Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Link do ETA: https://www.canada.ca/en/immigration-re ... ation.html

[ 210 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 02 Sty 2019 23:42 
Awatar użytkownika

platynowy
@mio, amerykanscy urzednicy pytali w jakim celu przekraczam granice, a kanadyjskich zaciekawily pieczatki okolicznosciowe, ktorych nawbijalem na 5 stron i pytali czy bylem na Antarktydzie. :)
Btw mysle, ze zalezy od ich humoru i lepiej sie przygotowac na standardowe gryllowanie pytaniami.

Z Kiruny na Socotrę / zorze polarne
Afryka / Gorilla Trekking
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda / Polska Stacja Arctowski, Czarnobyl
 Relacje PM off  

#202 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:27 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 171 925
srebrny
Przekraczałem wypożyczonym autem granice USA-Kanada (+powrót) w maju i wrześniu. Za każdym razem żadnych problemów, raz jedynie w Montanie pogranicznik widząc, że jesteśmy z Polski, zapytał ile wwozimy do USA alkoholu ;)

#203 PostWysłany: 28 Sty 2019 17:40 

Cześć, nie chciałam zakładać nowego tematu, więc mam nadzieję że może znajdzie się tutaj jakaś dobra duszyczka i mi odpowie :) Szukałam na internecie, lecz nie mogłam znaleźć, a nie chciałabym mieć problemów na lotnisku. Chciałabym się zapytać, skoro na samym końcu wypełniania eTA mamy się podpisać tak jak w paszporcie, to znaczy imie i nazwisko czy także drugie imie? I co jeśli podpisałam się tam z drugim imieniem (chociaż oczywiście na codzień tego nie robie) oraz czy do osoby małoletniej podpisać to ma rodzic (czyli osoba wnioskująca) czy osoba małoletnia? Tak wiem, głupokowate pytanie ale to pierwsza podróż za ocean, więc mam nadzieję, że zrozumiecie:) :D :D
 Relacje PM off  

#204 PostWysłany: 03 Lut 2019 11:22 
Awatar użytkownika

Loty: 55
Kilometry: 55 738
srebrny
@Kamaaa123 viewtopic.php?p=930884#p930884
 Relacje PM off  

#205 PostWysłany: 03 Mar 2019 16:21 

Cześć
w ubiegłym roku składałem dokumenty do programu Working Holiday i zostało mi przyznane Work Permit oraz numer eTA. Jednakże z powodu choroby ojca nie mogłem wyjechać na dłużej i nie wykorzystałem Work Permit.

Pytanie brzmi: Czy przyznany nr eTA jest dalej ważny mimo iż nie skorzystałem z Work Permit ?
Próbuję wpisywać mój nr eTA na stronie, która umożliwia sprawdzenie ważności, ale nie mogę tam uzyskać żadnych informacji. Moje eTA powinno być ważne do 2023 roku. Za trzy tygodnie mam wylot na 2 tygodnie do Toronto.
 Relacje PM off  

#206 PostWysłany: 03 Mar 2019 16:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 341
Kilometry: 444 219
https://www.canadainternational.gc.ca/p ... x?lang=pol
 Relacje PM off  

#207 PostWysłany: 08 Kwi 2019 15:10 

Loty: 32
Kilometry: 111 961
Witam

Pojutrze wylatuję do USA , powrót mam przez Kanadę (Miami-Toronto-Monachium-Rzeszow), wyrobiłem sobie eTA , dodatkowo na stronie mojej rezerwacji z Lufthansy mam komunikat

"Pamiętaj, aby przed dokonaniem odprawy wprowadzić swoje dane imigracyjne dla władz celnych Kanady. Możesz wprowadzić te dane online, logując się swoim numerem rezerwacji i nazwiskiem.Wprowadź dane -tu link do strony https://www.cic.gc.ca/english/visit/eta.asp

Link do podanej strony nie działa (time out), czy jest to coś istotnego co może mi skomplikować podróż ?
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez marcino123, 08 Kwi 2019 20:17, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
 Relacje PM off  

#208 PostWysłany: 08 Kwi 2019 15:24 

Loty: 22
Kilometry: 63 900
niebieski
@alien657 to wygląda na błędny link do składania wniosku o ETA, czyli skoro już to masz, to się tym nie martwisz. Poprawny link zaczyna się od http, bez s. Wtedy jesteś przekierowany na zaktualizowane strony odnośnie ETA, a widocznie o https zapomnieli ;)
 Relacje PM off  

#209 PostWysłany: 20 Lip 2019 18:14 
Awatar użytkownika

Loty: 55
Kilometry: 55 738
srebrny
Czy ktoś wie gdzie mogę sprawdzić moje eTa? Ponieważ ta strona: https://onlineservices-servicesenligne. ... ry?lang=en ochoczo po wpisaniu danych wyskakuje.
Your session has expired due to inactivity or an incorrect page request.
For security reasons we ask that you please login again.
 Relacje PM off  

#210 PostWysłany: 20 Lip 2019 19:42 

niebieski
Chyba mają jakąś zwiechę bo próbowałem wejść teraz z linka zawartego w potwierdzeniu AVE, bo tak to się nazywa po francusku, i też wyskakuje taki sam błąd. Data ważności jest w mailu w którym dostałeś potwierdzenie.
 Relacje PM off  

[ 210 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości