Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lut 2017 23:44 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Planuje wyjazd do Kalabrii w sierpniu, a w internecie dość skąpo z informacjami. Wyjazd na tydzień do dwóch, lądowanie w Lamezii. Ktokolwiek był,ktokolwiek wie. Ciekawe miejsca,piękne plaże, ładnie zachowane zabytki, fajne miasteczka. Wszystko co warte odwiedzenia.
Czy warto z tego 3-4 dni poświęcić na Sycylie, czy skupić się tylko na Kalabrii. Podróż prawdopodobnie wynajętym samochodem, aczkolwiek nie znalazłem jeszcze atrakcyjnej oferty. Proszę o informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 28 Lut 2017 09:49 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
http://italia-by-natalia.pl/arcomagno-n ... -kalabrii/
http://italia-by-natalia.pl/kalabria-tr ... renskiego/
i w ogóle szukaj najlepiej na tym blogu:
http://italia-by-natalia.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Lut 2017 18:34 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Powyższego bloga widziałem, ale liczę na więcej.
Napewno Tropea, Capo Vaticano, Scilla. Chociaż spojrzenie na Etne z okolic Reggio di Calabria. Plaża Arcomango oraz Paradiso del Sub.
Myślę o parku Aspromante, ale nie wiem czy z dziećmi znajdę jakieś łatwe ciekawe trasy.
I co więcej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Lut 2017 18:55 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Fajne jest Gerace i Stilo poczytaj sobie
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
peter7712 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Lamezi Terme
#5 PostWysłany: 08 Kwi 2017 21:23 

Rejestracja: 08 Kwi 2017
Posty: 2
Witam wszystkich,

Niedługo wybieram się do Lamezi Terme (po raz pierwszy) i chciałbym się dowiedzieć od tych którzy podróżują dużo lub bardzo dużo gdzie najlepiej się zatrzymaj (chodzi mi tu o miejscowość) oraz co najlepiej zobaczyć, POBYT TO 3 dni 4 wylatuję. No i jakby ktoś napisać jeszcze o transporcie z lotniska to byłoby SUPER

Pozdrawiam Sylwek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Kwi 2017 21:49 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Byłem właśnie na takim wypadzie na 4 dni do Kalabrii na przełomie marca i kwietnia i najlepszą bazą jak dla mnie jest Tropea. Całkiem spora ilość apartamentów i hoteli, niezłe ceny i urokliwe miasteczko.
W pierwszy dzień spacerowaliśmy po Tropei, drugi dzień był intensywny - zobaczyliśmy Capo Vaticano, Scillę, Reggio Calabrię i Rocca di Pentedattilo.

Każde z tych miejsc piękne, na Capo Vaticano byliśmy sami, świetne miejsce na zachód słońca.
Scilla również zrobiła na nas spore wrażenie, kręte ścieżki, ładny kościół, targ ze świeżymi warzywami. Na dole trwa przebudowa deptaka i jest knajpka z pyszną pizzą.
Reggio Calabria to już większe miasto, samo centrum niczym się w zasadzie nie wyróżnia, ale polecam spacer głównym deptakiem przy plaży, przy odrobinie szczęścia widać Etnę :)

Rocca di Pentedattilo to jednak mój faworyt, kapitalnie położone "miasteczko", gdzie można spacerować i podziwiać ciekawą architekturę, jest również jedno muzeum oraz galeria sztuki.

Trzeci dzień poświęciliśmy na szybki rzut oka na wybrzeże jońskie, gdzie zobaczyliśmy Le Castellę. Przywitała nas jednak nieczynną fortecą, spacerowaliśmy więc w pobliżu tego obiektu ciesząc oko ładnymi widokami, ale jak dla mnie wybrzeże tyrreńskie jest zdecydowanie przyjemniejsze.
Wracając zobaczyliśmy jeszcze słynną plażę Paradiso del Sub, na którą polecam zabranie swojego asortymentu, bo w pobliżu nie ma sklepów i restauracji :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 18 Maj 2017 15:23 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 18
We wrześniu ubiegłego roku spędziliśmy parę dni w Kalabrii i uważam że 3 dni to mało na zwiedzenie Kalabrii,ale dobre i to. Z lotniska do Lamezii jeżdzi miejski autobus -przystanek po prawej stronie po wyjściu z hali przylotów.Bilety kupujemy w hali przylotów.W Lamezii autobus zatrzymuje się obok dworca kolejowego.Stamtąd pociągiem-rozkład Trenitalii-możemy kierować się np.do Tropei.Byliśmy 6 nocy, więc spaliśmy w świetnym hotelu-Oldwell Hotel-1,5 km od Tropeii -hotel 10 bungalowów na plaży. Cudnie.Z Tropei można popłynąć na wycieczkę na Wyspy Liparyjskie.Jest ich kilka do wyboru np.Stromboli nocą gdzie obserwuje się wybuchy Stromboli.Jest też całodniowa wycieczka na Vulkano,Stromboli i Panareę.W Tropei są lokalny biura i zabierają z Hotelu,więc nie trzeba skoro świt biec samemu do portu. Również pociągiem można pojechać do Capo Vaticano,Scilli,Messyny na Sycylii. My tak zakończyliśmy naszą wycieczkę, ponieważ niezwyczajnie przepływa się Cieśninę Messynską a mianowicie pociąg wjeżdża na prom. Z pociągu na promie można wysiąść.Z Messyny już tylko krok do Taorminy-śliczna-na Etnę i do Katanii. Naszym celem była Taormina i Wąwóz Alcantara. Na Etnie byliśmy rok wcześniej a i tak upajaliśmy się jej widokiem .Aby nie wracać do Lamezii tą samą drogą, powrót nastąpił z Katanii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Cze 2017 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
Moje pytanie. Które miasto Kalabrii wybrać na bazę wypadową ?
Na razie na pierwszym miejscu mam miasteczko Tropea

Właśnie kupiłem bilety(9-19.07.2017), a więc ląduję w Kalabrii 9 lipca - wracam 19 lipca 2017.
Zastanawiałem się początkowo czy jechać na Sycylię od razu, ale zdecydowałem, że jednak zostajemy i zwiedzimy jak najwięcej w Kalabrii. Sycylię na oddzielny wyjazd odkładam.

- Noclegi biorę zawsze z airBnB (mam sporo środków z poleceń).
- miasteczko w którym warto spędzić 4-5 dni z ładną plażą, żeby poleżeć z dzieckiem.
- pozostałe 5-6 dni to wyjazdy w różne inne miejsca (auto na cały wyjazd mam).

Nie chodzi mi o konkretny nocleg tylko które miejsce/miasteczko byście polecili ?
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Cze 2017 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Mnie jest trudno usiedziec w miejscu, stad moja propozycja:
wynajac auto, opuscic szyby i jechac przed siebie droga E 90, SS 18 lapiac wiatr w dłonie.
Widoki sa atrakcja sama w sobie plus zapach bergamotki, ziol, morza.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 22 Cze 2017 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
auto wynajęte na cały pobyt, więc te kilka dni jazdy będzie, ale te kilka dni muszę zakotwiczyć w jednym miejscu. żeby troszkę odpocząć :) więc wyjazd mniej wiecej pół na pół podzielony, jeżdżenie / plażowanie.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Cze 2017 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
Pytanie:
Czy jest jakieś miejsce z dobrym widokiem na wulkan Etna od strony Kalabrii. W sumie jest to ok 60km więc nawet nie wiem czy ją widać od tej strony :)
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Cze 2017 12:06 

Rejestracja: 22 Lip 2016
Posty: 5
Cześć,
Widać, ale nie spodziewaj się spektakularnych zdjęć (szczyt nie jest ośnieżony o tej porze roku).
Na twoim miejscu próbowałbym ująć wulkan z Punta di Pellaro [miejscowość Pellaro] oraz z Capo d’armi [okolice lazzaro]. Ogólnie wzdłuż wybrzeża masz gdzie się zatrzymać i coś znajdziesz – możesz także próbować wdrapać się wyżej. W samym Lazzaro znajdziesz kilka punktów, z których przy ładnej pogodzie ujmiesz Etnę.
Możesz także próbować ją ustrzelić z lungomare w Reggio di Calabria.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lamezi Terme
#13 PostWysłany: 29 Lip 2017 01:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
Sylwek767 napisał(a):
Witam wszystkich,

Niedługo wybieram się do Lamezi Terme (po raz pierwszy)


szkodaczasu napisał(a):
Właśnie kupiłem bilety(9-19.07.2017), a więc ląduję w Kalabrii 9 lipca - wracam 19 lipca 2017.
Zastanawiałem się początkowo czy jechać na Sycylię od razu, ale zdecydowałem, że jednak zostajemy i zwiedzimy jak najwięcej w Kalabrii. Sycylię na oddzielny wyjazd odkładam.



jeśli koledzy już po wizycie w Kalabrii :D , prosimy o podzielenie się doświadczeniami oraz cenne uwagi :lol:
Ja wybieram się w sierpniu, ląduję w Lamezii i chętnie poczytam co mnie czeka i na co zwrócić uwagę :lol:

Dzięki !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 31 Lip 2017 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
Ja już po. Było super.

Mam nadzieję, że na dniach wjedzie moja relacja z wyjazdu, a jak nie cała to chociaż pierwsza część - Tropea.

Dla mnie osobiście wybrzeże od strony morza Tyreńskiego poleciłbym bardziej niż wybrzeże od morza Jońskiego.

My odwiedziliśmy
- (morze Tyreńskie) Tropea, Pizzo, Scilla, Capo Vaticano, Zambrone i jeszcze kilka pomniejszych plaż.
- (morze Jońskie) Crotone, Le Castella, Le Cannella, Capo Rizzutto, Santa Severina

Nocleg w Tropei prawie na samej starówce i to był idealny wybór bazy wypadowej. Po drugiej stronie nocleg w Capo Rizzutto - ok, ale następnym razem wziął bym nocleg w samej Le Castella.

Ogólnie to pytaj. Bo nie wiem co Cię konkretnie interesuje.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rafal100_2004 uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 31 Lip 2017 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
Dzięki :)

zacznę od początku:
gdzie wypożyczałeś auto ?
poproszę o namiar na airbnb w Tropei :) (rozumiem, że byliście zadowoleni)
plaże...którą polecasz ? zaznaczam, że szukamy spokoju i chcemy uciec od kurortu...ale najlepiej, gdyby była na niej infrastruktura w postaci toalety, parasola i leżaka :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 01 Sie 2017 07:50 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 196
niebieski
Kilka dni temu również wróciłem z tygodniowego pobytu w Kalabrii.
Kilkukrotnie byłem już we Włoszech, ale w nazwijmy to części północnej.
Kalabria była dla mnie pierwszych doświadczeniem z tzw. "Włochami południowymi". Czas płynie to dużo wolniej niz na Pólnocy, a i infrastruktura jest delikatnie mówiąc uboższa.
Przez cały tydzień poruszałem sie tylko i wyłącznie pociągami, których dużą zaletą było to że jeździły, choć niekoniecznie na czas :)
Na autobusową komunikację publiczną raczej nie ma co liczyć.
Info o plażach jakby ktoś potrzebował:
Jest dużo świetnych plaż w okolicy Capo Vaticano i Tropei. Ja szczególnie polecam https://www.google.pl/maps/place/38%C2% ... 4163?hl=pl tam na przestrzeni kilkuset metrów, są wszystkie rodzaje plaż: piaszczysta (świetna dla dzieci), piaszczysto-żwirkowa i kamienista wraz ze skałami z których można skakac do wody.
Ogólnie bardzo fajny wyjazd i polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
rafal100_2004 uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 15 Sie 2017 19:57 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Do tych co ostatnio wypoczywali w Kalabrii - kilka pytań i liczę na kilka konkretnych odpowiedzi:
- polecane noclegi, miejsce i ceny;
- polecane lokale z jedzonkiem i ceny;
- urokliwe miejsca.
pozdrawiam i liczę na obszerne opisy
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 16 Sie 2017 11:17 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Przynajmniej nie owijasz w bawełnę :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 16 Sie 2017 12:49 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
szkodaczasu napisał(a):
Ja już po. Było super.

Mam nadzieję, że na dniach wjedzie moja relacja z wyjazdu, a jak nie cała to chociaż pierwsza część - Tropea.

Dla mnie osobiście wybrzeże od strony morza Tyreńskiego poleciłbym bardziej niż wybrzeże od morza Jońskiego.

My odwiedziliśmy
- (morze Tyreńskie) Tropea, Pizzo, Scilla, Capo Vaticano, Zambrone i jeszcze kilka pomniejszych plaż.
- (morze Jońskie) Crotone, Le Castella, Le Cannella, Capo Rizzutto, Santa Severina

Nocleg w Tropei prawie na samej starówce i to był idealny wybór bazy wypadowej. Po drugiej stronie nocleg w Capo Rizzutto - ok, ale następnym razem wziął bym nocleg w samej Le Castella.

Ogólnie to pytaj. Bo nie wiem co Cię konkretnie interesuje.


Hej,

Czy mógłbyś podzielić się informacjami dotyczącymi pobytu w Tropei?
Który apartament na starówce mieliście? Czy Parghelia jest daleko od Tropei? Chodzi mi o to czy jak zabookuje hotel w Parghelli to bedę mógł plażą dospacerować się do Tropei? Rozumiem że hotele w Tropei są na wzgórzu? Czy są to duże czy raczej małe górki ? Czy są jakieś zejścia na plażę typu schody, ścieżki? Jadę z małym dzieckiem 2,5 roku i zastanwiam się co lepiej wybrać centrum Tropei, czy jakiś hotel w pobliskiej Parghelii z którego będzie tzw. "walking distance" do Tropei? ( nie będę pożyczał auta, ewentualnie pociąg albo taxi). Jak ze sklepami w Tropei? Czy są jakieś markety w którym można zaopatrzyć się w jedzenie, kupić coś na śniadanie?
Ogólnie każda porada z serii "praktycznych" będzie pomocna

Z góry dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 21 Sie 2017 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
-- 21 Sie 2017 12:31 --

rafal100_2004 napisał(a):
Dzięki :)

zacznę od początku:
gdzie wypożyczałeś auto ?
poproszę o namiar na airbnb w Tropei :) (rozumiem, że byliście zadowoleni)
plaże...którą polecasz ? zaznaczam, że szukamy spokoju i chcemy uciec od kurortu...ale najlepiej, gdyby była na niej infrastruktura w postaci toalety, parasola i leżaka :lol:

Auto:
miałem przez: Economy Car Rentals,
Wypożyczalnia Maggiore,
Brałem małe auto i dostałem Citroena C1. Sprawdził się w 100% - wąskie drogi, parkowanie itd. Fotelik dla dziecka miałem ze sobą (bardziej się opłacało nadać rejestrowany bagaż z fotelikiem niż wypożyczać fotelik w wypożyczalni) no i miałem pewność co do fotelika - np. na Cyprze jak wypożyczałem dostałem rozlatujący się fotelik, który miał chyba z 15lat.
Blokada z karty zeszła bardzo szybko, nie było żadnych niemiłych niespodzianek.

Nocleg Airbnb
(podeślę na priv)

Plaża. 3 miejsca według mnie. Nie korzystam nigdy z leżaków. Parasol mam zawsze od właścicieli miejscówki w której mieszkam lub kupuję swój. Ew. mam namiocik dla dziecka.

- Plaża w Tropei - patrząc w kierunku morza ta po prawej stronie od "Sanctuary of Santa Maria". No ale jest na niej zawsze tłum. Nam nie przeszkadzało.
zejścia od strony miasta po schodkach
- Plaża Zambrone - trzeba przejść ok 500 metrów (od stacji pociągu lub parkingu obok tej stacji) przez pole trawiaste i krzaki. jest wydeptana ścieżka więc bez obaw i na końcu schodki w dół. plaże są dzikie na uboczu bez infrastruktury ale dlatego też są bardzo ładne.
- plaże w okolicy Capo Vaticano - parkowaliśmy auto w okolicy Parcheggio Grotticelle i albo plażowanie właśnie tutaj (cała dostępna infrastruktura) albo spacerek w kierunku północnym na końcu jak już skończą się parasolki i leżaki jest pusta plaża. No i tych plaż wypożyczenie roweru wodnego ew. łódki/kajaka i popłynięcie do plaż na północ pomiędzy skałami. płynie się spokojnym tempem ok 20-30min.
widoczne są zejścia na te plaże ale to chyba z prywatnych posesji. objechałem Capo Vaticano samochodem i nie było nigdzie ogólnodostępnego zejścia dlatego wszyscy tam pływają rowerami lub kajakami.

-- 21 Sie 2017 12:58 --

AFC napisał(a):
Hej,
Czy mógłbyś podzielić się informacjami dotyczącymi pobytu w Tropei?
Który apartament na starówce mieliście? Czy Parghelia jest daleko od Tropei? Chodzi mi o to czy jak zabookuje hotel w Parghelli to bedę mógł plażą dospacerować się do Tropei? Rozumiem że hotele w Tropei są na wzgórzu? Czy są to duże czy raczej małe górki ? Czy są jakieś zejścia na plażę typu schody, ścieżki? Jadę z małym dzieckiem 2,5 roku i zastanwiam się co lepiej wybrać centrum Tropei, czy jakiś hotel w pobliskiej Parghelii z którego będzie tzw. "walking distance" do Tropei? ( nie będę pożyczał auta, ewentualnie pociąg albo taxi). Jak ze sklepami w Tropei? Czy są jakieś markety w którym można zaopatrzyć się w jedzenie, kupić coś na śniadanie?
Ogólnie każda porada z serii "praktycznych" będzie pomocna
Z góry dzięki


My byliśmy dzieckiem (2lata 10mies.) Mieliśy nocleg prawie na samej starówce w Tropei i teraz zrobiłbym identycznie. Blisko na plażę, blisko do restauracji sklepów itd. mieliśmy wprawdzie auto, ale po Tropei się nie przydawąło. Chyba, że do podjechania do marketów, no i na dalsze plaże poza Tropee czy zwiedzanie Pizzo, Scilla.
Plaża w Tropei mi się podobała. Miasto na skale wygląda pięknie: https://www.facebook.com/wwwszkodaczasupl/photos/a.611733098882569.1073741830.607205879335291/1419125248143346/?type=3&theater
Zejścia na plażę to schodki. Nie są zbyt wymagające. Ja osobiście regularnie trenuję, więc na wyjeździe moim treningiem było noszenie 15 kg synka na karku tzw. "na barana" i spokojnie dawałem radę :) Plażowanie w Tropeii wyglądąło tak, że szliśmy rano na plażę, potem w południe powrót do mieszkania i drzemka młodego w mieszkaniu. Ew.ale to rzadziej w wózku w jakiejś restauracji, potem znów plaża, znów powrót i wieczorem miasto.

ta miejscowość która wymieniasz wydaje się niedaleko ale ja bym wbijał do samej Tropeii.
Sklepy:
Malutkie sklepy z warzywami i podstawowymi produktami są co jakiś kawałek. Marketów sieciówek znanych u nas czy popularnych w UE nie ma. Nie ma Lidli, Tesco, Carrefourów itd.
Są za to ich sieciówki Conad, Contè i jeszcze coś. Ja głównie jeździłem do Conada.


potek7 napisał(a):
Do tych co ostatnio wypoczywali w Kalabrii - kilka pytań i liczę na kilka konkretnych odpowiedzi:
- polecane noclegi, miejsce i ceny;
- polecane lokale z jedzonkiem i ceny;
- urokliwe miejsca.
pozdrawiam i liczę na obszerne opisy


listę miejsc które widzieliśmy podawałem wcześniej. Może jak relację napiszę podam więcej szczegółów o cenach, czy restauracjach które odwiedziliśmy. Musiałbym sobie posprawdzać notatki i poprzypominać wszystko :)
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
AFC lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group