Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 23 Kwi 2015 04:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Wiem, ze kolejnego posta nie pisze się pod swoim poprzednim postem ale chcę żeby ten był widoczny jako nowy.

Pytanie do autora wyszukiwarki. Dałoby rade dodać taką opcję na stronie, by można było teraz i w przyszłości wyszukać ceny biletów Pb z aktualnym kodem rabatowym? Byłoby to bardzo przydatne a jak wiadomo kwoty różnią się od siebie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
#202 PostWysłany: 23 Maj 2016 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
ekhm działa to jeszcze ? :roll:
u mnie PB nie wyszukuje :?
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 28 Lip 2016 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Chyba działa. Mi przyszło powiadomienie o nowej puli po ... 22 godzinach od ich wrzutki :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#204 PostWysłany: 12 Lut 2018 15:01 

@kalinowski5, (o ile to jeszcze czytasz...)

i co teraz? Rozszerzenie na zielonego przewoźnika? Czy shutdown?
Przy okazji wyszukiwarka świetnie podkreśla gdzie dokonano modyfikacji w rozkładzie PB jeśli ktoś chce samemu sprawdzić swój kurs.

No i już nie... co się stało? Może jakaś forumowa zbiórka na wskrzeszenie wyszukiwarki? Zobacz ile pozytywnych komentarzy zebrała ta megabusowa na innych stronach!
Góra
 PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
#205 PostWysłany: 19 Lut 2018 19:27 

@kalinowski5, weeeeeź spróbuj! Ploooosieeeę (bo tylko tyle mogę :/ ). Natomiast uważam że naprawdę jest warto i że wspólnymi siłami crowdfundingu i forumowiczów udałoby się uzbierać wystarczająco na początek takiej flixbusowej wyszukiwarki. Co potem? Rozreklamować się na europejskich/światowych forach podróżniczych dalej samo pójdzie! - w końcu mowa o firmie o zasięgu ponadkontynentalnym.
Z MB nie wyszło bo chyba tylko na tripadvisorze widzałem wzmiankę o twojej stronie.
Z PB postanowiłeś sprostać nie lada wyzwaniu aby informować i nowych pulach wcześniej niż wszyscy - zrozumiałe że mogło nie wyjść.
Ale flix ma na tyle nieregularne wrzutki (promocji) i zazwyczaj tylko 1 - kilka progów cenowych, że info nawet pod koniec promocji byłoby zbawieniem dla wielu łowców tanich biletów :)
A wyobraź sobie co by było w momencie jak strona trafiłaby na rynek niemiecki - wtedy już masz gwarantowany dochód z reklam, mam nadzieję że na satysfakcjonującym poziomie biorąc pod uwagę ilość osób codziennie używających tego środka transportu...

P.S. Albo zabierz przynajmniej jakiekolwiek zdanie w tej sprawie!
Góra
 PM off  
      
#206 PostWysłany: 19 Lut 2018 19:35 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
Anonymous napisał(a):
P.S. Albo zabierz przynajmniej jakiekolwiek zdanie w tej sprawie!

Postaram się w najbliższym czasie dostosować silnik wyszukiwarki, tak żeby obsługiwał Flixbusa.
Na razie nie chcę jeszcze deklarować konkretnego terminu, kiedy to się stanie, ale z pewnością Was poinformuję. 

Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
#207 PostWysłany: 03 Mar 2018 22:01 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
Dla zainteresowanych: udało mi się przywrócić wyszukiwanie wszystkich tras Polskiego Busa sprzed połączenia z Flix Busem ;)

Wkrótce postaram się rozszerzyć bazę danych o siatkę Flix Busa poza Polską (na razie dostępne są tylko połączenia PL - Wiedeń/Praga/Berlin/Budapeszt).

Z planów odnośnie innych przewoźników, planuję dodać jeszcze Leo Express.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#208 PostWysłany: 03 Mar 2018 22:04 

Jesteśmy Tobie coś dłużni! (nie, to nie jest pytanie)!!!
Dzięki po stokroć.

Jedyne, czego szkoda to że flix robi głównie promocje tylko w apce...:(
Góra
 PM off  
      
#209 PostWysłany: 08 Mar 2018 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Super, że strona ruszyła. Tylko widzę, że niestety ceny nie są sprawdzane na żywo a wyniki wyświetlane na podstawie danych z kilkunastu godzin temu i niekiedy ceny na stronie flixa już są wyższe ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 08 Mar 2018 08:29 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
iwan-82 napisał(a):
Super, że strona ruszyła. Tylko widzę, że niestety ceny nie są sprawdzane na żywo a wyniki wyświetlane na podstawie danych z kilkunastu godzin temu i niekiedy ceny na stronie flixa już są wyższe ;)

W opcjach zaawansowanych możesz zmienić wartość "Cache (w sekundach)" na 1, wtedy wszystkie ceny będą live ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 uważa post za pomocny.
 
      
#211 PostWysłany: 08 Mar 2018 09:14 

Dodałbym tą informację na stronie bo zgaduję, że dla typowego Janusza czy Grażyny nic nie mówi określenie Cache ;)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group