Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Maj 2015 21:19 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 25
Szukając inspiracji na prezent dla mojej drugiej połówki natrafiłem jakiś czas temu na okazję cenową na przelot z Gdańska do Warszawy (Modlina) za całe 9zł w jedną stronę. Wylot z samego rana i powrót wieczorem zachęcał do zainteresowania się tą ofertą.

Pełni zapału zabraliśmy się do planowania podróży. Dawno nigdzie nie byliśmy więc frajda była podwójna. Mieliśmy długąąą listę. Niestety nie całą zrealizowaliśmy ze względu na wielkość Warszawy ale i tak kilka miejsc udało nam się odwiedzić. Więc od początku.

Lot z Gdańska startował o godzinie 6:40 co nie oznacza, że można być na lotnisku o 6:35 :P. Musieliśmy się odprawić do godziny 6:00 co wymusiło na nas pobudkę o 4:30. Z racji tego że pochodzimy ze Słupska i okolic (120km od Gdańska) postanowiliśmy przyjechać w środę wieczorem, przespać się i rano wyruszyć.

Słów kilka o noclegu. Jesteśmy studentami więc kryterium doboru jest wręcz oczywiste - CENA ! Za pomocą serwisu booking.com odnaleźliśmy (prawie najtańszą opcję) noclegu w Gdańsku Oliwie, nieopodal Zoo - 'Gim Apartments'. Nazwa niekoniecznie nawiązuje do komfortu, który prócz hałaśliwych gości i właścicieli noclegu, 'rąbiących' się drzwi gdy ktokolwiek w dowolnej części domu otworzy inne drzwi oraz cieńkich ścian, był spoko za cenę jaką zapłaciliśmy za dwie noce (ok 160zł za dwie osoby). Pokój był spory, łóżka wysokie i wygodne czyli jak za taką cenę nie ma co wybrzydzać. Całość 'apartamentów' mieściła się w domku szeregowym, na me oko powstałego w latach 80'.

Lekko niewyspani, ruszyliśmy około 5:05 na lotnisko które od naszego noclegu znajdowało się w odległości ok 12 km. Z racji tego, że parking lotniskowy jest niezwykle drogi, googlując kilka dni wcześniej, znaleźliśmy parking 500m od terminalu w cenie 20zł. Co się później okazało, zaparkowaliśmy auto nie na tym parkingu co trzeba, co w ostateczności okazało się ...... naszym szczęściem. Czemu ? Okazało się, że ten parking jest jeszcze tańszy i będzie nas kosztował 12zł za cały dzień postoju. Ba, jakby tego było mało jeśli parkujesz na tym parkingu powyżej 3h (lub 2h - nie pamiętam dokładnie) dostajesz gratis energetyka (250ml) - miły upominek muszę przyznać.

Odprawa przebiegła sprawnie i szybko. Około 6:25 siedzieliśmy już w samolocie. Był to pierwszy raz Pauli jeśli chodzi o lot więc była lekko przejęta. Na szczęście miała obok mnie i mogła czuć się bezpiecznie ( taka autoreklama :D ). Około 7:25 wylądowaliśmy w Modlinie. Aby dostać się do Warszawy skorzystaliśmy z 'Biletu Lotniskowego' Kolei Mazowieckich. Niestety na wysepkach kolei mazowieckich na lotnisku nie było żywej duszy ale stały automaty gdzie bez problemu można było zakupić bilet który kosztował 17zł. Cena jest stała dla każdego - nie ma zniżek studenckich etc. Spod lotniska zabrał nas autobus na stację PKP w Modlinie. Ze stacji wsiedliśmy w nowy pociąg 'Elf' który w 40 min dowiózł nas do Wawki. Co ciekawe i fajne to to, że bilet uprawnia do jazdy przez 60 min każdym środkiem komunikacji miejskiej w Warszawie (na bilecie trzeba wpisać godzinę o której wsiedliśmy np do metra).

Naszym pierwszym celem był Pałac w Wilanowie. Jeszcze od Pani w autobusie dowiedziałem się, że najlepiej będzie dojechać pociągiem do Warszawy Gdańskiej, tam wsiąść w metro, dojechać do stacji Wilanowska i przesiąść się na autobus (jechaliśmy 710 do przystanku Wilanów który jest naprzeciwko Pałacu). Nieopodal przystanku autobusowego jest oryginalna kładka z bramą w kształcie serc. Czwartek jest zdecydowanie szczęśliwym dniem dla ludzi chcących zwiedzić Pałac gdyż wejście jest darmowe ( podobno istnieje ograniczona pula biletów). Na miejscu byliśmy około godziny 10:05. W kasie otrzymaliśmy bilet na 10:50. Postanowiliśmy pospacerować po urokliwych ogrodach przyległych do Pałacu w których rosną m.in. palmy, a zamieszkują je wiewiórki czy jeże :). O godzinie 10:50 weszliśmy do dawnej posiadłości Sobieskiego czy miejsca urodzin Beaty Tyszkiewicz. Z zewnątrz kompleks nie wydaje się tak duży jak od środka. Jest tam masa komnat w których są zgromadzone przeróżne eksponaty zaczynając od ubrań z epoki kończąc na setkach obrazów. Dosyć szybko obskoczyliśmy Pałac, mając na uwadze czas który nas ograniczał tego dnia.

Wróciliśmy do centrum w taki sam sposób jak dojechaliśmy do Wilanowa. Zaczynało nas dopadać zmęczenie i skromne śniadanie więc postanowiliśmy skoczyć do słynnego McDonalda i skorzystać z kuponów :P. Po posiłku kupiliśmy bilety na powrót do Modlina (można je kupić w kasach na głównym holu dworca centralnego- pociąg odjeżdżał o 19:15, w Modlinie był ok 20, autobus na lotnisko mieliśmy o 20:05).

Kolejnym celem naszej wyprawy było odwiedzenie 'Pawiaka'. Mieliśmy czwartkowe szczęście i znowu ominęło nas kupowanie biletu gdyż w ten dzień był darmowy. Muzeum opowiada przerażającą historię więźniów Pawiaka i Warszawy. W jednym pomieszczeniu są zgromadzone pamiątki po tamtym okresie. Obejrzymy tu wycinki gazet, przedmioty użytku codziennego więźniów, setki zdjęć osób pomordowanych w tamtym okresie. Można też zajrzeć do cel. Dowiemy się tu, jak wyglądała cela 1,2,3 osobowa, w jakim mundurze chodzili niemieccy strażnicy, jak wyglądał dzień więzienny oraz jadłospis. Jedna cela szczególnie utkwiła mi w pamięci. Była to cela 2-3 osobowa, na oko ok 5m2 w której w okresie wojennym Niemcy upychali do 18 osób. Polecam każdemu wizytę w tym muzeum które przeraża ale i opowiada bolesną historię ludzi i Warszawy.

Sposób w jaki dostaliśmy się do Pawiaka był wyjątkowy gdyż był to... ROWER ! Warszawa daje świetną opcję odwiedzenia jej zakątków za pomocą jednośladu. System nazywa się VETURILO i oferuje nam bodajże ok 160 stacji na terenie całego miasta gdzie można zabrać rower i zostawić go w innej stacji w dowolnym miejscu w mieście. Aby mieć aktywne konto musimy mieć na nim 10zł. 20 min jazdy jest darmowe, powyżej 20 min - 60 min kosztuje 1zł, druga godzina 3zł, trzecia 5zł itd. Sam pomysł jest świetny gdyż pozwala szybko przemieścić się z punktu do punktu lecz ma też swoje wady. Mocna nawkurzałem się za pierwszym razem próbując wypożyczyć rower, potem oddając go w innej stacji i próbując go wypożyczyć ponownie okazywało się, że każdy rower jest serwisowany choć stał przede mną - dziwne ale i denerwujące. Mimo wszystko bardzo mi się podoba taki sposób na zwiedzanie miasta :).

Po Pawiaku chcieliśmy odwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego. No właśnie. Chcieliśmy bo gdy byliśmy na miejscu i zakupiliśmy bilet okazało się że są mega kolejki i szkoda było nam czasu gdyż na zegarku wybijała już 16. Postanowiłem oddać bilet w kasie który na ulgę studencką kosztował 14zł od osoby. Miałem paragon, mimo to Pani w kasie z wielką łaską zwróciła mi pieniądze. Nie wiem w czym był problem, przecież bilet mogła odsprzedać innej osobie, no ale cóż. Co jeszcze mogę skrytykować w przypadku tego muzeum to haos kolejkowy. Natrafiliśmy na gruby zorganizowane i zwykłych ludzi którzy chcieli indywidualnie odwiedzić muzeum. Niestety nie było osobnej kolejki dla nas i dla grup i najgorzej na tym wypadają moim zdaniem indywidualni zwiedzający no ale być może jestem zbyt wymagający.

Po nieudanej próbie odwiedzenia Muzeum Powstania wskoczyliśmy na rower i udaliśmy się w stronę Starego Miasta. Muszę przyznać, że natrafiliśmy na bardzo miłych Warszawiaków bo kilkukrotnie pytaliśmy o drogę i każdy spokojnie i rzetelnie nam pomógł :). Zaparkowaliśmy rowery przy pomniku Kopernika i ruszyliśmy spacerkiem w kierunku Placu zamkowego. Po drodze minęliśmy Uniwersytet, pomnik Mickiewicza, masę turystów i aut :). Z placu obowiązkowo uderzyliśmy na stary rynek aby przywitać się z Syrenką :). Nieopodal kolumny Zygmunta cykneliśmy sobie fotkę na z dość nowym obiektem w krajobrazie Wawy czyli Stadionem Narodowym.

Bardzo chcieliśmy zwiedzić Narodowy niestety czas nas naglił, a zwiedzanie stadionu jest o konkretnej godzinie. Zerkając na zegarek na Starym Rynku ujrzałem 17:05, zwiedzanie rozpoczynało się o 17:00, kolejne o 19:00 czyli odpadało. Mimo to postanowiliśmy udać się nad Wisłę aby sfotografować stadion i siebie z bliższej perspektywy aniżeli kilka chwil wcześniej. Przed tym zaszliśmy na Plac Piłsudskiego i odwiedziliśmy Grób Nieznanego Żołnierza. Wartownicy byli czyli wszystko było na swoim miejscu :).

Wracając z Placu postanowiliśmy zabrać Veturilo z miejsca w którym je zostawiliśmy czyli spod pomnika Kopernika. Niestety okazało się, że wszystkie są wypożyczone. Postanowiliśmy udać się na czuja w stronę Stadionu z nadzieją, że znajdziemy jakąś stację. Mieliśmy szczęście gdyż ok 500m dalej na Powiślu stały rowerki. Zjechaliśmy w dół nad Wisłę, ujrzeliśmy kolejną Syrenkę i postanowiliśmy spocząć tuż nad rzeką. Pogoda była piękna, zachęcała do dłuższego posiedzenia, niestety czas powoli nas naglił. Zasiadliśmy na rowery, podjechaliśmy pod straszliwą górę i kierowaliśmy się w stronę Centralnego. Na koniec naszej wycieczki sfotografowaliśmy PKiN i udaliśmy się do Modlina.

Uff- to moja pierwsza relacja. Za ewentualne błędy przepraszam, mam nadzieję, że może komuś pomogłem :)

Pozdrawiamy :)

Załączniki:
HPIM4751.JPG
HPIM4751.JPG [ 114.81 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4749.JPG
HPIM4749.JPG [ 241.18 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4744.JPG
HPIM4744.JPG [ 150.06 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4740.JPG
HPIM4740.JPG [ 205.15 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4739.JPG
HPIM4739.JPG [ 167.09 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4734.JPG
HPIM4734.JPG [ 133.36 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4729.JPG
HPIM4729.JPG [ 198.22 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4727.JPG
HPIM4727.JPG [ 193.28 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4726.JPG
HPIM4726.JPG [ 160.34 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4725.JPG
HPIM4725.JPG [ 139.11 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4720.JPG
HPIM4720.JPG [ 190.58 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4718.JPG
HPIM4718.JPG [ 136.46 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4717.JPG
HPIM4717.JPG [ 145.91 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4716.JPG
HPIM4716.JPG [ 177.5 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4715.JPG
HPIM4715.JPG [ 134.29 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4714.JPG
HPIM4714.JPG [ 189.13 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4712.JPG
HPIM4712.JPG [ 155.42 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4710.JPG
HPIM4710.JPG [ 210.63 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4707.JPG
HPIM4707.JPG [ 120.15 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4706.JPG
HPIM4706.JPG [ 102.48 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4705.JPG
HPIM4705.JPG [ 153.51 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4704.JPG
HPIM4704.JPG [ 154.85 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4701.JPG
HPIM4701.JPG [ 97.94 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4697.JPG
HPIM4697.JPG [ 124.45 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4694.JPG
HPIM4694.JPG [ 207.29 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4692.JPG
HPIM4692.JPG [ 254.74 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
HPIM4690.JPG
HPIM4690.JPG [ 231.88 KiB | Obejrzany 13947 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#2 PostWysłany: 30 Maj 2015 21:47 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Hej,
Bardzo przyjemnie napisana relacja. Dobrze się czyta, zawiera wiele informacji praktycznych plus fajne zdjęcia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 30 Maj 2015 21:53 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Fajnie się czyta relacje ze swojego miasta :P

btw ponoć na Veturilo można uzyskać zwrot nie użytych środków z tych 10 zl przez zamknięcie konta na ich stronie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
paweł uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 30 Maj 2015 22:06 

Rejestracja: 18 Sie 2012
Posty: 468
Loty: 30
Kilometry: 33 014
Zgadzam się z @michzak. :) Fajnie spojrzeć na swoje miasto oczami turystów. :) I aż wstyd się przyznać, ale nie byłam jeszcze w Muzeum Więzienia Pawiak - dzięki za inspirację.

Edit: jedyne co bym zmieniła w relacji, to kolejnośc zdjęć - teraz jest odwrotna niż w opisie wycieczki.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez livien, 30 Maj 2015 22:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Maj 2015 22:07 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
@michzak,
Swego czasu tak robiłem, że zamykalem konto veturilo i pisałem do ich supportu i bez problemu zwracali kasę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
paweł uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 30 Maj 2015 22:07 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
@michzak Równie fajnie jeździ się na mattress run'y tramwajem. :D
Fajna relacja tylko szkoda, że zdjęcia nie podpisane. Gdybym tu nie mieszkał, tobym nie wiedział co jest na niektórych obrazkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Maj 2015 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 175
Loty: 226
Kilometry: 356 765
paweł napisał(a):
Lekko niewyspani, ruszyliśmy około 5:05 na lotnisko które od naszego noclegu znajdowało się w odległości ok 12 km. Z racji tego, że parking lotniskowy jest niezwykle drogi, googlując kilka dni wcześniej, znaleźliśmy parking 500m od terminalu w cenie 20zł. Co się później okazało, zaparkowaliśmy auto nie na tym parkingu co trzeba, co w ostateczności okazało się ...... naszym szczęściem. Czemu ? Okazało się, że ten parking jest jeszcze tańszy i będzie nas kosztował 12zł za cały dzień postoju. Ba, jakby tego było mało jeśli parkujesz na tym parkingu powyżej 3h (lub 2h - nie pamiętam dokładnie) dostajesz gratis energetyka (250ml) - miły upominek muszę przyznać.




fajna relacja :)
od siebie chciałam dodac mala porade wzgledem parkowania przy lotnisku w Gdansku.Jakby Ci sie zdarzylo jeszcze kiedys startowac z Gdanska
Od 10 ponad lat zawsze korzystam z darmowych miejsc parkingowych przy Cargo, jest to idac(jadac) od lotniska z powrotem w strone miasta po prawej stronie moze z 300 m trzeba skrecic w prawo tam gdzie za zabudowania Cargo i tam zostawic samochod.
Ewentualnie zrobic koleczko az pod stacja benzynowa zawsze sie jakas luka i miejsce znajdzie .Nie placilam nigdy za parking a latam dosc czesto i do tej pory nie mialam problemu zeby jakas niemila niespodzianka po powrocie w postaci blokady na kole mnie czekala.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
paweł uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 30 Maj 2015 22:42 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
livien napisał(a):
Zgadzam się z @michzak. :) Fajnie spojrzeć na swoje miasto oczami turystów. :) I aż wstyd się przyznać, ale nie byłam jeszcze w Muzeum Więzienia Pawiak - dzięki za inspirację.

Ja też nie byłem w Pawiaku, muzeum Chopina, ba, nawet w Wilanowie ani razu się nie pojawiłem w Pałacu (pewnie w podstawówce ostatni raz jako maluch...), o Zamku Królewskim to już nie wspomnę... :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Maj 2015 13:23 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 25
livien napisał(a):
Edit: jedyne co bym zmieniła w relacji, to kolejnośc zdjęć - teraz jest odwrotna niż w opisie wycieczki.


Kurcze właśnie nie wiem czemu się tak fotki wstawiły. Zamieszczałem je w odwrotnej kolejności niż pokazuje :P.

Dziękuję za miłe słowo, na następny raz postaram się dopracować m.in. podpisanie zdjęć :).

PS. A właśnie na Veturilo zostało mi ok 30zł i chcę je odzyskać więc dzięki za wskazówkę :).

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 31 Maj 2015 14:09 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Fajny wypad do stolicy :) też o czymś takim myślę :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 08 Cze 2016 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Coś Pałacu Kultury nie widać podczas tej wyprawy :D Fajnie widzieć relację ze swoich stron.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Cze 2016 19:34 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Powtórzę za poprzednikami. Super się czyta relacje z miasta które ogląda się w biegu każdego dnia. Powodzenia w kolejnych
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Cze 2016 19:42 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Kocham Cię Polsko.... super fajna relacja, praktyczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 08 Cze 2016 19:56 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Relacja miesiąca IMVHO.

Czy mogę tylko prosić o pełne zestawienie wydatków (wszystkich)?
Co z wyżywieniem? Czy tylko McD?

:oops: :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 08 Cze 2016 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@paweł

- jak chcesz ponownie wypożyczyć rower, który dopiero co zwróciłeś to pojawia się komunikat, że rower jest serwisowany. To takie mała przeszkoda dla tych, którzy nie chcą w ogóle płacić tylko jeździć <20 minut i w kolejnej stacji zwrócić i ponownie pobrać rower. Oczywiście możesz oddać jeden rower a pobrać kolejny - wtedy można i cały dzień przejeździć za free.

- w Warszawie nie ma Starego Rynku tylko Rynek Starego Miasta - a Stare Miasto potocznie nazywa się Starówką (odwrotnie niż np. w Gdańsku gdzie nikt nie wie co to Starówka bo i takowej w Gdańsku nie ma).

- mimo, że jestem rodowitym warszawiakiem to w muzeum Pawiaka nie byłem - byłem tylko kilkakrotnie przy drzewie (dawniej oryginalnym uschniętym a od kilku lat metalowym) i tym ocalałym fragmencie bramy.

- zapraszamy częściej - tym razem na dwudniówkę.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Cze 2016 20:28 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@Tomo14 zauważyłem, że wzięcie tego samego roweru jest możliwe po upłynięciu 5 minut
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 08 Cze 2016 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Ja już nie będę powtarzać tego co inni Warszawiacy, ale wiesz o co chodzi :D Fajna relacja, całkiem sporo zobaczyliście jak na jeden dzień :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 08 Cze 2016 23:44 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Co do dojazdu z Modlina dla studenta - można kupić bilet na autobus za 5 zł + ulgowy na pociąg osobno i wychodzi trochę taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 08 Cze 2016 23:57 

ELBE napisał(a):
Coś Pałacu Kultury nie widać podczas tej wyprawy :D Fajnie widzieć relację ze swoich stron.


to żeś się obudził: relacja z 30.05.2015r. (ale też: lepiej późno niż wcale)

co do uzupełnienia: ostatnie logowanie autora 09 Cze 2015 22:24
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group