Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lut 2020 01:06 
Awatar użytkownika

Loty: 215
Kilometry: 352 060
niebieski
Siema,

Zakładam temat ponieważ pierwszy raz w mojej kilku letniej historii podróżowania spotkała mnie taka rzecz. W marcu ruszam na 3 tygodnie do Ameryki Płd i z mojego planu posypały mi się 3 loty...

1. Lot Santiago-Punta Arenas linią JetSmart został przesunięty o dzień wcześniej (nie będzie mnie wtedy jeszcze nawet w Chile), kilka dni temu na mailu odrzuciłem propozycję, ale od tamtej pory cisza i na stronie widnieje tylko nowa data lotu

2. Lot łączony Punta Arenas-Santiago-Calama linią Latam. Ten lot znikł w ogóle i nawet nie mogę dostać się teraz do swojej rezerwacji...a nowe loty w tym samym dniu kosztują dużo więcej.

3. Lot La Paz- Cusco linią Amaszones został przesunięty z 04.04 na 05.04 co mnie kompletnie nie urządza (w rezerwacji mam tylko opcję akceptacji zmian), w kalendarzu lotu w tym dniu juz nie ma do wyboru bo jest wyprzedany. Mimo, że miałem kupiony wyrzucają mnie na lot dzień później...

O ile pierwszy lot to pikuś bo spokojnie mogę kupić tanio coś w zamian o tyle dwa pozostałe przykłady bardzo mnie zmartwiły.
Są szanse na wywalczenie pierwotnych rezerwacji czy muszę się pogodzić ze zmianami ewentualnie prosić o zwrot kosztów i szukanie czegoś nowego?
Niestety te zmiany dość mocno komplikują mi plan wycieczki :(

#2 PostWysłany: 29 Lut 2020 09:04 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Pisz do wszystkich. Maile, Facebook, Messenger.
Mi też Jetsmart przełożył lot, ale po interwencji na Messengerze zmienili mi na takie daty, jakie mnie interesowały.
 Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
Legion1 uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 29 Lut 2020 09:14 
Awatar użytkownika

niebieski
Ok. Latam mi odpisał, że mogę zmienić loty, ale tylko dzwoniąc na infolinię. Do Jetsmart i Amaszonas zrobię tak jak radzisz i napiszę na fb bo miala nigdzie nie mogłem znaleźć.

#4 PostWysłany: 29 Lut 2020 09:20 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Jetsmart: komunikacja na. MESSENGERZE. Odpowiadają szybko. Podaj numer rezerwacji, imię i nazwisko i opisz sytuację z prośbą o przesunięcie lotu na dzień który Cię interesuje.
 Relacje PM off

#5 PostWysłany: 29 Lut 2020 13:50 
Awatar użytkownika

niebieski
@Garmond faktycznie szybko odpisują, ale dostałem info, że na interesujący mnie termin nie mają lotów (dzień na który miałem zakupiony Lot)

#6 PostWysłany: 29 Lut 2020 22:06 

Loty: 96
Kilometry: 145 319
niebieski
Kurde też nie widzę swojego lotu Latam w rezerwacji :cry:
Najlepsze, że można go kupić na stronie.

#7 PostWysłany: 29 Lut 2020 23:21 
Awatar użytkownika

niebieski
@jekyll napisz maila. Odpisali mi szybko:
Please be advised that the itinerary associated with your flight reservation ****** has had modifications. For this reason, we offer the possibility of choosing one of the following options:

-Change the date of the flight, without additional charge, for any date from 7 days before and 15 days after the affected flight. You will not have to pay a fine for the date change outside the specified date range, but the fair amount may vary.

-Change the route of flight without penalty for any available date, paying the fare differences that may be generated with the change.

-Request a reimbursement for the ticket and embarkation fees, not used on the trip.

To make this change effective or confirm your itinerary, we ask that you call our Contact Center, choose option 8, followed by your case # ********.

We apologize for any inconvenience caused.

Zmianę można zrobić dzwoniąc tylko na infolinię. Bo na stronie raczej do niej dostępu nie będzie.
jekyll uważa post za pomocny.

#8 PostWysłany: 29 Lut 2020 23:39 

niebieski
Narazie rozmawiam z nimi przez FB,. Na CMT mój lot jest, na stronie też a w rezerwacji go nie widzę. Na aplikacji tez nie mam.
Legion1 lubi ten post.

#9 PostWysłany: 01 Mar 2020 11:48 
Awatar użytkownika

niebieski
@jekyll jeśli uda Ci się coś z nimi ustalić przez FB bez konieczności dzwonienia to daj znać. Ja dziś jeszcze na spokojnie przeanalizuję sobie plan.

#10 PostWysłany: 01 Mar 2020 15:14 

niebieski
@Legion1 okazało się, że mam oba loty i nie muszę z nimi nic ustalać.
Napisali mi, że ten lot, którego nie miałam na rezerwacji jest potwierdzony, wysłali mi go ponownie na maila. Dzisiaj lot pojawił mi się w aplikacji i na stronie.
Legion1 lubi ten post.

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości