Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 22 Maj 2016 18:49 

srebrny
Jest ich bardzo niewielu. Zajmują się główne handlem obnośnym podróbek oraz pleceniem warkoczyków i nie wyglądają na groźnych. Są to osoby, które się tam już zaaklimatyzowały.
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 22 Maj 2016 19:13 

niebieski
Rosjanie lubią kanary ... Duzo rosyjskiego słychać, a Niemcy Majorkę... Lepiej jechać do Łeby :) w tv od pol roku ciagle TK a ludzie ciagle jednak pamietają te przerysowane obrazki o groźnych migrantach...
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 22 Maj 2016 20:37 

Wiem, że Fuerta jest blisko Afryki i że może tam już być sporo czarnoskórych, ale myślę, że są już oni tam od dawna, a nie jest to obecna fala imigrantów. Wydaje mi się, że obecni imigranci bardziej kierują się do Europy (Włochy, Grecja, Hiszpania) niż na europejskie wyspy typu Kanary? Dlatego pytam osoby, które w ostatnim czasie tam były, jak to wygląda na miejscu? ;)
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 07 Sty 2017 14:36 

Przeglądam ceny noclegów na Kanarach. O ile loty są tanie i jest duży wybór , to ceny noclegów oszalały. 200-300 pln najtaniej doba. :roll: Bez luksusów żadnych. Nawet Lanzarote i Fuerta w tych cenach. O południu Teneryfy i GC nawet nie ma co wspominać. Ceny ok 400-500 pln doba. Chodzi o terminy w styczniu i lutym. Mam wrażenie, że ludziska nie latają do Egiptu zimą , a przenieśli się na Kanary. Dlatego takie wysokie ceny. Dotychczas było sporo taniej.
To co będzie dla tych, którzy nie chcą tyle płacić. Żeby było ciepło i w miarę blisko oraz przystępnie cenowo ?. Bo te wszystkie Malty , Cypry itp odpadają. Tam jest po prostu zimno o tej porze roku.
 PM off  

#45 PostWysłany: 07 Sty 2017 15:04 
Awatar użytkownika

niebieski
Wystarczy poszukac mieszkania,apart na airbnb lub innym serwisie,chyba ze ktos tylko celuje w hotele

Wysłane z mojego SM-T533 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 07 Sty 2017 15:05 
Awatar użytkownika

Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Maroko proponuję, ostatnio pojawiła się tu oferta za ok 70€ z Berlina (przelot + zakwaterowanie)

#47 PostWysłany: 07 Sty 2017 15:55 

Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@‌jacakatowice‌ , Jeszcze w 2015 było ok (byłem wówczas na Teneryfie 4 razy) , według mnie te wariacje z cenami na Kanarach zaczęły się już od poprzedniej zimy .Bardzo podrozały nie tylko hotele , ale i wynajem mieszkań.Od sierpnia 2016 miałem z całą rodzina mieszkać na Teneryfie ( niby juz na długo) , dziecko miało iśc tam do szkoły do pierwszej klasy , jakaś tam robota była nagrana , ale przez ceny wynajmu plany nie wypaliły. Oczywiście , że jest to zwiazane z odpadnięciem Egiptu i Tunezji . Dobrze , że w jakiś sposób doszły ZEA , ale cenowo to już jednak troszkę inna półka.
 Relacje PM off
cavani lubi ten post.
cavani uważa post za pomocny.

#48 PostWysłany: 07 Sty 2017 17:09 

jacob94 napisał(a):
Maroko proponuję, ostatnio pojawiła się tu oferta za ok 70€ z Berlina (przelot + zakwaterowanie)

Widziałem. Nawet niezłe to było. Ale szczerze mówiąc to wolę coś innego , niż użeranie się z Arabami na każdym kroku. Te zaczepki, targowanie się o wszystko itd. Mnie to już nie bawi.
 PM off
samaki9 lubi ten post.

#49 PostWysłany: 07 Sty 2017 18:06 

@‌jacakatowice‌ Meksyk. Co raz dalej trzeba będzie latać aby "pooddychać normalnością".

Ostatnio edytowany przez Anonymous, 07 Sty 2017 18:44, edytowano w sumie 1 raz
 PM off  

#50 PostWysłany: 07 Sty 2017 18:33 
Awatar użytkownika

Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
@‌jacakatowice‌, mało kto zna na tym forum Kanary jak ty, więc chyba sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie.
A Maroko nie jest takie straszne jak je malują. Wystarczy się nauczyć kilku sztuczek. Swoich własnych i ich, miejscowych.
 Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 07 Sty 2017 18:48 

Ja się Marokańców nie boję. Z pierwszej łapanki nie jestem i dam sobie radę.
Tylko jak moja towarzyszka słyszy o kraju arabskim, to już sobie polecieliśmy. :P
Muszę ją przekonać, że to fajni, tolerancyjni ludzie. Będziemy sobie popijać piwko czy winko w ciepełku. :mrgreen:
 PM off  

#52 PostWysłany: 07 Sty 2017 19:15 

srebrny
zdaje sie ze kolejny kraj odpadl, czyli Turcja. zobaczymy jak sie zmienia ceny w nowym sezonie.. moze Grecja wyjdzie z kryzysu ;)
 Relacje PM off  

#53 PostWysłany: 07 Sty 2017 19:50 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
złoty
@‌jacakatowice
Może król Maroka przekona Twoją towarzyszkę :) foto z fejsa f4f

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#54 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:03 

A temat brzmi: "Kanary - kiedy jest tzw. "sezon"", jak poszukacie właściwych, gdzie pisać na temat, bo tu raczej nie

Co do zacierania się cen zgadzam się, sam znalazłem na teraz na południu Gran Canarii na 6-dni apartament za coś ok. 2500 zł bo zapłacę w euro dla 4 osób, rok wcześniej za te pieniądze miałem apartament hotelowy z HB za ok. 2200 zł dla 4 osób (na teraz okazja to ok. 4000 zł i bez szans na te ceny na booking)

Kiedy na Kanarach jest tzw sezon??? - na południach wysp ZAWSZE!!!
 PM off  

#55 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:13 

Ja się chyba do Portugalii przeflancuję na następną zimę. I nie ma to nic wspólnego z Petru. :D
W sumie tam w miarę ciepło, niedrogo, i jest co zwiedzać , że czasu braknie.
Chyba że tam też rykoszetem podrożeje.
Byłem kiedyś tydzień w końcu listopada i pogoda była super. Nie wiem jak styczeń, luty wygląda.
 PM off
wersus79 lubi ten post.

#56 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:16 

Loty: 90
Kilometry: 54 563
ja wczoraj zarezerwowałam jedynkę na GC na 4 noce, 25-29 stycznia za 130 euro, parę metrów od plaży, około 15 kilometrów na południe od lotniska, bilety kupiłam za niecałe 300 złotych, chyba dobra cena ;)
 Relacje PM off  

#57 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:20 

Z "Europy" tylko Kanary i to jak wiesz południe wysp, z kontynentalnej co najwyżej Malaga i okolice, może Alicante (wczoraj correos pisał po 20 o +16 C, u nas -21 C)
Z Portugalią skończy się jak z Cyprem, cena noclegów nie powinna być wyznacznikiem "gdzie" bo słabo to wychodzi

-- 07 Sty 2017 19:22 --

aga_1981 napisał(a):
ja wczoraj zarezerwowałam jedynkę na GC na 4 noce, 25-29 stycznia za 130 euro, parę metrów od plaży, około 15 kilometrów na południe od lotniska, bilety kupiłam za niecałe 300 złotych, chyba dobra cena ;)

a zalinkuj gdzie, chyba, że wstydzisz się wyboru 25-osobowego pokoju koedukacyjnego :)
 PM off  

#58 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:37 

Na Cyprze mieliśmy być do jutra tj 8 stycznia. Ale wkurzyła nas nędzna pogoda i wróciliśmy już 28 grudnia. 11 dni wcześniej. Dobrze, że bilety powrotne były tanio od strzału do kupienia.
Tak że mi nawet nie wspominaj tej wyspy. :D
Wolę już naszą prawdziwą zimę, niż te ulewy na Cyprze.
 PM off  

#59 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:48 

Z Kanarami też można mieć podobne wrażenia: jak ktoś pokieruje się ceną noclegów np. w styczniu i pobędzie na północy np. w takiej stolicy Teneryfy Santa Cruz de Tenerife, gdzie codziennie może spotkać go mżawka i ostry wiatr to tez napisze "nigdy więcej", gdy w takim np. Los Cristianos w tym samym czasie + 20-26 C i słońce (może nie zawsze, ale się nie dowie bo tam nie pojedzie "bo komercja, janusze, zero ciekawych miejsc" itp, a samochodu nie wypożyczył czy mu się nie chciało lub nie chciał
 PM off
samaki9 lubi ten post.

#60 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:50 

Loty: 90
Kilometry: 54 563
a zalinkuj gdzie, chyba, że wstydzisz się wyboru 25-osobowego pokoju koedukacyjnego :)[/quote]

tutaj, taki znalazłam najtańszy, zresztą chodzi tylko o nocleg
http://www.booking.com/hotel/es/estudio ... arinaga.pl.
 Relacje PM off  

[ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości