Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
jeśli nie działa rejestracja przez stronę jetfriends, można zarejestrować "zwykłe" konto m&m podając odpowiednią datę urodzenia - wpadnie 500mil za jetfriends i opcjonalnie 500mil za newsletter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Cze 2018 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
tropikey napisał(a):
Mam przy okazji pytanie, czy mające konto Jetfriends dziecko kogokolwiek z Was skończyło już 18 lat? Moja córka przekroczyła ten próg w ub. tygodniu i zastanawiam się, czy z M&M zgłoszą się do niej sami w sprawie przekształcenia w konto dorosłe, czy może to się dzieje z automatu?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka


I na czym stanęło? Coś się zmieniło?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 18 Cze 2018 17:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Cały czas cisza. A najlepsze jest to, że kompletnie wyleciało mi z głowy, że konto Jetfriends jest do 17., a nie do 18. roku życia. Innymi słowy, córka jest u nich na nielegalu już ponad rok :D
Ktoś poza F4F powiedział mi jednak, że w końcu M&M samo modyfikuje rodzaj konta i przysyła niebieską kartę. Zobaczymy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 01 Lip 2019 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
A jak jest z rezerwacją biletów nagród dla dziecka z jego konta? Rodzic musi zadzwonić na infolinię w imieniu dziecka? I zakładam, że ten bilet nagrodę trzeba od razu podłączyć pod bilet dorosłego, czy tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Gru 2022 15:06 

Rejestracja: 22 Gru 2014
Posty: 98
Loty: 64
Kilometry: 210 376
Czy ktoś ostatnio rejestrował dziecko na Jetfriends ? Próbowałem wczoraj zapisać 13 letniego syna , po wypełnieniu wszystkich pól dostałem informację że przyjdzie e-mail potwierdzający do rodzica , do dnia dzisiejszego nic nie przyszło.
Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Gru 2022 15:16 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Ja próbowałem kilkukrotnie z różnych maili w różnych datach w ciągu ostatniego roku - mail nigdy nie przychodzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 29 Gru 2022 15:35 

Rejestracja: 30 Maj 2022
Posty: 31
w kwietniu 2022 r. bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 29 Gru 2022 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Washington napisał(a):
Ja próbowałem kilkukrotnie z różnych maili w różnych datach w ciągu ostatniego roku - mail nigdy nie przychodzi.
Czy dzwoniłeś może w tej sprawie? Chciałem zapisać syna i jestem ciekaw czy uda się wstecznie naliczyć mile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 29 Gru 2022 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
@Washington Ale po co to robić przez stronę Jetfriends?

Rejestracji dokonuje się normalnie przez stronę M&M (jakbyś rejestrował(a) siebie) z odpowiednią datą urodzenia dziecka i pociecha od razu zarejestrowana jest w Jetfriends.

@Darek M. Naliczysz wstecznie mile dla syna do 6 miesięcy po locie.

PS @Washington Zmień proszę temat tego posta na 500 mil na start dla dziecka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 29 Gru 2022 18:32 

Rejestracja: 22 Gru 2014
Posty: 98
Loty: 64
Kilometry: 210 376
Dzięki @billabong , działa jest na koncie 1000 mil (500 jetf + 500 za zgody marketingowe) zrobiłem pool z moim kontem tylko teraz wymagają min. 1 mili od partnera , może to być np. Uniqa i ubezpieczenie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 29 Gru 2022 19:17 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@alien657 - niestety nie.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
alien657 lubi ten post.
alien657 uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 29 Gru 2022 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Z pierwszego logowania apką wpada jeszcze 500 (ale oczywiście to nie liczy się jako mile, które Ci uaktywnią konto) - piszę o normalnym koncie dla dziecka, a nie sposobach na extra mile w pool account.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group