Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Maj 2020 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Jest taki portal, coś jak lokalny książing. Z racji, że wakacje w PL coraz bardziej realne zbieram opinie, doświadczenia, wady zalety, uwagi. Może ktoś coś...?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 14 Maj 2020 14:36, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 14 Maj 2020 12:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Używałem nie raz w jakiś zadupiach Polski i działa dość sprawnie.
Jeden z minusów to przelew na konto czasami za cały nocleg, ale można się dogadać pod kątem zaliczki.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Maj 2020 12:43 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
Mimo wszystko w naszym pięknym kraju najlepiej sprawdza się zwykły, prosty OLX.
Wiem, że nie jest tak wygodne jak np. booking ale zazwyczaj cena nie do pobicia nigdzie indziej. Rezerwacja prosto u właściciela, więc brak prowizji, oczywiście tylko dla tych co nie boją się wysłać przelewem zaliczkę. Mimo wszystko korzystałem wiele razy, jeszcze nie wpadłem w sidła złodziei. W sumie sytuacja podobna do jakiegokolwiek innego zakupu wysyłkowego na OLX.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Maj 2020 14:57 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
@Zeus - zadupia to moze sa w Grecji. U nas mamy piekne zakatki z wzorowa infrastruktura! :D :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Maj 2020 15:02 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@opo w PL może owszem fajnie działa, ale na Ukrainie duża część ofert to scam na podobnych portalach
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Maj 2020 15:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
@lataczuk gdzie tam zadupie, u nas jest tam gdzie matka diabła mieszka (np. koszary wojskowe tutaj: https://en.wikipedia.org/wiki/Ormenio )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Maj 2020 15:24 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 626
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Jak kiedyś nie było bookingów i innych, to mój tato tam bukował wakacje i zawsze było sprawnie ;)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 15 Maj 2020 10:45 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
michzak napisał(a):
@opo w PL może owszem fajnie działa, ale na Ukrainie duża część ofert to scam na podobnych portalach

Pytanie było o wakacje w PL i tylko z takich ofert korzystam. Akurat patrząc na UA to nawet oferty na bookingu czasami są scamem, więc wiesz... jednak trochę inny świat. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 13 Cze 2020 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2119
platynowy
Korzystałem ostatnio z e-turysta(.)pl i bardzo sobie chwalę. Za śmieszne grosze pokój z łazienką, dostępem do kuchni, 150 m od morza. Na bókingach ceny zaczynały sie od 3 x wyższych. Płatność gotówką w chwili przyjazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 06 Paź 2020 17:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Dzień dobry,


Mamy ważną wiadomość. Nadszedł duży krok dla naszego Portalu – podwoiliśmy siły. Serwis eholiday.pl stał się częścią portalu Nocowanie.pl


1 października 2020 roku nastąpiło połączenie spółek Nocowanie.pl sp. z o.o. z eholiday.pl sp. z o.o.


Od teraz wszystkie oferty noclegów z eholiday.pl znajdują się na naszym portalu Nocowanie.pl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Cze 2022 14:29 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Odświeżę troszkę ten temat, bo szukając noclegu w Polsce - jest to dobra alternatywa przy obecnie horrendarnych cenach noclegów znajdujących sią na dużych i znanych portalach wyszukujących noclegi. Zauważyłam, że ogłaszają się tam różnego rodzaju ośrodki wypoczynkowe, ośrodki szkoleniowe, dawne jednostki z tak zwanych ośrodków wczasów pracowniczych. Czyli może nie najwyższa połka, ale standard do zaakceptowania. Ale widziałam też ciekawe oferty pensjonatów, apartamentów i hoteli, po zdecydowanie lepszych cenach niż na innych portalach.

Jak to działa:
Wybieracie sobie termin i miejsce, i do wybranych wysyłacie prośbę o ofertę. W ciągu zaledwie paru godzin otrzymujecie konkretne oferty na maila. Wybieracie tę, która Wam najbardziej pasuje, płacicie zaliczkę w wysokości 1 noclegu, i voila - macie zarezerwowany dobry tani nocleg w Polsce.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Cze 2022 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
@Japonka76 poproście w mailu o kod zniżkowy, jeżeli na stronie hotelu/hostelu/pensjonatu jest miejsce by go wpisać w odpowiednim miejscu. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group