Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Maj 2014 20:26 

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 21
Dzięki, a czy aby wylecieć potrzebna jest rezerwacja biletów z wizzera czy wystarczy sama karta pokładowa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 15 Maj 2014 20:32 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Wydruk odprawy on-line wizz air / tożsame z kartą pokładową/+ dowód lub paszport wsio!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 16 Cze 2014 22:02 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 37
Loty: 4
Kilometry: 4 402
jade w lipcu Megabusem wlasnie na weekend! Super relacja! Skorzystam na pewno z podpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 17 Cze 2014 22:37 

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 20
Dzięki za tą relację! Świetny pomysł na krótki wypad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 04 Lip 2014 20:23 

Również dzięki,skorzystam w styczniu 2015
Góra
 PM off  
      
#46 PostWysłany: 04 Lip 2014 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Bardzo fajna relacja. Byłam juz w Londynie, ale taki jednodniowy trip można zawsze zrobić dla relaksu nawet w tygodniu :) Tak żeby podładowac akumulatorki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 30 Sie 2014 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
Bardzo fajny i przydatny dla innych plan jednodniowego wypadu! Myślę, że spokojnie będę mogła go wykorzystać podczas własnego wyjazdu :) Zdjęcia sprawiają, że chce się, żeby czas płynął szybciej, aby móc zobaczyć to wszystko na własne oczy! Zazdroszczę! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 31 Sie 2014 15:35 

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 5
Hej, właśnie kupiłem bilety na jednodniówkę w Londynie i chcę zapytać o czasy odpraw. Chcę kupić easybusa z luton do victorii (3+5 funtów to chyba dobra cena, czy gdzieś można taniej lub szybciej?) ale nie wiem w jakich godzinach. Na miejscu mam być 7.30 czyli liczą opóźnienie i odprawę to 8.55 będzie ok? Powrotny lot mam o 20.30, czy jak będę na lotnisku o 19.15 to będzie ok? Sorry za te pytania ale nigdy nie leciałem do WB a w tym wątku czytam o odprawach z dowodami i nie wiem ile to ma trwać (paszportu biometrycznego nie mam).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 31 Sie 2014 15:48 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
8:55 rano powinno być akurat, pewnie nawet trochę poczekasz na autobus.

Natomiast ten powrót jest moim zdaniem dość późny. Na Luton bywają czasami naprawdę bardzo długie kolejki do kontroli bezpieczeństwa i choć idą zwykle bardzo sprawnie, to jednak można często w nich spędzić ładnych kilkadziesiąt minut.
Osobiście planowałbym być na lotnisku jakieś 2 godziny przed odlotem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 31 Sie 2014 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
W maju droga od opuszczenia samolotu do dojścia do przystanku EB zajęła mi 17 minut i wkur**** się trochę czekając na swój bus. Żaden z wcześniejszych nie chciał nas zabrać a czas jednodniówki biegł. Ja miałem kupiony kurs godzinę po planowanym przylocie. Proponuję wybrać nieco wcześniejszy niż podałeś, najwyżej wbijesz się po wykupionej godzinie - masz na to 60min.
Co do powrotu, to przy normalnych warunkach 35min powinno wystarczyć, ale np mój EB odjechał z 10min opóźnieniem pomimo tego, że stał na przystanku. Podejrzewam, że ten o mojej godzinie nie przyjechał w ogóle, a w rzeczywistości jechałem następnym.

wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 31 Sie 2014 17:50 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Ja miałem bilety z Luton na 8:15 a wylądowałem ok. 7:25. Wszystko na lotnisku przeszło mega sprawnie i kontrola dowodu i max 10min po wyjściu z samolotu już byliśmy wolni... a zabrał nas bus wcześniejszy ok. 7:40/45 :) Kierowca Polak uslyszał jak rozmawiamy po polsku, miał wolne miejsca i zaproponował, że nas zabierze :) W jeden dzień zobaczyliśmy wszystko co chcieliśmy (bez wchodzenia do muzeów itp.) mieliśmy tylko problem by zdążyć na Easybusa o 18:20 chyba miał być odjazd (po 20:30 mieliśmy odlot do Dublina) :) Jednak zdążyliśmy w ostatniej chwili :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 31 Sie 2014 19:19 

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 5
Czyli po przylocie mogę wziąć wcześniejszy przejazd do centrum i nie wiem czy dobrze rozumiem, bilet z easybusa jest ważny 60min od wybranej godziny przejazdu? Co do powrotu widzę zdania są podzielone :D Dodam, że loty mam w środę, może nie będzie dużych kolejek w środku tygodnia i wystarczy 1.15h przed wylotem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 31 Sie 2014 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
kacperem napisał(a):
Czyli po przylocie mogę wziąć wcześniejszy przejazd do centrum i nie wiem czy dobrze rozumiem, bilet z easybusa jest ważny 60min od wybranej godziny przejazdu?

Tak
Cytuj:
Jeżeli Państwa samolot wyląduje na lotnisku w Luton wcześniej lub później niż planowo, nie ma powodu do obaw - bilet zachowuje ważność na przejazd następnym autobusem jadącym z lotniska z centrum Londynu (jeśli będzie miejsce), do 60 minut przed lub po godzinie, na którą został wykupiony, bez żadnych dodatkowych opłat. Prosimy jednak pamiętać, że nie możemy zagwarantować miejsca, zwłaszcza w chwilach zwiększonego ruchu, gdyż pasażerowie z ważną rezerwacją będą wpuszczani do autobusu jako pierwsi.



wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 01 Wrz 2014 14:03 

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 5
Nie mam jeszcze uprawnień do pisania PW a chciałbym odpowiedzieć TK_88 więc odpiszę mu tutaj:
bilet na 19.11 kupiłem wczoraj (31.08) za 128zł/os. Cena dla posiadaczy WDC(karty zniżkowej Wizzaira). Podróż WizzAirem z Warszawy Okęcia na Luton, wylot 6.00, powrót 20.30 z Luton.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 01 Wrz 2014 21:39 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 53
kacperem napisał(a):
Nie mam jeszcze uprawnień do pisania PW a chciałbym odpowiedzieć TK_88 więc odpiszę mu tutaj:
bilet na 19.11 kupiłem wczoraj (31.08) za 128zł/os. Cena dla posiadaczy WDC(karty zniżkowej Wizzaira). Podróż WizzAirem z Warszawy Okęcia na Luton, wylot 6.00, powrót 20.30 z Luton.


Wielkie dzięki za odpowiedz. Pozwoliłem sobie wysłać jeszcze jedną prywatną wiadomość :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 02 Wrz 2014 08:19 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 25
Witam. Lecę po raz pierwszy do Londynu w październiku, na jednodniówkę. Wylot o 6.00, przylot o 7.35 na Luton, powrót o 20.30 z Luton.

Czy do powrotnego busa na stacji Victorii powinnam wsiąść najpóźniej około 17.30? Czy ciut wcześniej?

Czy najlepiej przejechać do/z miasta EasyBusem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 02 Wrz 2014 08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 367
Loty: 219
Kilometry: 464 968
niebieski
Wyjazd około 17:30 z Londynu jest odpowiedni jeśli jest to w ciągu tygodnia (pon-pt), bo są ogromne korki i droga na lotnisko może trwać często ponad 2 godziny. Jeśli to w weekend to spokojnie mozesz pojechać trochę późniejszym autobusem, bo nie ma takiego ruchu przy wyjeździe z miasta. Easy Bus na Luton teraz nie jeździ własnymi busikami tylko mają umowę z National Express i przejazd odbywa się autokarami NX, więc bez znaczenia. Sprawdź na stronie Easy Busa Twój termin, bo najczęściej przez ich stronę mozna kupić bilet taniej niż na stronie NX.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 02 Wrz 2014 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
yoyoga napisał(a):
Witam. Lecę po raz pierwszy do Londynu w październiku, na jednodniówkę. Wylot o 6.00, przylot o 7.35 na Luton, powrót o 20.30 z Luton.

Czy do powrotnego busa na stacji Victorii powinnam wsiąść najpóźniej około 17.30? Czy ciut wcześniej?

Czy najlepiej przejechać do/z miasta EasyBusem?


przy samolocie o 20:30 z Luton złapałam busa o 17 i ledwo zdążyłam-trafiliśmy na mega korek - to było w marcu w tygodniu, bodajże wtorek, jechałam Green Line z Victorii. Nie wiem jak wygląda to w kwestii EasyBusa, ale bilety na pewno są tańsze - teraz złapiesz za grosze na październik (na listopad kupiłam za funta ze Stansted do Londynu), ja za Green Line płaciłam 15 funtów w dwie strony...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 02 Wrz 2014 19:08 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 25
Lecimy w środę. Czyli co, jeszcze wcześniej się wstrzelić do busa? O 17.00?

Na stronie EasyBusa dla dwóch osób przejazd obecnie 15f w obie strony. To dobra cena, brać? Będzie to rosło już tylko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 02 Wrz 2014 19:56 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
Tak,dobra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group