Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Paź 2012 20:14 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 4
Ja byłem w ostatni weekend około 14 przylot - 9 euro w 2 strony busem do Mediolanu tam zwiedzanie do 2;45 i busem na lotnisko i tam spanie do około 8-9, następnie 4;20e w 2 strony bilet do centrum bergamo i tam chodzenie do 17 (muzeum historii naturalnej,kościoły,ogród botaniczny- można posiedzieć pooglądać bardzo ładnie oczywiście wszystko darmowe) całkowity koszt wyjazdu 30euro/os (bilety za 6 zł w 2 str):) oczywiście można taniej biorąc swoje jedzenie my jedliśmy pizze za około 12 euro na 2 osoby. Jeżeli zamierza się zwiedzać tylko centrum Mediolanu to nie opłaca się bilet 24h za 4,5e bo jedziesz tylko do Duomo a tam juz wszystko jest prawie na miejscu, zamek itp wiec lepiej kupić jeden za 1,5 e ,a później w nocy przechadzka na dworzec(zamykany jest w nocy także nie ma możliwości spania tam) :) ogólnie bardzo wyczerpujące to było ale taki koszt na kieszeń studenta jest bardzo atrakcyjny. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#22 PostWysłany: 18 Paź 2012 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Maciek78 napisał(a):
Na Juve nie ma kompletów, choć faktycznie najtańsze bilety pewnie będą trudno dostępne. Ale jak to się mówi - nie sprawdzisz, nie będziesz wiedział ;)
Jedź! :) Najwyżej pocałujesz klamkę :D
Tutaj mnie rozbawiłeś bo akurat jestem w temacie i na większość meczów bilety w przedsprzedaży rozchodzą się bardzo szybko. A co dopiero na mecz z napolii. Pod stadionem jest telebim.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Paź 2012 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Szybkie pytanie, orientuje się ktoś gdzie można w Bergamo bądź Mediolanie kupić jakoś tanio apaszkę? czy szukać tego w zwykłych sklepach z pamiątkami? ;) koleżanka mnie poprosiła i tak się zastanawiam gdzie można by to dorwać, a jutro wylatuję ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Paź 2012 08:40 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
emerce - ja ląduję w Bergamo 31.10 o godzinie 23. Będę mieć cały następny dzień na zwiedzanie a odlot 2.11 rano.
Da się jakoś obskoczyć przy takim układzie Mediolan i Bergamo? Jeśli nie to zostanę chyba w samym Bergamo.
Ty miałeś lepiej bo dwie połówki dnia przedzielone nocką.
Doradź coś.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Paź 2012 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 355
niebieski
Witam mam pytanie w kwestii zwiedzania San Siro. W necie znalazłem cennik: Muzeum Milanu i Interu - cały: 7 euro, ulgowy: 5 euro; Muzeum Interu i Milanu + Stadion - cały: 12,5 euro, ulgowy: 10 euro. Był ktos ostatnio - ceny aktualne? Da sie zrobic sam stadion bez muzeum??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 20 Paź 2012 11:49 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
cichyy napisał(a):
emerce - ja ląduję w Bergamo 31.10 o godzinie 23. Będę mieć cały następny dzień na zwiedzanie a odlot 2.11 rano.
Da się jakoś obskoczyć przy takim układzie Mediolan i Bergamo? Jeśli nie to zostanę chyba w samym Bergamo.
Ty miałeś lepiej bo dwie połówki dnia przedzielone nocką.
Doradź coś.


da sie. ale po co?
ja proponuje wybrac sie do milano a bergamo sobie zostaw jak: a) bedzie cieplej i dzien bedzie dłuższy; b) jak sobie zrobisz jednodniówkę typu rano przylot-wieczorem odlot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Paź 2012 16:32 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Czy ktoś zna może mediolański odpowiednik polskiego "jakdojade" , tak żeby można było sobie zaplanować podróże komunikacją miejską po mieście?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Paź 2012 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
wlasnie jestem w bergamo (hostel central bg) i jestem zdziwiony ze tu nie ma praktycznie sklepow spozywczych w okolicy na prawde sporo przeszlismy i odziezowych byly dziesiatki innych tez ale spozywki jak na lekarstwo...

Wysyłane z mojego MB632 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 29 Paź 2012 00:29 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 11
Byłam w marcu w Medioloanie i z tego co pamiętam to na San Siro można wejsc bez opcji muzeum. Samo muzeum nie robi jakiegos super wrazenia, natomiast jak juz si tam jest to czemu nie. Tylko sprawdz dobrze trase na stadion, bo Włosi słabo po angielsku mowia...
Ceny w marcu były takie same, ale nie wiem jak teraz. pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group