Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Wrz 2017 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
cześć,

w związku z problemem, jaki pojawił się w moich kontaktach z francuskim "grouponem", czyli vente-privee, muszę napisać do nich reklamację. Zrobiłem to przy użyciu googlowego tłumacza, ale wiedząc, jakie bzdury tam czasem wychodzą (choć trzeba przyznać, że jest coraz lepszy), mam gorącą prośbę do użytkowników znających francuski o sprawdzenie poniższego tekstu i naniesienie ewentualnych poprawek. Z góry dziękuję za pomoc!

Bonjour,

en août, j'ai acheté 10000 avios sur votre site (numéro de confirmation ... et ......). Ensuite, le 8 septembre, j'ai reçu l'information selon laquelle avios serait crédité dans mon compte British Airways Executive Club dans les 5 jours (numéro de transaction.....). Malheureusement, jusqu'à ce jour, cela ne s'est pas produit. J'ai contacté avios.com à ce sujet, mais on m'a dit que je devais expliquer cela avec vous. Par conséquent, j'aimerais que vous envoyiez avios à mon compte British Airways le plus rapidement possible.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 14 Wrz 2017 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
francuski nie jest moim konikiem, ale tekst jest zrozumiały.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Wrz 2017 19:48 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
dla mnie tez jest ok. zrozumieja co i jak
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Wrz 2017 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 91
Szkolne czasy mi się przypomniały :lol: Mimo, że leniem jestem wygląda ok :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Wrz 2017 20:17 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
bym poprawil 'je devais expliquer' na 'je devrais expliquer'

i koncowke 'j'aimerais que vous envoyiez' na 'pourriez vous svp envoyer'
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Wrz 2017 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc :)
Wiadomość poszła (ze zmianami zasugerowanymi przez @ibartek). Dam później znać, jak poszło...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Wrz 2017 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@tropikey mogles napisac po angielsku, ale przynajmniej bedziesz wiedzial, kto zna francuski . :D
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Wrz 2017 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
biorąc pod uwagę, że oferta była skierowana do osób z miejscem zamieszkania we Francji (coś tam wynalazłem ;) ), wolałem jednak skrobnąć coś w jęz. Balzaca, by nie wywołać u nich konsternacji, że niby mieszkam w tym kraju, a piszę w języku... tfu! angielskim :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Wrz 2017 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@tropikey czy uwazasz, ze im na prawde zalezy gdzie mieszkasz???
Problem bylby tylko wtedy, gdybys napisal po niemiecku, albo po arabsku, wtedy to na prawde moglbys pozegnac sie z odpowiedzia. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group