Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Maj 2021 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Zakładam temat w związku z ofertą LOTu do Kalamaty.
Strona lotniska podaje ze kursują busy KTEL, ale na ich stronie nie ma tego połączenia w rozkładzie.

Ktoś ma doświadczenie z tym lotniskiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 16 Maj 2021 09:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22495
https://www.ktelmessinias.gr/%CF%84%CE% ... A%CE%AC-2/

Καλαμάτα – Νοσοκομείο* – Αεροδρόμιο – Μεσσήνη

I masz rozkład jazdy od poniedziałku (Δεύτερα) do niedzieli (Κυριακή)
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 16 Maj 2021 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Byłem kilka lat temu i autobusy kursowały. Generalnie były dostosowane do przylotów/odlotów z lotniska, ale wtedy było ich bardzo mało, więc przy aktualnym szturmie wakacyjnym sytuacja może być inna. Inna sprawa, że większość ludzi na tym lotnisku po prostu wypożycza lub oddaje auto, bo KLX traktują jako swego rodzaju "Bramę Peloponezu", a nie punkt docelowy podróży.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Maj 2021 17:26 

Rejestracja: 25 Kwi 2018
Posty: 24
Gdybyś decydował się na wynajem samochodu to polecam: Car Hellen Kalamata. Wszystko ustaliłem mailowa. Bez karty kredytowej. Pani czekała na lotnisku, samochód z pełnym ubezpieczeniem w najniższej cenie. Bezproblemowy zwrot (tzn. zgodnie z umową samochód zostawiłem na parkingu i wróciłem do Polski).
Góra
 Profil Relacje PM off
cyryl99 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Lip 2021 23:39 

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 37
Loty: 153
Kilometry: 372 974
Potwierdzam. Korzystałem z Car Hellen tydzień temu. Płatne gotówką, ubezpieczenie bez udziału własnego, żadnych kart kredytowych. Bezproblemowy zwrot na lotnisku.
Uwaga: pani Hellen zdarza się spóźniać na lotnisko (w naszym przypadku było to 15 minut), ale firma jest pewna i sprawdzona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group