Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lut 2020 00:39 

Rejestracja: 11 Wrz 2012
Posty: 28
Cześć,
wybieramy się do Kalifornii, wstępnie pod koniec marca na 7 dni.
Wiem, że to krótko, dlatego chcę jak najlepiej zaplanować ten czas.
Mój pierwszy dylemat, to czy nie jest za wcześnie na Kalifornię. Niektórzy polecają dopiero w maju.
Akurat dla mnie najlepszy termin to marzec, ewentualnie początek kwietnia.

Na cały czas pobytu wynajmiemy samochód.
Chciałbym tak zaplanować te 7 dni, żeby było to do wykonalne.
Co polecacie?
Moja lista na ten moment:
- LA 1.5 dnia: dzień przylotu oraz kolejny cały dzień, czyli 2 noclegi
- przejazd wzdłuż Pacyfiku w kierunku Santa Barbara, następnie w kierunku Parku Sekwoi
- przejazd do Las Vegas - nie zależy mi na spędzaniu tam czasu, ale będzie po drodze
- Vermilion Cliffs, Horshoe Bend
- nie mam pomysłu na kolejne miejsca w Arizonie, myślałem o Hopi Reservation
- San Diego, po drodze jakiś nocleg
- LAX i powrót do Polski

Nie wiem, ile realnie z tego jest do zrobienia w tak krótkim czasie. Będę wdzięczny za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 14 Lut 2020 08:43 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Przeczytaj moją relacje. Tez bylem 7 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
_M_M_ lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Lut 2020 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Sezon na południu Kalifornii i okolic jest od października do maja, wiec termin dobry, na forum jest dużo relacji, wystarczy poczytać
Góra
 Profil Relacje PM off
_M_M_ lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Lut 2020 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Tu jest odpowiedni watek do tego typu pytań:
zachod-usa-ocen-moj-plan-zwiedzania,766,142882&start=40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Lut 2020 11:30 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Zaraz za Sekwoja masz Death Valley, ktore moim zdaniem nie nadaje sie do ominiecia. Nie widze tez za bardzo sensu jechania dalej na wschod z LV az do Page omijajac sporo fajnych atrakcji - o GC nie wspominajac nawet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Lut 2020 11:53 

Rejestracja: 11 Wrz 2012
Posty: 28
lataczuk napisał(a):
Zaraz za Sekwoja masz Death Valley, ktore moim zdaniem nie nadaje sie do ominiecia. Nie widze tez za bardzo sensu jechania dalej na wschod z LV az do Page omijajac sporo fajnych atrakcji - o GC nie wspominajac nawet.



Zgadza się. Właśnie miałem wprowadzić poprawkę.
Przy 7 dniach i wyjeździe z LA dużo dalej na wschód niż do LV nie pojedziemy. Z LV do zapory Hoovera, następnie na południe i w kierunku Mojave, następnie Palm Springs, San Diego i LAX.
Wychodzi razem około 1800km.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group