Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 904 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 16 Sie 2017 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
p.wl napisał(a):
Zamieszczam zdjęcia po trosze "ku przestrodze", bo to co LH od kilku lat oferuje na trasach europejskich woła o przysłowiową pomstę do nieba.

A czy to sniadanie jest dla Was az takie wazne, nawet jak sie leci lepsza klasa? ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#382 PostWysłany: 16 Sie 2017 01:41 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
BusinessClass napisał(a):
p.wl napisał(a):
Wypasione śniadanie w "biznes klasie" Lufthansy na trasie DUB-FRA.


śniadania w Lufie są beznadziejne nawet w First (vide moja relacja), dobrze, że we FRA i MUC są w miarę przyzwoite saloniki

jak juz to dla Gold/HON, zwykle dla posiadaczy FTL-a oferuja niejadalne zarcie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 17 Sie 2017 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 494
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Zdjęć niestety nie mam, ale raportuję jak wygląda sytuacja u narodowego przewoźnika w wersji wegetariańskiej.
Na trasie WAW-NRT: Na obiad jakieś warzywa na parze z ryżem + sałatka i owoce (takie lo, ale bez tragedii), śniadanie: naleśniki z jabłkami i cynamonem (naprawdebardzo dobre!)

NRT-WAW: 1szy posiłek: coś w rodzaju zapiekanki ziemniaczano-warzywnej (dobre) + sałatka, owoce i jakieś małe nudle z sosem sojowym; 2gi posiłek: makaron (w porządku) + dodatki jw, jakieś coś z cienkiego makaronu zamiast nudli ;)

Do tego z tyłu całego lotu standardowe lotowskie żelki i prince polo, do tego zupki chińskie-ale niewegetariańskie:(, plus woda i soki, ciepłe napoje chyba też

Co do serwisu: najpierw jeden z napojami (również alko), potem te same napoje do posiłku i kawa/herbata po. Podczas lotu kilkakrotknie stweki przechodzą z woda, a jeśli ma się ochotę na coś % to można podejść i poprosić.
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 17 Sie 2017 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Jak wygląda sprawa z posiłkami w KLM na trasie europejskiej (WAW-AMS) ?

Z tego co znalazłem na stronie to przy lotach do 120 minut (mój teoretycznie trwa 125 minut) jest zimna przekąska (wrap).
>120 minut piszą o ciepłym posiłku.
Jak z alko ?
W styczniu leciałem AF - czy w związku z tym, że AF i KLM są w grupie to można liczyć na porównywalny wyszynk ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 17 Sie 2017 17:19 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
WAW-ATH Aegan gluten free meal to banan i koniec posilku. Co do KLM to napoj i kanapka/kisz/ wrap na tych krotszych trasach. Na bardzo krotkich tylko wafel i szklanka wody. Alko jest zawsze na pokladzie w sensie heineken i wino
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 17 Sie 2017 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
To podczepię się pytaniem - czy ktoś próbował na trasach longhaul KLM posiłków specjalnych? Np. hindu?
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 17 Sie 2017 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@krasnal
Ja chcialem zamowic, gdyz lubie kuchnie indyjska, ale Hindu-Meal moze zawierac kurczaka, albo rybe.
Zrezygnowalem ze wzgledu na moja alergie na kurczaka, ktory dostalem po zazyciu zalecanych szczepionek przed wyjazdem do tropiku.
Na pewno nie bedzie wolowiny, cieleciny, czy wieprzowiny:
Kod:
Hindu meal: this meal does not contain beef, veal, pork and derived products from these types of meat.

Kiedys gosc siedzacy kolo mnie zamowil, co prawda jakis czas temu, ale fajnie wygladalo i pachnialo przyprawami. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 17 Sie 2017 19:42 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
http://www.inflightfeed.com/ireviews-alitalia-business-class-meal-review-2017/
Strońka znaleziona dzisiaj o wiele bardziej aktuaalna od airlinemeals. Jest fotka wrapa z KLM gdyby ktos nie lubil niespodzianek. Do Montrealu siedzaca obok mnie dziewczyna dostala cos innego bo z napisem special meal ale wygladalo slabo choc nie bylo wege. W standardzie karmia dobrze
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#389 PostWysłany: 17 Sie 2017 22:38 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Były albo są linie w Europie , które oferują bądz oferowaly w eco coś wiecej niz kanapkę/wrapa/ciastko/prince polo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 17 Sie 2017 22:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Tak. Przeglądnij ten temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 18 Sie 2017 05:13 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Ja wiem, wiem panie Zeusie, ale może ktoś ma świeże info i je zbierze w jednym poście:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 18 Sie 2017 06:44 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
@ind_globtroter byłoby wspaniale gdybyś to był Ty. To nam bardzo pomoże i usprawni pracę forum
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#393 PostWysłany: 29 Sie 2017 12:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Motor Sich - Мотор Сич

IEV - LWO
Czas lotu: 90 minut

Załącznik:
Motor Sicz.jpg
Motor Sicz.jpg [ 172 KiB | Obejrzany 2346 razy ]


Lot jak lot. Był mega ciekawy, ale powstanie relacje o tym :)

W trakcje lotu, była szklanka wody na początku, potem kanapka z szynką i serem ( @tom971 miał z kiełbasą chyba), kawa/herbata i cukierki.

Nawet mi smakowało, no i lepsze niż nasze Lotowskie Prince Polo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#394 PostWysłany: 27 Wrz 2017 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Posiłek specjalny Hindu w KLM. Okazał się vege, był jednak bardzo smaczny.
Na locie powrotnym AF nie wiem dlaczego moje zamówienie posiłku specjalnego nie dotarło i musiałem się zadowolić zwykłym "chicken or pasta".

Załączniki:
IMG_20170908_105714318_HDR.jpg
IMG_20170908_105714318_HDR.jpg [ 160.09 KiB | Obejrzany 2070 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 27 Wrz 2017 19:37 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Ciesze sie ze smakowalo, bo wyglada okrutnie :p
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#396 PostWysłany: 27 Wrz 2017 23:28 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
kumkwat_kwiat napisał(a):
-- 24 Maj 2017 22:49 --

Aby zejść na ziemię, pasza serwowana w Bangkok Airways na lotach krajowych. Na porannych lotach przedstawiony niżej luksusowy zestaw zawierający omlet z proszku, wraz z ziemniakami oraz czymś zbliżonym do wędliny. Jadalny był tylko pomidorek. Z całego zestawu najlepiej wypadł muffin oraz napoje.

Na przelotach popołudniowo/wieczornych dawali kurczaka, z ryżem i to było już zjadliwe.


Po kolejnych porannych lotach PG (Bangkok Airways) dochodzę do wniosku, że taki omlet to ich standardowe śniadanie. Jest okropne. Swoją drogą od znajomego usłyszałem jego dobry opis "spocony omlet", bardzo dobrze oddaje to stan faktyczny. Nie muszę dodać, że znajomy omleta nie tknął.

Za to na trasach popułudniowych+zagranicznych posiłek ok i nawet serwują piwko. Tu uwag większych nie mam.

Załączniki:
pg.jpg
pg.jpg [ 40.94 KiB | Obejrzany 1999 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 16 Paź 2017 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
BatikAir PER-DPS ID6006

Gorący posiłek w cenie, dla mnie był kurczak - całkiem smaczny:
Załącznik:
batik_chicken.jpg
batik_chicken.jpg [ 403.67 KiB | Obejrzany 1774 razy ]

Dla żony wersja vege - i tu uwaga, nie da się zamówić podczas rezerwacji, można jednak poprosić przez infolinię lub maila Malindo (ja pisałem do oddziału AUS/NZ)
Załącznik:
batik_vege.jpg
batik_vege.jpg [ 341.45 KiB | Obejrzany 1774 razy ]

Na pokładzie samolotu alkohol nie jest dostępny i obowizuje zakaz spożywania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#398 PostWysłany: 16 Paź 2017 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 399
niebieski
Level na trasie oak-bcn. Nie było źle jednak pulpety trochę za słone, a sałata w jednym kawałku, więc trzeba było ja kroić (?!).Image

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#399 PostWysłany: 17 Paź 2017 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Air France na trasie CDG-TNR w klasie drewnianej, jedzenie katostrafalne, tylko 1 menu z kurakiem.
Nie zamowilem specjalnego jedzenia, gdyz myslalem, ze beda 2 do wyboru i przeglodowalem.
Piwo skonczylo sie po 3 godzinach lotu i pasazerowie mocno reklamowali.
Ja saczylem sobie winko, ale jak zapytalem o cos mocniejszego, to dostalem odpowiedz, ze nie serwuja, bo przelot na terytorium zamorskie Francji. :o
Czlowiek cale zycie sie uczy, a ja myslalem ze Madagascar odzyskal niepodleglosc w 1960...
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#400 PostWysłany: 18 Paź 2017 21:53 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Frankfurt- Panama City, Lufa:

Image

Image

Podczas pierwszego posiłku mięso z ziemniakami i warzywami + bułka i serek a także sałatka i deser. No i napoje no limit cały czas.

Drugie danie podane przed lądowaniem to makaron z serem i szpinakiem.

Obydwa bardzo dobre, oczywiście economy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 904 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group