Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#601 PostWysłany: 14 Mar 2017 01:14 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Na wyloty z BER to ja już dawno bilety miałem. Ale mi łobuzy anulowali. Ciekawe kiedy na stronie LO pojawi się CPL. :lol:

Ale my tu się śmiejemy a Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów przyjął jeszcze inne ważne decyzje:
- na koniec kadencji PKB Polski per capita będzie większe niż Luxemburgu
- LO ma rosnąć szybciej niż Emrates + Qatar razem wzięci
- Polska będzie w 10 największych gospodarek świata
- na Bałtyku wybudujemy sztuczną wyspę w kształcie papieża JP II
- będziemy produkować najlepsze elektryczne autobusy na świecie
- zlikwidujemy korki na zakopiance
- zajmiemy Lwów i Wilno
Przecież wszystko jest wyliczone u Morawicekigo w PowerPoincie. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#602 PostWysłany: 14 Mar 2017 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/poczta-polska-bedzie-kontrolowala-pasazerow-w-katowice-airport,723402.html
przygotujcie się na pytanie;
"czy przewozi pan/pani jakieś listy?"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
meteorka2207 lubi ten post.
 
      
#603 PostWysłany: 14 Mar 2017 17:05 

Bardzo dobrze , że zmieniają firmę security w KTW. Już nie mogłem patrzeć na gęby , które były dotychczas. :D
I naprawdę czepiali się ponad zwykły standard , o różne duperele. Nawet mi [ a znam ich upierdliwość] wywalili raz czy dwa coś z kosmetyków do kosza, bo coś tam za duże o 2 - 3 gramy było.
Poza tym niech państwowa firma zarabia. Jak widzę prywatną w takim miejscu[ vide wątek o baaardzo wysokich cenach w sklepach i gastronomi lotniskowej] od razu węszę szwindel i korupcję. :twisted:
Góra
 PM off  
      
#604 PostWysłany: 14 Mar 2017 19:05 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
A to będzie listy dostarczać, jak się za security zabiorą. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#605 PostWysłany: 14 Mar 2017 19:08 

Inpost ?
Góra
 PM off  
      
#606 PostWysłany: 14 Mar 2017 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
"Pocztowcy" w KTW, "czysciciele" w WAW :) dobrze ze w GDN prokuratura zajele sie juz "nadgorliwymi"..

U mnie juz dawno listonosz przestal wykonywac swoja prace tj. dostarczenie listu pod adres (bo za to zaplacil nadawca) tylko wrzuca na dole kilkadziesiat awizo i zadowolony... bo sobie odbiora. Potem ide do placowkipocztowej ktora juz nie jest placowka pocztowa a jakims cholera kramem obwoznym.. patelni tylko brak. Wiec nowemu listonoszowi trzeba zazwyczaj w obecnosci kierownika placowki tlumaczyc za co mu placa.. potem jest spokoj i dostarczanie na 4 pietro .. do momentu zamiany listonosza na rewirze (czyli max. 3 miesiace:) )
A co do KTW to tak, rzadko tam jestem ale jak juz jestem to zazwyczaj sie konczy prosba o podejscie kierownika zmianyz lista przedmiotow zabronionych i dozwolonych. Kumam idee utrzymywania Zakladu Pracy Chronionej ale to co wyczyniali to bylo przegiecie.. :)
W GDN ostatnio jeden Pan C. pohukal, potem wrzeszczal i na koniec prawie mi z banki wyplacil.. alepotem juz trafilem na przemila blondynke, wiec maja problem zjednorodnoscia podejscia. Na szczescie pozbyli sie zlodziei ze swoich szeregow
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#607 PostWysłany: 14 Mar 2017 19:33 

Widzę, że poczta tak jak przy ostatnim przetargu 'listów urzędowych' poleciała dumpingiem. Będą jaja coś czuje :D Dobrze, że we WRO są mili ludzie (zarówno mundurowi jak i 'cywile').
Góra
 PM off
vincenz lubi ten post.
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#608 PostWysłany: 15 Mar 2017 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1861
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Jak widać Poczta Polska pcha się gdzie się da ;) Może niedługo będą robić za ochroniarzy na meczach piłkarskich?
Skoro poczty zamienili już na stragany z handlem byle czym z myślą byleby sprzedać to może i takich zadań by się podjęli ;)
Śmiać mi się chce jak wchodzę na pocztę obok pracy i widzę zdemontowane praktycznie 99% ścianek oddzielających pracownika od klientów tylko po to żeby upchać tam jak najwięcej towaru do sprzedaży ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#609 PostWysłany: 15 Mar 2017 08:34 

Fajnie, że PP chce zarabiać. Szkoda, że zamiast w usługach transportowych (co jest tradycją poczty), szuka ich gdzie indziej. Jako państwowy, dominujący gracz, zawsze zdobędzie przewagę. Ale usługi zostaną takie jakie są...
Góra
 PM off  
      
#610 PostWysłany: 23 Mar 2017 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Głęboko zaniepokojona ;-) wątkiem "BELGIA:Bezpieczeństwo po próbie ataku terrorystycznego23.III" (chwytliwy tytuł!) postanowiłam sprawdzić, czy polskojęzyczny internet również podkreśla, że rzekomy bojownik ISIS był pod wpływem alkoholu. Wynik wyszukiwania trochę mnie rozbawił. :-)
Załącznik:
IMG_20170323_183301_233.JPG
IMG_20170323_183301_233.JPG [ 140.46 KiB | Obejrzany 1311 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#611 PostWysłany: 30 Mar 2017 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Nie wiem jak mam to traktować :) Jako żart ze strony Avasta czy przekonanie, że firma na pewno przetrwa do 2100 roku :) Bo ja niestety mogę mieć drobne problemy :D

Załączniki:
Avast.png
Avast.png [ 62.31 KiB | Obejrzany 1212 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#612 PostWysłany: 03 Kwi 2017 10:56 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
noc na lotnisku? no problem!

Załączniki:
bed.jpg
bed.jpg [ 37.27 KiB | Obejrzany 1121 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#613 PostWysłany: 08 Kwi 2017 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Grafik FR leci na spotkanie z grafikiem F4F;) https://www.facebook.com/ryanair/photos ... =3&theater
Załącznik:
grafik fr.jpg
grafik fr.jpg [ 32.03 KiB | Obejrzany 1001 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#614 PostWysłany: 09 Kwi 2017 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Podróże kształcą. Nawet te metrem...

Czas akcji: sobotni wieczór ;-)
Miejsce akcji: stacja Młociny
Dramatis personae: 2 młodych Tamilów, grupka młodych Polaków i 1 Polka

[Tamilowie stoją sobie na peronie i mówią mieszanką tamilskiego oraz angielskiego o tym, co ich czeka w pracy]

Polak#1: Oni się tu czują swobodniej niż my!
Polak#2: [niezrozumiałe ;-)] Ciekawe, co mają w plecakach.
Grupa wtóruje.
Polka: Panowie, ale przecież to Tamilowie...
Polak#1: Nie ogląda Pani telewizji? Nie wie Pani, co się stało w Szwecji?
Polka: Wolę książki, np. takie o II Wojnie Światowej.
Polak#3: To nie boi się Pani islamistów?
Polka: Boję się Putina. A Tamilowie to w większości Hinduiści, ci w Europie - chrześcijanie.

[Niezręczna cisza. Nadjeżdża pociąg. Pierwsi wchodzą Tamilowie, potem Polka, a następnie - Polacy. Ci ostatni siadają z daleka od Tamilów i Polki, głośno rozmawiając o terrorystach. Wszyscy jadą tym samym pociągiem. Inni ludzie dziwnie patrzą, szczególnie po powtarzających się komunikatach nt zgłaszania podejrzanych przedmiotów. Nie dzieje się nic...]

Kurtyna.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#615 PostWysłany: 09 Kwi 2017 09:57 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
^ Lepsza historia niż te z facebooka Michniewicza.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#616 PostWysłany: 09 Kwi 2017 12:23 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Ta Polka to @‌Kara‌ jak rozumiem ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#617 PostWysłany: 09 Kwi 2017 12:45 

To teraz moja kolej: wczoraj po meczu Bayern-BVB zdecydowałem się wrócić do domu piechotą. Blisko 8 kilometrów w linii prostej, ale pogoda była dobra, co sprawiło że nabrałem ochoty by się przejść. Minąłem wiele osób: spacerujące młode pary, starsze małzeństwa oraz samotnych przechodniów. Minąłem Belweder oraz budynki ambasady Federacji Rosyjskiej, następnie stragany z kwiatami w rejonie ul. Dolnej i bankomat BZ WBK przy ul. św. Bonifacego. Na drodze napotkałem wiele ciężarówek, jednak nie zachowywały się agresywnie. Samochody osobowe również nie stanowiły bezpośredniego zagrożenia. Kontynuowałem marsz, aż wszedłem do Biedronki, gdzie kupiłem: czerwone wino za 15 zł ale wyglądające na droższe, polędwicę wołową od Sokołowa na steki, truskawki mrożone i maliny (też mrożone). Bananów nie brałem bo były zielone, a awokado pominąłem ponieważ było twarde. Zapłaciłem kartą, a przed wejściem do bloku dwukrotnie zdyskryminowałem sąsiadkę: pierwszy raz przytrzymując jej drzwi wejściowe, a drugi raz - przepuszczając w windzie. Zrobiła dobrą minę do złej gry i odpowiedziała mi uśmiechem. Tak było, piszę jak jest.

Tutaj tak pokrótce, ale jeśli jest potrzeba to napiszę relację.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 09 Kwi 2017 17:35, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
19 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#618 PostWysłany: 09 Kwi 2017 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
mój Ty bohaterze ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#619 PostWysłany: 09 Kwi 2017 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Don_Bartoss, pisz relację tylko dużo zdjęć wrzucaj. Szczególnie z Biedronki. I praktyczne info z cenami koniecznie. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#620 PostWysłany: 09 Kwi 2017 13:18 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@‌Don_Bartoss‌
Jeżeli chodzi o zielone banany, to mówi się, że wystarczy takie włożyć w prezerwatywę i dojrzeją. Bo latex czy jakoś tak.


Ostatnio edytowany przez wersus79, 09 Kwi 2017 13:20, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
becek lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1606 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group