąć i UWAGA UWAGA nie odpowiadać.Tak koledzy i koleżanki. Nie musicie odpowiadać w każdym temacie na tym forum.
Wiec radze tak robić przy najbliższych okazjach.

Pozdrawiam serdecznie, miłego weekendu i trochę więcej luzu bo nie którzy pospinani jak plandeka na żuku.
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 11 Lip 2020 15:48 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

18 postów, same pytania, żadne podziękowania. Ponownie polecam biuro podróży
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#10 PostWysłany: 11 Lip 2020 15:56 

dziękuję panie Zeus za Twą łaskę i nabicie kilku bezsensownych postów w tym temacie. Usatysfakcjonowany?

Zadaj sobie trud i przeczytaj pierwszy post, a oświeci się magiczne słowo dziękuje więcej niż jeden raz.

Ostatnio edytowany przez sebadtian1515, 11 Lip 2020 15:58, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#11 PostWysłany: 11 Lip 2020 15:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Polecam wypowiedzi szanownego pana Urbana. A ja mam to...

Przez takie osoby którzy pomylili forum z darmowym biurem podróży, forum stały sie tym co jest teraz.
 Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
Abcn uważa post za pomocny.

[ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 33 gości