Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Kwi 2017 23:35 

Ktoś wie, gdzie znaleźć aktualny cennik biletów na prom po jeziorze Como?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 20 Kwi 2017 23:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

http://www.comoanditslake.com/timetablenavigation.htm

http://www.lakecomo.it/en/getting_around/ferries
 Relacje PM off
Renata Chmielowicz uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 21 Kwi 2017 00:58 

Zeus, wiem, ale cen brak :(
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 21 Kwi 2017 01:22 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
qbk napisał(a):
Ktoś wie, gdzie znaleźć aktualny cennik biletów na prom po jeziorze Como?

Tu znajdziesz aktualne ceny: ;)

http://www.navigazionelaghi.it/eng/c_tariffe.asp

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 06 Sty 2018 20:18 

Orientuje się ktoś jak wygląda użycie biletu całodziennego? Czy jeśli kupię bilet Free Circulation na 3-STRETCH to będę mógł pokonać trasę Drevio->Menaggio, Menaggio->Bellagio i Bellagio -> Varenna i na końcu Varenna->Dervio na tym jednym bilecie? CZy bilet ten uprawnia tylko do całodziennej podróży między dwoma tymi samymi miastami?
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:00 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
Kod:
Holders of FREE-CIRCULATION tickets are entitled, as long as the ticket is valid, to an unlimited number of trips between
the ferry ports for which it was issued, including intermediate stops.

Pozdr.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:25 

To też znalazłem. Także pytanie dalej jest aktualne. Mnie myli ta wzmianka o
Cytuj:
(...) including intermediate stops.
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:29 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
W Twoim przypadku potrzebujesz 4, a roznica w cenie tylko 1.30. ;)

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 07 Sty 2018 02:27 

Wybacz ale dalej nie rozumiem.

Jeśli kupuje dzienny bilet na 3-odcinki to mogę przemieszać się między wszystkimi miastami oddalonymi o 3 odcinki?
(na podstawie: http://www.navigazionelaghi.it/c_downlo ... 18_ENG.pdf )

Skoro:

Dervio - Menaggio -> 3
Menaggio - Bellagio -> 3
Bellagio - Varenna -> 3
Varenna - Dervio -> 3

Więc dlaczego mam kupić bilet na stretch 4 ?
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 07 Sty 2018 04:24 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
Skoro posylasz linka to czemu nie sprawdziles w tabelce???
Zaczynasz podroz w Dervio, a chcesz zahaczyc o Bellagio, to wg. tabeli jest 4. ;)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
 Relacje PM off  

#11 PostWysłany: 07 Sty 2018 13:38 

cccc napisał(a):
Skoro posylasz linka to czemu nie sprawdziles w tabelce???
Zaczynasz podroz w Dervio, a chcesz zahaczyc o Bellagio, to wg. tabeli jest 4. ;)

Oczywiście, że sprawdziłem tylko tak jak pisałem powyżej zakładałem ze liczą się odcinki pomiędzy miastami w bezpośredniej podróży a nie od najdalszych. Zatem przyjąłem, że podróż do Bellagio nie będzie z Drevio tylko z Menaggio. A tam wcześniej dopłynę z Drevio.

Wielkie dzięki za wyjaśnienia!
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 07 Sty 2018 13:43 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
Nie ma sprawy, pozdrawiam i zycze udanego pobytu.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
 Relacje PM off  

#13 PostWysłany: 08 Sty 2018 12:19 

Prom jest okropnie drogi, za bilet normalny na trase Como-Bellagio zapłaciłem około 22Euro, jeśli dobrze kojarzę, a za autobus na tę samą trasę około 5Euro. Ogólnie sam rejs całkiem przyjemny i widoki piękne, ale jak coś polecam tylko w jedną stronę nim płynąć jeśli macie możliwość :)
 Relacje PM off  

#14 PostWysłany: 08 Sty 2018 20:07 

A jak proponujesz inaczej zwiedzić z Dervio do Menaggio, Bellagio i Varenny taniej niż 16,3 EUR ? Mamy autem może będzie trochę taniej, ale jak się mamy bujać wokół jeziora tyle km, tracić czas w aucie lepiej chyba wychodzi jednak prom i podziwianie jeziora od środka.
 Relacje PM off  

#15 PostWysłany: 24 Maj 2018 10:26 

Witam,
Mam takie pytanie na stronie, która podana była wyżej sprawdziłam sobie ceny biletów z Varenny do Bellagio i wyskoczyło coś takiego :
PASSENGERS TRANSPORTATION TARIFF] - B) One Day pass (Free circulation ticket) - Route 3.
Tariff 3.00 - Adult 15,00 €

Czyli 15 euro kosztuje prom w jedną stronę ? ktoś wyżej napisał że można wykupić bilety na kilka przejazdów na jakiej stronie można to sprawdzić ?
 Relacje PM off  

#16 PostWysłany: 24 Maj 2018 11:40 

Loty: 47
Kilometry: 55 558
Prom w jedną stronę z Varenny do Bellagio kosztuje 4,6€. Taryfa 1. Za 15 € jest bilet całodzienny na tej trasie

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Renata Chmielowicz uważa post za pomocny.

#17 PostWysłany: 21 Sie 2018 04:17 
Awatar użytkownika

Loty: 61
Kilometry: 83 057
Byłem już rok temu nad jeziorem Como, jednak objeżdżałem je samochodem i zrobiłem jeden rejs z Bellagio do Menaggio i z powrotem. Niedługo znów tam będę, ale na jeden dzień i wolałbym podjechac pociągiem do jednej miejscowości, a głównie czas przeznaczyć na 3 rejsy po samym jeziorze znając już poszczególne miasteczka z wybrzeża.

1. Jak cenowo wygląda sytuacja w przypadku rejsu: a) Varenna - Bellagio, b) Bellagio - Menaggio, c) Menaggio - Varenna. Odstępy między rejsami co 2-3 godziny. Czy wtedy opłaci się kupić każdy z 3 odcinków osobno, czy skorzystać z biletu dziennego? Większość gotowych linków nie działa, a jak wybieram na stronie poszczególne odcinki to nie widzę cen.

2. Czy można z Menaggio popłynąć nie do Varenny, ale Bellano? W zeszłym roku czytałem relację, gdzie ktoś opisywał właśnie taką trasę. Jednak nigdzie tego nie widzę, a nie obejmuje tego oficjalna mapa z planem rejsów. Z Bellano też jeździ pociąg, więc ciekawiej byłoby przyjechać do Varenny, zrobić 3 rejsy po środku jeziora, a wrócić z bardzo fajnego Bellano.

3. Czy cena biletów na promy na miejscu jest taka sama jak przez Internet? Nie chce wcześniej kupować, ponieważ w praktyce często coś się zmienia i gdzieś się przeciągnie, gdzieś się skróci.

4. Jeśli chodzi o dojazd z Bergamo na wschodni brzeg np. Varenny to chyba najkorzystniejszą opcją jest pociąg Trenitalia? Cena to 5,50 EUR.

5. Jaką plażę z miejscowości Menaggio, Bellagio i Varenna tak, żeby posiedzieć i popływać ze 2-3 h polecacie? W zeszłym roku pływałem w Menaggio, ale nie wiem czy równie fajnie jest w Bellagio i Varennie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. ;)
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
 Relacje PM off  

[ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość