Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kaprun/Zell am See
#1 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Czy ktoś z Was był tam na nartach? Czy na pierwszy wypad na narty do Austrii to miejsce będzie odpowiednie ? Plusy,minusy? Wyjazd dla 4 dorosłych osób.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
 Temat postu: Re: Kaprun/Zell am See
#2 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:34 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Same plusy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kaprun/Zell am See
#3 PostWysłany: 14 Sty 2019 14:03 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
Duzo Chinczykow i ogolnie sporo ludzi. Bylismy raz dwa lata temu - rok wczesniej i rok pozniej jezdzilismy w okolicach Leogangu i tam bardziej mi sie podobalo.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kaprun/Zell am See
#4 PostWysłany: 14 Sty 2019 14:14 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Są lepsze i słabsze ośrodki, ale jeśli Wasz wybór z jakiś względów padł własnie na Zell am See, to myślę, że będzie się Wam podobać. W okolicy jest Maiskogel i lodowiec Kitzsteinhorn. Warto obserwować pogodę i jeśli zobaczycie, że się przejaśnia warto na nim poszusować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kaprun/Zell am See
#5 PostWysłany: 17 Sty 2019 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Zdaje sobie sprawę, że nie jest to narciarska ekstraklasa Austrii, ale jak na pierwszy raz wydaje mi się, że i tak będzie Nam się podobać. Dziękuje za wszystkie wypowiedzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kaprun/Zell am See
#6 PostWysłany: 18 Sty 2019 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2013
Posty: 100
Loty: 132
Kilometry: 207 882
My też się w tym roku wybieramy w okolice Zell am See. W 2013 byliśmy w Saalbach/Hinterglemm, mieliśmy w planach wpaść wtedy na kilka dni do Zell am See, ale za bardzo nam się spodobało w Saalbach ;) Wam też polecam rozważenie Saalbach, jest blisko Zell am See, a to dobry ośrodek dla początkujących - jest dużo niebieskich tras (według statystyk ponad połowa).

Jeśli chodzi o mnie to jeszcze nigdy w Austrii się nie zawiodłam na nartach, w przeciwieństwie do Francji. Oby tylko pogoda dopisała :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group