Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#1501 PostWysłany: 05 Sie 2020 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Image
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#1502 PostWysłany: 15 Sie 2020 07:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Image
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1503 PostWysłany: 24 Sie 2020 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
2020 - to niezwykle realistyczna symulacja średniowiecza. Wokół szaleje epidemia; w środku Europy tracący wpływy władca absolutny walczy o tron, a może i o życie; trwa ekspansja Muzułmanów; jest dwóch Papieży; a rywale polityczni są eliminowani trucizną.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.


Ostatnio edytowany przez eskie, 24 Sie 2020 17:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1504 PostWysłany: 24 Sie 2020 17:12 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Gra o tron live
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1505 PostWysłany: 31 Sie 2020 16:11 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
Taki SMS. ;)

Uwaga! Glowny Inspektor Sanitarny apeluje: w Wisle, od Warszawy w strone Gdanska, unikaj kapieli i sportow wodnych. Nie uzywaj do mycia wody z rzeki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1506 PostWysłany: 31 Sie 2020 18:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Grozi mi moczo-incepcja
Za kilka dni jadę do Gdańska, to będę miał okazję wypić to, co za chwilę wysiusiam.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1507 PostWysłany: 31 Sie 2020 19:40 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
no wlasnie bezplatne kajaki sa, ale w tej sytuacji... o ile pogoda pozwoli.

https://kajakwstolicy.pl/darmowe-splywy ... bialoleka/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1508 PostWysłany: 07 Wrz 2020 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Na stronie australijskiej izby turystyki użytkownicy mogą zadać każde pytanie. I na każde pytanie znajdzie się odpowiedź:

P: Czy zobaczę kangury na ulicy? (USA)
O: Zależy, ile wypijesz.

P: Chcę przejść się z Perth do Sydney – czy dobrym pomysłem jest iść wzdłuż linii kolejowej? (Szwecja)
O: Oczywiście, to tylko trzy tysiące mil, radzimy zabrać duży zapas wody.

P: Czy w Australii są dostępne bankomaty? Proszę o przesłanie kompletnej listy bankomatów w Brisbane, Caims, Townsville i Hervey Bay. (UK)
O: Prosimy o informację, jaka była przyczyna śmierci Twojego ostatniego niewolnika.

P: Bardzo proszę o informacje na temat wyścigów hipopotamów w Australii. (USA)
O: A-FRY-KA – to taki duży trójkątny kontynent na południe od Europy.
AUS-TRA-LIA – to taka duża wyspa na środku Pacyfiku, gdzie nie ma…
Zresztą, nieważne. Tak, wyścigi hipopotamów odbywają się w każdy wtorek w Kings Cross. Przyjdź nago.

P: W którym kierunku jest północ w Autralii? (USA)
O: Stań twarzą na południe i obróć się o 180 stopni. Następnie skontaktuj się z nami po dalsze wskazówki.

P: Czy podróżując do Australii mogę zabrać sztućce? (UK)
O: Po co? Używaj rąk, jak wszyscy tutaj.

P: Proszę o przesłanie mi terminarza występów Wiedeńskiego Chóru Chłopięcego. (USA)
O: AUS-TRIA – to taki mały, górzysty kraik graniczący z Niemcami i…
Zresztą, nieważne. Wiedeński Chór Chłopięcy występuje w każdy wtorek w Kings Cross, bezpośrednio po wyścigach hipopotamów. Przyjdź nago.

P: Czy w Australii są supermarkety i czy jest w nich dostępne mleko? (Niemcy)
O: Nie, jesteśmy społeczeństwem pokojowo nastawionych wegan i zbieraczy. Mleko jest nielegalne.

P: Proszę o przesłanie mi listy lekarzy dysponujących antidotum na jad grzechotnika. (USA)
O: Grzechotniki żyją w Ameryce, skąd pochodzisz. Wszystkie australijskie węże są niegroźne i mogą być świetnymi zwierzątkami domowymi.

P: Zapomniałem nazwy tego słynnego zwierzęcia żyjącego w Australii. To gatunek misia, który żyje na drzewach. Jak się nazywa? (USA)
O: Zapewne chodzi ci o misia Spuszczaczka. Ich nazwa wzięła się od ich zwyczaju Spuszczania się z gałęzi, spadania na przechodzących ludzi i wyjadania im mózgów.

P: Bardzo proszę o informację, w których rejonach Tasmanii populacja kobiet jest mniejsza od populacji mężczyzn. (Włochy)
O: Populacja kobiet jest mniejsza od populacji mężczyzn we wszystkich lokalnych klubach gejowskich.

P: Czy w Australii obchodzi się Gwiazdkę? (Francja)
O: Tak, ale tylko w Boże Narodzenie.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#1509 PostWysłany: 10 Wrz 2020 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
My tu sobie o podróżach, a na Świecie zmiany, zmiany...

Załączniki:
Screenshot_2020-09-10 Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www wp pl.png
Screenshot_2020-09-10 Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www wp pl.png [ 393.89 KiB | Obejrzany 4695 razy ]
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1510 PostWysłany: 07 Paź 2020 11:45 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Znalezione w opiniach na booking.com - ludzie to jednak mają dziwne zachcianki ;)

Załączniki:
cattleintheroom.PNG
cattleintheroom.PNG [ 3.94 KiB | Obejrzany 4474 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1511 PostWysłany: 20 Paź 2020 08:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Image
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1512 PostWysłany: 04 Lis 2020 13:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Ryanair komentuje wybory w USA na bieżąco ;)

Załączniki:
FRtwitter_trump20201104.PNG
FRtwitter_trump20201104.PNG [ 366.33 KiB | Obejrzany 4260 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq lubi ten post.
 
      
#1513 PostWysłany: 22 Lis 2020 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Słabi jesteśmy:
Czechow lubił prostytutki. Dokądkolwiek wyjeżdżał, zawsze w pierwszej kolejności odwiedzał trzy miejsca: burdel, świątynię i cmentarz – pisze Frołow w swoje książce.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
#1514 PostWysłany: 23 Lis 2020 04:10 

Rejestracja: 10 Cze 2018
Posty: 17
Loty: 60
Kilometry: 84 416
Cześć! :)
Szukam inspiracji do napisania pracy licencjackiej związanej z lotnictwem/ turystyką/ podróżowaniem. Kończę trzeci rok ekonomii i chciałbym połączyć temat pracy z moim hobby jakim jest podróżowanie. Może ktoś z Was ma jakiś ciekawy pomysł ? Myślałem coś w stylu – wpływ lotniska na rozwój regionu, ale jednak jest to zbyt ciężko mierzalne. W pracy będę musiał stworzyć model ekonometryczny (opisuje się w nim powiązania między danymi wielkościami ekonomicznymi) i fajnie by było, gdybym mógł stworzyć coś ciekawego :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1515 PostWysłany: 23 Lis 2020 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 340
niebieski
Może "Wpływ pandemii koronawirusa na częstotliwość dezynfekcji wnętrz samolotów, z uwzględnieniem topografii plam po wymiocinach w samolotach lowcostów"?
Góra
 Profil Relacje PM off
Dominik14 lubi ten post.
 
      
#1516 PostWysłany: 23 Lis 2020 10:20 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
pandemia, sytuacja gospodarcza i transfery socjalne (500+, bon turystyczny...) a kondycja sektora turystycznego wobec preferencji turystycznych Polaków
Góra
 Profil Relacje PM off
Dominik14 lubi ten post.
 
      
#1517 PostWysłany: 01 Gru 2020 13:25 

Rejestracja: 01 Gru 2020
Posty: 1
W samolocie rozlega się przez głośnik:
- Czy wśród pasażerów jest lekarz?
Jeden z pasażerów wstaje i idzie do kabiny pilota. Po chwili z głośnika słychać głos lekarza:
- Czy wśród pasażerów jest pilot?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1518 PostWysłany: 06 Sty 2021 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1407
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Żeby nie było...Nie polecam tego rodzaju zbiórek, wrzucam jako osobliwość z okazji zbliżającego się Australian Open :)
http://pomagam.pl/kddabchy

Cytuj:
Cześć :)
Jestem Dawid, mam 21 lat. Od ok. 8 lat interesuję się tenisem i wszystkim co z nim związane. Wielkie mecze Djokovica i Federera, czy dominacja Sereny Williams to jedne z najbardziej zapamiętanych chwil w moim życiu. Uwielbiam dźwięk uderzanych piłek i dreszcz emocji podczas pojedynków. Jednym z moich największych marzeń jest wylot z dziewczyną do Melbourne na finały gry singlowej kobiet i mężczyzn. Dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć moje życzenie kilka informacji:

Chcę uzbierać 30000 złotych - ok. 20.000 same bilety lotnicze dla dwóch osób tam i z powrotem, 10.000 na 2 mecze finałowe (niestety troszkę one kosztują :() plus zakwaterowanie.


Ostatnio edytowany przez Abcn 06 Sty 2021 17:23, edytowano w sumie 2 razy
Cytat
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#1519 PostWysłany: 06 Sty 2021 16:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Jak nienawidzę takich zbiórek - żebractwa.

Ja głupi chyba byłem, ze pracowałem 2 zmiany, nadgodziny żeby kupić bilety...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1520 PostWysłany: 06 Sty 2021 16:51 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Takie zbiórki powinny być od razu kasowane. Jeszcze dla 2 osób zbiera bo z dziewczyną leci...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: agnieszka.s11 oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group