Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lut 2017 16:45 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Jak wyglada sprawa punktualności i nieodwołalności lotów ta linia?
Rozumiem, że to linia, gdzie odcinki łączonego lotu stanowią całość i w razie opóźnień nie tracę połączenia? Wazne dla mnie, zwłaszcza, że chcę kupić bilet przez Kayak.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 15 Lut 2017 17:41, edytowano w sumie 1 raz
rozwinięcie tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 15 Lut 2017 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Miałem u nich kupiony (przez tripsta.pl) bilet na trasi AUH-(DEL)-SIN/SIN-(BOM)-AUH. Jakieś półtora miesiąca przed podróża zmienili mi godzinę wylotu z Abu Dhabi tak, że zamiast przylotu do Singapuru rano, miałbym przylot wieczorem i podróż dłuższą o kilka godzin. Kompletnie mi to nie pasowało, zaproponowałem więc, że zamiast via DEL mogę lecieć via BOM albo MAA. Nie zgodzili się, argumentując że nie można zmienić ani routingu ani klasy rezerwacyjnej. W każdym razie taką odpowiedź dostałem od tripsty. Może gdybym uderzył bezpośrednio do linii udało by mi się coś wskórać albo, co bardziej prawdopodobne, odesłaliby mnie do pośrednika.

Na plus jedynie to, że kasa szybko wróciła na konto.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Lut 2017 19:30 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
Leciałem Jet Airways w 2014 roku i nie mam zastrzeżeń co do lotu. Punktualnie i miło.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 05 Maj 2017 19:11 

Rejestracja: 06 Wrz 2014
Posty: 82
Loty: 72
Kilometry: 202 046
Leciałem luty-marzec 2015 i nie mam zastrzeżeń. Trasa AUH-DEL-KTM i z powrotem. Pierwsze loty punktualnie , jedzenie ok. Przy check-in prosiłem o miejsce przy oknie , ale powiedziano mi , że niestety już wszystko zajęte , ale będę zadowolony .Jak się później okazało , dostałem miejsce przy wyjściu ewakuacyjnym. Lot powrotny już nie był taki ok , ale nie winię za to linii lotniczej. Było to jakieś 2-3 dni po tym jak TK wypadł z pasa w KTM. Wszystkie loty były opóźnione o jakieś 2 godziny , ale w DEL samolot na nas także zaczekał. Ogólnie bardzo pozytywnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Maj 2017 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
Leciałem Jet Airways w 2013 na trasie GOI - BOM, wrażenia bardzo pozytywne.
Lot bez opóźnień, samolot czysty i dobre jedzenie pomimo krótkiego lotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Maj 2017 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Lecialem Jet Airways w listopadzie 2016 i rowniez bez zastrzezen co do samego lotu.
Jedynym problemem bylo, ze musialem doplacic za dodatkowe kg nadbagazu, o ile pamietam ok. 2500 INR.
Fajne bylo, ze dostalem jakas ulotke ze zdrapka i wygralem sluchawki. :D
Nawet nie wiedzialbym, ze tam jest jakas zdrapka, gdyby nie siedzacy kolo mnie Hindus. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Cze 2017 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
2 loty: CDG - BOM i BOM - TRV. Najlepsze jedzenie jakie jadłem w samolocie, nawet na krajówce!!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Cze 2018 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
Wczorajszy lot DEL-IXE punktualnie, komfortowo, smaczne jedzenie (wybór preferencji posiłku podczas odprawy on-line).
Byłem jedynym białym na pokładzie pośród koło 160 hindusów czym skupiałem ich wzrok na swojej osobie przez część lotu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Cze 2018 22:45 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Co prawda trochę nieaktualne informacje, bo leciałem z nimi 6 razy w 2014, ale wszystko było na czas i bez problemów. Jedzenie tak jak piszą poprzednicy bardzo dobre, nawet na krajówkach. Na trasie BRU-BOM-BRU system rozrywki bardzo w porządku. Oczywiście gro filmów z Bollywood, ale spokojnie dało się znaleźć coś normalnego do oglądania. Dodatkowo sporo mini gier do zabicia czasu. Alko i napoje raczej bez ograniczeń, ale nie sprawdzałem cierpliwości obsługi :)
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Cze 2018 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
To ja też mogę się podzielić wrażeniami z 2014. Leciałem kilka krajówek i wszystko było o czasie, samoloty pachniały nowością, personel bardzo OK nawet biorąc pod uwagę standardy "cywilizowanych krajów" a nie Indii :). Pamiętam, że dawali jakiś posiłek na pokładzie i też był niczego sobie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Cze 2018 06:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
W 2013 roku leciałem Jet Airways na krajówce GOI-BOM. Samolot pachniał świeżością, załoga miła, uprzejma. Lot na czas, bez opóźnień. W gazetce pokładowej pisali o polskich pierogach :)

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Sie 2018 20:25 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Mam bilet z Dubaju do Kochi RT. Z powodu likwidacji połączenia linia zmieniła mój lot powrotny na lot do pobliskiej Sharjah. Od tamtej pory nie jestem w stanie wyszukać mojej rezerwacji na stronie poprzez Manage Booking lub Web Checkin, za to jestem w stanie znaleźć klikając na PNR Status (status biletu jest na Confrimed).
Czy mieliście podobny problem z wyszukaniem rezerwacji?
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Lis 2018 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 273
Kilometry: 601 451
srebrny
Czy linie te mają jakieś promocje? Jaką cenę można uznać za atrakcyjną na trasie DEL-IXL RT ?
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 12 Gru 2018 01:24 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Cześć,
Czy Waszym zdaniem na trasie CDG-BOM-AMS ( odpowiednio 8h i 8:50h) warto zaoszczędzić 127 USD wybierając Jet Airways zamiast porównywalnych przesiadek i połączeń AF i KLM? Taryfa Economy, wylot za niedługo ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Gru 2018 02:26 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Nie mam dużego doświadczenia w Long-haul'ach, a spotkanie z Jet Airways mam sprzed kilku lat, ale w Economy nie widziałem dużej różnicy pomiędzy nimi, a Lufthansą czy Air Canada. Jedzenie było smaczne, alko serwowali bez większych limitów :) nie mam porównania do AF/KLM, ale ja bym chyba nie dopłacał.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 12 Gru 2018 07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
@LLAP leciałem DXB-BOM i jakieś krajówki w 2015 i oceniam bardzo pozytywnie. Fajne jedzenie, miła obsługa, puntualnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 12 Gru 2018 11:16 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Dziękuję za informacje, 9W zakupione ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Sty 2019 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Od kilku dni próbuję kupić bilet Jet Airways na krajówkę w Indiach. Strona nie działa, apka nie działa. Nie da się wyszukać żadnych lotów. Próbowałam kupić bilet przez OTA, ale dwukrotnie wykrzaczyło mi stronę przy płatności wyrzucając nieokreślony błąd. Poczytałam trochę w necie i okazało się, że przewoźnik ma duże problemy finansowe. I nawet pakiet ratunkowy od Etihada mu niewiele pomoże.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group