Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Mar 2011 18:48 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 41
Jak wiadomo, samolot to najbezpieczniejszy srodek transportu

Jednak, zdarzaja sie czasem powazne turbulencje czy inne grozne sytuacje.

Mam wiec pytanie do Was: czy mieliscie kiedys takieprzygody podczas latania? Awaryjne ladowania, loty podczas wichur, turbulencje konczace si odwiezieniem do szpitala czy palacy sie silnik samolotu?

Chetnie sie dowiem, mnie jak do tej pory nic takiego nie spotkalo..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 26 Mar 2011 18:55 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
u mnie zawsze lot jest bardzo spokojny, czasem tylko trafiaja sie drobne turbulencje.

z kolei wczoraj piloci mieli drobne problemy z wieczornym ladowaniem na okeciu (wizz z eindhoven) - dosc mocny wiatr, samolot najpierw usiadl na pasie jednym bokiem, dopiero chwile pozniej na wszystkich kolach. co prawda wielkich nerwow nie bylo, ale zawsze jakas ciekawostka ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Mar 2011 19:43 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
A czemu tylko Ryanair??? :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Mar 2011 19:58 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 41
fly4me napisał(a):
A czemu tylko Ryanair??? :?


bo jeszcze nie spadli, ale generalnie pytanie tyczy sie wszystkich cywilizowanych linii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Mar 2011 01:55 

Rejestracja: 19 Paź 2010
Posty: 77
Turbulencji jako takich nie mialem za wielkich. Drobne.
Raz tylko jak wracalem chyba z Anglii byla paskudna pogoda nad katowicami. Pioruny za szybami. Trzaslo i samolot krazyl nad lotniskiem jakies 15minut. Bylo fajnie :) Lubie takie momenty. Nie rozumiem tylko paniki ludzkiej.
Innym razem jak juz na forum wspominalem wchodzac na poklad po 15 minutach opoznien zgasly wszystkie swiatla. Brak pradu :) Tez moglo dac troche do myslenia...a co jak tak zabraknie podczas lotu? :> ale sam lot byl udany.

A z ciekawostek pozytywnych to raz pilot wyladowal tak ze nic nie poczulem! Albo przysnalem wlasnie w momencie ladowania co raczej mi sie nie zdarza albo gosc naprawde perfekcyjnie wyladowal...co musi bys cholernie trudne! Mial ktos podobnie?

Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Mar 2011 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ja za bardzo scary moment nie mialem

z interesting moments to rok temu wracajac z majowki (alicante -> krakow) tuz przed odlotem, juz po wlaczeniu silnikow nagle silniki zostaly wylaczone, a przez megafon uslyszelismy pilota:
"mili panstwo, mam dla was 2 wiadomosci, jedna dobra, druga zla
zla jest taka, ze mamy awarie i nie mozemy wystartowac
dobra jest taka, ze ryanair ma akurat dodatkowy samolot na lotnisku w alicante, wiec przesiadziemy do niego i wystartujemy"

opoznienie, jesli dobrze pamietam, troche ponad 2 godziny


ostatnio jak lecialem wizzem to gdy akurat bylem w kiblu wystapily turbulencje, dobrze ze caly zolty nie wyszedlem jak baca w dowcipie ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], flus, tetr1s oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group