Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 13 Lut 2018 23:44 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
boots napisał(a):
(...) Jak może kiedyś znajdziesz w swoich spodniach jaja, to zrozumiesz...

Załączniki:
por.jpg
por.jpg [ 45.34 KiB | Obejrzany 1676 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#62 PostWysłany: 13 Lut 2018 23:47 

boots napisał(a):
@gorny77
Cytuj:
Jak @boots pisze czy się wypowiada, to albo ktoś posprząta

Myślisz, że lepiej usunąć moje posty, a zostawić pomysły oszustw składane przez cebulaków?


Całościowo tak

Ty się po prostu tu marnujesz, masz fora prawne, a tak "drobne cebulactwo", którego i ja nie stosuję (bo nie muszę) ubierasz w słowo oszustwo, co tu na forum F4F jest jednak jak myślę nieakceptowalne, gdyż po części jest to kwintesencja np. wielu okazji tu
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 13 Lut 2018 23:48 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@ane.wald
Wszystko można usunąć i zostawić tylko buraczane posty rodem z ONETu. Tylko jaki to będzie miało wpływ na reputację tego forum?


Ostatnio edytowany przez boots, 13 Lut 2018 23:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 13 Lut 2018 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Ja jeszcze dodam od siebie ze zgadzam sie @Don_Bartoss ze podawanie prepaida to kwestia bezpieczenstwa. Na poczatku mojej przygody z forum przeczytalem watek o kradziezy nr KK i okradzeni polapali sie ze to co ich laczy to booking.com. Od tej pory zawsze wrzucam prepaid przy rezerwacji. Dwa razy zdarzylo mi sie ze obiekt chcial obciazyc karte i proba oczywiscie sie nie powiodla. Poprosili o inna karte wiec anulowalem rezerwacje i zrobilem w innym obiekcie przy pomocy prepaidu.
Ostatnio znajomy wybral sie z zona do Wloch i mieli rezerwacje przez booking. Po dotarciu na miejsce okazalo sie ze pokoj niczym nie przypomina tego ze zdjecia wiec powiedzieli wlascicielowi ze nie ma opcji zeby tam zostali i pojechali do innego. Oczywiscie obciazyl ich KK.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 13 Lut 2018 23:52 

Rejestracja: 23 Gru 2014
Posty: 101
Nie jestem profesjonalistą, gdy przychodzi dzień w którym gość powinien pojawić się w obiekcie sięgam do pamięci aby obciążyć przynajmniej za jedną noc. Jak do tej pory nie udało się obciążyć jakiegoś gościa o polskim nazwisku rezerwującego z Norwegii. Raz w przypadku późnej rezerwacji podjęta próba obciążenia przyniosła negatywny rezultat a pani przez telefon wyraźnie kręciła. Jako nieprofesjonalista choćby się u nas pojawiła i tak by nie miała szans na nocleg, też miała polskie nazwisko a resztę można sobie doczytać na Facebooku kim jest. Dwa razy z kolei dostaliśmy pieniądze za darmo, w pierwszym okresie No show skutkowało opłatą całości rezerwacji. Raz było to 5 dni raz 3 i nikt nie podjął nawet próby kontaktu. Dwa razy poszliśmy na rękę biorąc 50% należnej opłaty, obie po wymianie maili z gośćmi, wiedzieliśmy że znaleźli coś tańszego ale nie chcemy mieć u siebie nikogo na siłę. To że prowadzimy hotel nie zmienia faktu że nasi goście są też u nas w domu a nie wszystkich chcemy u siebie gościć. Oczywiście to wszystko piszę z pozycji osoby która nie tylko prowadzi ale też mieszka na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
opo lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 14 Lut 2018 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2017
Posty: 153
Loty: 37
Kilometry: 59 474
Padł tutaj zarzut oszustwa, więc może przyjrzyjmy się co tak naprawdę w Polsce to znaczy.

Generalnie kluczowe jest w definicji "kto w celu osiągnięcia korzyści...... doprowadza innego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem"

1. rezerwuje coś przez pomyłkę i zapomniałem i nie miałem tam zamiaru się pojawiać ani jechać - gdzie tu można znaleźć cel osiągnięcia korzyści w moim działaniu? - zarzut oszustwa padnie

2. rezerwuje hotel ale przed meldowaniem widzę niedaleko połowę tańszy i tam idę nie odwołując rezerwacji w pierwszym - tutaj mam ewidentną korzyść z mojego działania - więc tu pewnie oszustwo było by dobrym zarzutem, ale ...... czy ja robiłem tą pierwszą rezerwację w tym celu od razu?

Więc tak naprawdę to taki zarzut w sytuacjach normalnej rezerwacji w hotelu i niestawieniu się będzie bardzo łatwy do odparcia przez średnio rozgarniętego prawnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 14 Lut 2018 11:24 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
lot napisał(a):
ale ...... czy ja robiłem tą pierwszą rezerwację w tym celu od razu?

A co to ma do rzeczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 14 Lut 2018 11:28 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
@boots po części ma rację, ale tylko po części, bo...hotele i pośrednicy przy błędach cenowych albo niesatysfakcjonującej ich cenie wypinają się na nas i co to jest w porządku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 14 Lut 2018 11:42 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@pajacyk Ale to tak jakbyś powiedział mnie okradziono to i ja mogę ;) Lepiej dogadać się z hotelem na uczciwych zasadach,niż potem kombinować z unikaniem zobowiązań,które znaliśmy w chwili rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 14 Lut 2018 12:01 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Oczywiście że lepiej tylko...właśnie pozostaje to tylko i uczciwość drugiej strony...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:25 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@lot
Chyba niepotrzebnie próbujesz analizować kwestie, w których brak Ci wiedzy. I wychodzi Ci tak, jak wychodzi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:53 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
W końcu jest co poczytać na rozluźnienie w pracy. Przyzwoita gównoburza, a nie jakieś tam merytoryczne pierdu pierdu.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 14 Lut 2018 14:12 

Dokładnie - wątek założony w 2012 roku. Blisko 6 lat zajęło by wydobyć jego ukryty potencjał :)
Góra
 PM off
littleboy1989 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group