Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Wrz 2020 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Podrzucam do dalszego rozpracowania, bo wygląda to dość ciekawie - oczywiście, jak na C ;) ...
Z GDN i WAW (ale podejrzewam, że z innych lotnisk w PL też) można znaleźć dość atrakcyjne ceny na loty do zachodnich Stanów, np. LAX, LAS, PHX, DEN, SEA, ale widziałem też np. CLT. Z tego co widzę, dostępne to jest pod numerami AA, choć loty przez Atlantyk wykonuje często AY. Do tego ciekawe jest, że na loty AA z Niemiec, dolot z PL jest Lufthansą.
Można też kombinować z różnymi lotniskami, więc ciekawa opcja pod jakiś objazd po zach. Stanach (np. GDN - SAN / LAX - GDN za 6.650 PLN), a nawet z Kanadą (np. GDN - LAX / YYC - GDN za 6750 PLN). A jeszcze, gdyby udało się zrobić stopovera, np. GDN-MUC-CLT Stopover CLT-PHX-MUC-GDN, to byłoby już w ogóle ciekawie.

U pośredników widziałem nawet za ok. 6100 PLN, ale w tych czasach te kilka stówek od osoby warto potraktować jako polisę ubezpieczeniową.

Szkoda, że lotów w czerwcu/lipcu 2021 nie da połączyć z podwyższeniem statusu w AA, o którym pisał niedawno @p.wl (darmowy-status-platinum-oneworld-sapphire,1573,154475).

Edit: najtaniej widzę SFO - z GDN jest za 6260 (w OTA poniżej 6k), tylko że tu jest A330 AY, a to jakaś rewelacja na taki, dość jednak długi lot, nie jest. No, chyba, że zmienią potem na A350.

Edit nr 2: gdy lot transatlantycki jest lotem AA (chyba zawsze MUC - CLT), dodawać do tego można masę lotnisk regionalnych lotnisk w USA (z grubsza w tytułowej cenie), czasem egzotycznych. Takie MEM, czy BNA brzmią jeszcze znajomo, ale np. LGB... :D
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 10 Wrz 2020 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 248
KLM też ma podobne ceny.
Np. GDN-SFO-GDN z jedną przesiadką w Amsterdamie za 6412 zł bezpośrednio od KLMu
Wylot 1 lipca, powrót 13 lipca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Wrz 2020 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Kanada z KLM-em też wchodzi w grę, np. YVR, YYC, YEG (również mieszane ze sobą).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Wrz 2020 21:34 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Cena jak na C jest niezła, ale oczywiście nie sensacyjna.
Biorąc to pod uwagę i nieprzewidywalność przyszłości jakoś specjalnie bym się w to nie pakował teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 11 Wrz 2020 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Co prawda, to prawda :)
Ja i tak planuję skorzystać z mil (choć ciągle się nie mogę za to zabrać, bo im więcej czytam, tym bardziej mam wrażenie, że i 2021 r. będzie spaprany pod względem podróży międzykontynentalnych), ale ta oferta akurat przykuła moją uwagę, bo cena może nie rewelacyjna, ale skala możliwości bardzo duża :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Wrz 2020 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 248
Podzielam to zdanie, dlatego Zachodnie Wybrzeże spokojnie czeka aż przyjdzie rok 2022 ;)
Nie śledziłem tematu wcześniej więc zapytam - takie oferty to co roku bywają czy to jednorazowe "okołocovidowe" anomalie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Wrz 2020 15:04 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Przed covidem takie oferty (i dużo lepsze) zdarzały się dość regularnie , może nieco częściej na wschodnie wybrzeże, ale nie tylko. Pomijając oczywiste EF to promocje w C na TATL bywały co jakiś czas dostępne w różnych liniach / sojuszach już od ok. 4,5-5 tys/RT.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japończyk lubi ten post.
Japończyk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group