Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Paź 2019 21:06 

srebrny
Chciałem właśnie pytać o jednodniówkę w okolice Porto, bo przylatuje rano, a doba hotelowa od 15, ale juz prawie wszystko wiem. Dzięki wszystkim w tym temacie za wskazówki, jak spędzić jeden dzien w tych pięknych okolicach.
Jesli cos nowego, wartego uwagi sie pojawiło, to prosze o odświeżenie informacji :)
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 21 Paź 2019 23:37 

srebrny
Skoro temat został odgrzebany to jeszcze jeden pomysł: Vila do Conde. Można z Porto dojechać metrem, które obszerne kawałki jedzie przez wiejskie, a nawet leśne tereny. Miasteczko nie ma takich highlightów jak Guimaraes, ale ma miłe stare centrum, spory klasztor, plaże nad oceanem, latarnię morską i rybacką kapliczkę u ujścia rzeki do oceanu. Na pół dnia jak znalazł.
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 24 Paź 2019 11:52 

Cześć,

na upartego możesz wypożyczyć samochód i pojechać na północ Hiszpanii np. do Santiago de Compostela, które jest absolutnie przepiękne i ma niesamowity klimat! My wypożyczaliśmy auto poprzez HAPPYCAR - https://www.happycar.pl/ z odbiorem przy stacji kolejowej (przewożnik AVIS), tyle że ja wypożyczałam na jeden dzien tylko na 4 dni, ale nie powinno byc problemów.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 30 Paź 2019 12:17 

Na jednodniową podróż polecam Bragę, mniej zatłoczone w sezonie letnim. Autobusem nr 2 z dworca
kolejowego można dojechać do Bom Jesus do Monte i pokonać sporo schodów dla pięknego widoku.

Aveiro - Portugalska Wenecja. Wycieczka łodzią meliceiros z krótką historią miasta, baseny solankowe i bezpłatne korzystanie z rowerów miejskich.
 Relacje PM off  

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość