Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lis 2019 14:13 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Czy ktoś ma doświadczenia z ta linia lotnicza zaczyna latac do EU w siatce : Helsinki , Manchester Dublin, Keflavik.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 29 Gru 2019 21:35 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 2
toudik86 napisał(a):
Czy ktoś ma doświadczenia z ta linia lotnicza zaczyna latac do EU w siatce : Helsinki , Manchester Dublin, Keflavik.


Linie lotnicze Juneyao Airlines są kreatywne w związku z lotem z Helsinek, ponieważ w zasadzie uruchamiają loty do dodatkowych trzech miejsc docelowych z dniem 31 marca 2020 r. Podczas gdy linie lotnicze Juneyao Airlines utrzymają swoje linie lotnicze w Helsinkach, dodadzą loty tagami z Helsinek do następujących miejsc docelowych podczas gdy samolot inaczej po prostu siedziałby na ziemi:

Dublin, Irlandia, 2x tygodniowo (w niedziele i czwartki)
Keflavik, Islandia, 2x tygodniowo (we wtorki i soboty)
Manchester, Wielka Brytania, 3 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Gru 2019 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 186
Kilometry: 337 189
platynowy
leciałem HO na trasie HKT-PVG i PVG-HEL
pierwszy lot na wąskim a drugi na szerokim kadłubie. wygodne, nowe samoloty z dość sporą ilością miejsca na nogi, czego bardzo sie obawiałem sluchając opinii o chinskich liniach. na pierwszym locie stewki niepanimaju nawet słowa po angielsku, nie było nawet przywitania i pozegnania podczas wchodzenia i wychodzenia z samolotu. na dalekim dystansie załoga była znacznie lepsza, poprosiłem równiez o przesiadke na miejsce przy wyjsciu ewakuacyjnym i bez problemu sie zgodziły. jedzenie bardzo przecietne. alko za darmo, chyba bez limitu bo bez problemu przynosiły nowe.
na pokładzie obu lotów był policjant albo jakiś agent z kamerką w kieszonce, a sygnalizacja, żeby zapiąć pasy była włączona przez cały lot
na koniec porwali mi bagaż i zglosilem to na lotnisku oraz napisałem zgłoszenie przez strone internetowa. pomimo szybkiej odpowiedzi o przyznaniu 40 dolarów odszkodowania i poproszeniu o nr konta do dzis nie dostalem pieniedzy. na poczatku prosili o czas, potem po prostu przestali odpisywac na maile. gdyby nie ten ostatni element to zdecydowanie wybralbym ich ponownie, a tak to zostałem z mieszanymi uczuciami
Góra
 Profil Relacje PM off
2catstrooper lubi ten post.
2catstrooper uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ficdom oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group