Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jordan group
#1 PostWysłany: 28 Lut 2017 17:42 

Nie znam firmy, ale chyba działa już trochę. Dobre ceny na połączenia Polska - Wiedeń, podobno już od 1 PLN OW. Ja widzę dużo biletów z KRK/ KTW RT za 28 PLN, z Warszawy za 58 PLN RT.

https://travel.jordan.pl/pl/bilety-autobusowe


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Cze 2017 09:24, edytowano w sumie 1 raz
Duże litery :-)
Góra
 PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#2 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:11 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 842
złoty
Tylko się cieszyć, że nie ma próżni na rynku. 28 PLN tam i z powrotem to nadal bardzo dobra cena i to wykonaniu "starej wygi".
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#3 PostWysłany: 01 Mar 2017 01:19 

Ktoś korzystał? Opinie? Uwagi i hejty? :)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#4 PostWysłany: 07 Mar 2017 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 213
Loty: 87
Kilometry: 188 854
Ma ktoś jakieś doświadczenia z przewoźnikiem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#5 PostWysłany: 07 Mar 2017 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Jechałam w ubiegłym roku, w okolicach maja z Katowic do Łodzi. Wtedy było zupełnie zero informacji, dzwoniłam na infolinię, pani zapewniała, że autobus punktualny. Rzeczywiście autobus przyjechał punktualnie, w Łodzi także był o czasie. Jakość lepsza niż czerwony przewoźnik, a cena była wtedy jakieś 50% niższa w stosunku do konkurencji. Jechałabym i poza Polskę. Polecam :)
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#6 PostWysłany: 07 Mar 2017 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 42
Kupiłem bilety Krk-Wiedeń na weekend w lipcu. Cena 28 zł za dwie strony. Podzielę się wrażeniami jak wrócę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#7 PostWysłany: 19 Kwi 2017 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2016
Posty: 114
Loty: 13
Kilometry: 24 634
Bilety do Wiednia od 1 PLN z wielu miast Polski
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#8 PostWysłany: 19 Kwi 2017 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Podaj proszę przykładową datę i miasto.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#9 PostWysłany: 19 Kwi 2017 16:52 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Czyżby pracownik Jordana?

Bilet jest jeden jedyny na jedną datę na cały kalendarz do sierpnia. I nie za złotówkę tylko za dwa. Także wielka mi promocja :P
Alr za to nie brakuje biletów po 120 (linia do warszawy) i 156zł (linia krakowska) :mrgreen:
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#10 PostWysłany: 19 Kwi 2017 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2016
Posty: 114
Loty: 13
Kilometry: 24 634
Przeszukałam kilkadziesiąt połączeń z Katowic, Krakowa i Piotrkowa Tr. - nie znalazłam :( Mam nadzieję, że ktoś jednak znajdzie nie tracąc przy tym sił na resztę życia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#11 PostWysłany: 19 Kwi 2017 17:52 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Wyjaśnij więc tylko, co spowodowało że podałaś wyżej sprzeczną informację?
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#12 PostWysłany: 19 Kwi 2017 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2016
Posty: 114
Loty: 13
Kilometry: 24 634
Dlaczego sprzeczną ?
Napisałam coś takiego bo dokładnie takie info jest na stronie przewoźnika, że ja nie znalazłam nie znaczy, że takich biletów nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#13 PostWysłany: 19 Kwi 2017 19:08 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Sprzeczną bo napisałaś "bilety" "z wielu miast" podczas gdy jest tylko jeden bilet z jednego tylko miasta na jeden kurs podczas całego kalendarza.
Gdyby to był przewoźnik typu neobus, uwierzył bym w te bilety od 1 pln, ale w Jordanie nie pierwszy raz "bilety od 1 pln" oznaczają tylko brudny PR, to samo było w 2015 na trasie Warszawa - Katowice, gdzie - mimo że biletów po 1zł praktycznie nie było - wyszli na tej reklamie bardzo dobrze, zyskali klientów, podczas gdy inny przewoźnik zlikwidował na tej trasie wszystkie kursy z Katowic a zostawił tylko 2 przelotowe.

W pierwszym poście masz rzetelną informację: "podobno od 1pln, ja widzę od 28pln"
Więc w ramach uzupełnienia: tak, są bilety od 24 pln OW, ale nie od 1 pln (ten jeden jedyny kurs jest za 2pln za osobę)

Zresztą mi chodzi tylko żeby nie podawać nie sprawdzonych informacji, bo zmarnowałaś 30minut mojego (i innych użytkowników) czasu :P Żaden dramat się nie stał - miałem czas, ale tutaj wartałoby podawać realne promocje.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#14 PostWysłany: 20 Kwi 2017 19:48 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Jakby co, to nadal nikt nie wziął :P Także nadal ktoś może się przejechać 'za darmo'.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#15 PostWysłany: 08 Maj 2017 22:51 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Nadal nikt nie kupił :D :D
Dobra, podpowiem że chodzi o Kraków xD

Tak im przykro się zrobilło że nawet drugą datę dodali!
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#16 PostWysłany: 08 Cze 2017 23:53 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 16
Loty: 10
Kilometry: 12 156
-- 09 Cze 2017 00:49 --

Mam właśnie okazję, w tym momencie, jechać tym autokarem z Katowic do Wiednia. Wyjazd od 22:40 (15 min opóźniony, ale jedzie z Łodzi). Na wstępie powiem, że tydzień przed wyjazdem byłem zmuszony zmienić rezerwacje i byłem przerażony, gdy ujrzałem cenę PB za 2 osoby 180zl w jedną stronę. Całe szczęście, że wszedłem na getbybus.pl i tam wyszukiwarka znalazła mi Jordan Group, a cena za 2 osoby 68zl w jedną stronę. Więc już na dzień dobry sporo oszczędziłem, choć przyznam, że bylem nastawiony sceptycznie, bo tego przewodnika nie znałem. Na chwilę obecną mile się zaliczyłem. Autokar jest naprawdę nowoczesny, jednopiętrowy, sporo miejsca na bagaz podreczny, skórzane fotele są wygodne, głęboko się odchylaja więc można kimac, sporo miejsca na nogi, klima przyjemnie dmucha, oświetlenie do czytania książki również działa. Jedyny minus to brak Wi-Fi oraz prądu, ale przy jezdzie w nocy to nie przeszkadza. Kierowców jest dwóch i jada spokojnie, bez szarżowania. Stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry. Teraz obowiązuje majowa promocja, dlatego nawet tydzień przed można spalać bilety w dobrej cenie. Autokar w Wiedniu zatrzymuje się nad dworcu VIB, skąd odjeżdżaja Flixbusy m.in. do Zagrzebia (akurat w tym kierunku zmierzam). Dużym plusem jest też fakt, że Jordan nie jest, aż tak popularny jak PB o czym może świadczyć 10 osób na pokładzie :)

-- 09 Cze 2017 00:51 --

Konrad Zalas napisał(a):
Mam właśnie okazję, w tym momencie, jechać tym autokarem z Katowic do Wiednia. Wyjazd od 22:40 (15 min opóźniony, ale jedzie z Łodzi). Na wstępie powiem, że tydzień przed wyjazdem byłem zmuszony zmienić rezerwacje i byłem przerażony, gdy ujrzałem cenę PB za 2 osoby 180zl w jedną stronę. Całe szczęście, że wszedłem na getbybus.pl i tam wyszukiwarka znalazła mi Jordan Group, a cena za 2 osoby 68zl w jedną stronę. Więc już na dzień dobry sporo oszczędziłem, choć przyznam, że bylem nastawiony sceptycznie, bo tego przewodnika nie znałem. Na chwilę obecną mile się zaliczyłem. Autokar jest naprawdę nowoczesny, jednopiętrowy, sporo miejsca na bagaz podreczny, skórzane fotele są wygodne, głęboko się odchylaja więc można kimac, sporo miejsca na nogi, klima przyjemnie dmucha, oświetlenie do czytania książki również działa. Jedyny minus to brak Wi-Fi oraz prądu, ale przy jezdzie w nocy to nie przeszkadza. Kierowców jest dwóch i jada spokojnie, bez szarżowania. Stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry. Teraz obowiązuje majowa promocja, dlatego nawet tydzień przed można spalać bilety w dobrej cenie. Autokar w Wiedniu zatrzymuje się nad dworcu VIB, skąd odjeżdżaja Flixbusy m.in. do Zagrzebia (akurat w tym kierunku zmierzam). Dużym plusem jest też fakt, że Jordan nie jest, aż tak popularny jak PB o czym może świadczyć 10 osób na pokładzie :)


-- 09 Cze 2017 00:53 --

Oczywiście.. Miło się zaskoczyłem mialo być :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#17 PostWysłany: 09 Cze 2017 00:46 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 16
Loty: 10
Kilometry: 12 156
Haha :) No dla mnie firma godna polecenia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: JORDAN GROUP
#18 PostWysłany: 09 Cze 2017 07:30 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 16
Loty: 10
Kilometry: 12 156
Przykładowe Last Minute do Wiednia ;)

Załączniki:
IMG_20170609_005835.png
IMG_20170609_005835.png [ 234.62 KiB | Obejrzany 2871 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group