Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Link do ETA: https://www.canada.ca/en/immigration-re ... ation.html

[ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 02 Sty 2019 23:42 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
platynowy
@mio, amerykanscy urzednicy pytali w jakim celu przekraczam granice, a kanadyjskich zaciekawily pieczatki okolicznosciowe, ktorych nawbijalem na 5 stron i pytali czy bylem na Antarktydzie. :)
Btw mysle, ze zalezy od ich humoru i lepiej sie przygotowac na standardowe gryllowanie pytaniami.

Szkoda czasu na forum, nie odpowiadam na pw!

Z Kiruny na Socotrę
Goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magic Socotra etc.
 Relacje PM off  

#202 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:27 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Przekraczałem wypożyczonym autem granice USA-Kanada (+powrót) w maju i wrześniu. Za każdym razem żadnych problemów, raz jedynie w Montanie pogranicznik widząc, że jesteśmy z Polski, zapytał ile wwozimy do USA alkoholu ;)

#203 PostWysłany: 28 Sty 2019 17:40 

Cześć, nie chciałam zakładać nowego tematu, więc mam nadzieję że może znajdzie się tutaj jakaś dobra duszyczka i mi odpowie :) Szukałam na internecie, lecz nie mogłam znaleźć, a nie chciałabym mieć problemów na lotnisku. Chciałabym się zapytać, skoro na samym końcu wypełniania eTA mamy się podpisać tak jak w paszporcie, to znaczy imie i nazwisko czy także drugie imie? I co jeśli podpisałam się tam z drugim imieniem (chociaż oczywiście na codzień tego nie robie) oraz czy do osoby małoletniej podpisać to ma rodzic (czyli osoba wnioskująca) czy osoba małoletnia? Tak wiem, głupokowate pytanie ale to pierwsza podróż za ocean, więc mam nadzieję, że zrozumiecie:) :D :D
 Relacje PM off  

#204 PostWysłany: 03 Lut 2019 11:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 66
Kilometry: 71 141
@Kamaaa123 viewtopic.php?p=930884#p930884
 Relacje PM off  

#205 PostWysłany: 03 Mar 2019 16:21 

Cześć
w ubiegłym roku składałem dokumenty do programu Working Holiday i zostało mi przyznane Work Permit oraz numer eTA. Jednakże z powodu choroby ojca nie mogłem wyjechać na dłużej i nie wykorzystałem Work Permit.

Pytanie brzmi: Czy przyznany nr eTA jest dalej ważny mimo iż nie skorzystałem z Work Permit ?
Próbuję wpisywać mój nr eTA na stronie, która umożliwia sprawdzenie ważności, ale nie mogę tam uzyskać żadnych informacji. Moje eTA powinno być ważne do 2023 roku. Za trzy tygodnie mam wylot na 2 tygodnie do Toronto.
 Relacje PM off  

#206 PostWysłany: 03 Mar 2019 16:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 381
Kilometry: 498 665
https://www.canadainternational.gc.ca/p ... x?lang=pol
 Relacje PM off  

#207 PostWysłany: 08 Kwi 2019 15:10 

Loty: 64
Kilometry: 210 376
Witam

Pojutrze wylatuję do USA , powrót mam przez Kanadę (Miami-Toronto-Monachium-Rzeszow), wyrobiłem sobie eTA , dodatkowo na stronie mojej rezerwacji z Lufthansy mam komunikat

"Pamiętaj, aby przed dokonaniem odprawy wprowadzić swoje dane imigracyjne dla władz celnych Kanady. Możesz wprowadzić te dane online, logując się swoim numerem rezerwacji i nazwiskiem.Wprowadź dane -tu link do strony https://www.cic.gc.ca/english/visit/eta.asp

Link do podanej strony nie działa (time out), czy jest to coś istotnego co może mi skomplikować podróż ?
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez marcino123, 08 Kwi 2019 20:17, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
 Relacje PM off  

#208 PostWysłany: 08 Kwi 2019 15:24 

Loty: 22
Kilometry: 63 900
@alien657 to wygląda na błędny link do składania wniosku o ETA, czyli skoro już to masz, to się tym nie martwisz. Poprawny link zaczyna się od http, bez s. Wtedy jesteś przekierowany na zaktualizowane strony odnośnie ETA, a widocznie o https zapomnieli ;)
 Relacje PM off  

#209 PostWysłany: 20 Lip 2019 18:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Czy ktoś wie gdzie mogę sprawdzić moje eTa? Ponieważ ta strona: https://onlineservices-servicesenligne. ... ry?lang=en ochoczo po wpisaniu danych wyskakuje.
Your session has expired due to inactivity or an incorrect page request.
For security reasons we ask that you please login again.
 Relacje PM off  

#210 PostWysłany: 20 Lip 2019 19:42 

złoty
Chyba mają jakąś zwiechę bo próbowałem wejść teraz z linka zawartego w potwierdzeniu AVE, bo tak to się nazywa po francusku, i też wyskakuje taki sam błąd. Data ważności jest w mailu w którym dostałeś potwierdzenie.
 Relacje PM off  

#211 PostWysłany: 23 Paź 2019 22:29 

platynowy
w relacjach wiele osób pisze, że na granicy żądają pokazania papierowej wersji eta, jeśli tak, choć w regulaminie jest napisane, że wystarczy paszport, to co mam zabrać ?, ksero maila potwierdzającego otrzymanie eta, czy coś innego z ich strony ?
 Relacje PM off  

#212 PostWysłany: 24 Paź 2019 07:55 
Site Admin
Awatar użytkownika

Jeśli już to bym brał wydruk maila z numerem eTA. Ale ode mnie nic nie chcieli (przypominalem sobie przed wylotem że sam numer może być potrzebny, to jedynie screenshota na telefonie zrobiłem, ale i tak nie bylo potrzebne)

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off
kostek966 uważa post za pomocny.

#213 PostWysłany: 24 Paź 2019 17:23 
Moderator forum
Awatar użytkownika

kostek966 napisał(a):
w relacjach wiele osób pisze, że na granicy żądają pokazania papierowej wersji eta, jeśli tak, choć w regulaminie jest napisane, że wystarczy paszport, to co mam zabrać ?, ksero maila potwierdzającego otrzymanie eta, czy coś innego z ich strony ?

Tego maila co dostałeś z numerem eTa, gdzie są twoje dane i numer paszportu.

michzak napisał(a):
Jeśli już to bym brał wydruk maila z numerem eTA. Ale ode mnie nic nie chcieli (przypominalem sobie przed wylotem że sam numer może być potrzebny, to jedynie screenshota na telefonie zrobiłem, ale i tak nie bylo potrzebne)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Grudzień 2016 rok. Chcieli wydrukowaną eta w Polsce w Gdańsku i we Frankfurcie na przesiadce.
Sierpień 2019. Chcieli wydrukowaną eta w Polsce w Warszawie na check in.
 Relacje PM off
kostek966 uważa post za pomocny.

Temat postu: Pytanie w sprawie eta.
#214 PostWysłany: 14 Lis 2019 21:41 

Lecę do Meksyku liniami Air Canada.W obie strony przez Montreal. Czy muszę wykupić wizę eta 2 razy?

Dzięki za info :)

Ostatnio edytowany przez kangurrr 14 Lis 2019 22:04, edytowano w sumie 2 razy
 Relacje PM off  

#215 PostWysłany: 14 Lis 2019 21:48 

platynowy
wydaje mi się, że jeśli nie wyjdziesz z tranzytu to eta niepotrzebna, byłem tam przedwczoraj i nikt tego nie sprawdza bez wychodzenia,
chyba, że linie chcą ją przed wejściem do samolotu, na wszelki wypadek,
eta jest ważna z tym samym paszportem 2 czy 3 lata, więc nie trzeba więcej niż jednej wyrabiać
 Relacje PM off
kangurrr lubi ten post.

#216 PostWysłany: 14 Lis 2019 22:05 

Dzięki :)

Lepiej sobie wyrobię za 20 zł :P
 Relacje PM off  

#217 PostWysłany: 14 Lis 2019 22:33 

niebieski
eTA ważna jest przez maksymalnie 5 lat. Do tranzytu też jest potrzebna (tak mówią oficjalne źródła), a często linie lotnicze przed wylotem wymagają okazania potwierdzenia przyznania eTA.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#218 PostWysłany: 14 Lis 2019 22:42 
Awatar użytkownika

Loty: 447
Kilometry: 703 055
srebrny
@kangurrr
eTa jest potrzebna także przy tranzycie przez Kanadę. W moim przypadku (październik br.) była sprawdzana przy wylocie z WAW. Oczywiście wyrabiasz ją 1 raz - ważna przez 5 lat lub do końca ważności obecnego paszportu, jeśli ważność paszportu < 5 lat.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
kangurrr uważa post za pomocny.

#219 PostWysłany: 14 Lis 2019 23:19 

platynowy
faktycznie 5 lat, coś słaba pamięć, choć wyrabiałem ją 3 tygodnie temu,
w moim przypadku nikt w liniach jej nie sprawdzał, mimo iż miałem pobyt,
w yul na lotnisku są 3 strefy pobytu na tranzycie, ale przechodzi się na podstawie karty pokładowej,
miałem taką sytuację, że przyleciałem z ytz i musiałem przejść na część internacional, ponieważ lot był opóźniony bramki, ani ochroniarze nie chcieli mnie przepuścić, bo karta była już nieważna,
musiałem iść na transit desk przebukować loty i dopiero z nową kartą przeszedłem, ale o eta i paszport nawet !, nikt nie pytał,
żona była zdziwiona, że wylecieliśmy z Kanady bez pokazywania paszportów
 Relacje PM off  

#220 PostWysłany: 14 Sty 2020 18:19 

Loty: 137
Kilometry: 274 190
niebieski
Dostelm eTA tylko na rok bo konczy mi sie paszpost równo rok od teraz. Eh

[ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość