Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaskinie lodowe
#1 PostWysłany: 19 Mar 2019 02:37 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 55
Za tydzień lądujemy w KEF i mamy całe 4dni na zjeżdżaniu i zobaczeniu jak najwiecej.
Będziemy na zachodnim wybrzeżu i chcemy dojechać do Diamond beach na południowym, ale kusi nas wycieczka do jaskiń lodowych, ktoś był na takiej? Jaką możecie polecić, przybliżony koszt i ile czasu trzeba na to poświęcić? :geek:


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Mar 2019 10:01, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
 Temat postu: Re: Jaskinie Lodowe
#2 PostWysłany: 19 Mar 2019 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2018
Posty: 53
Ja byłam i mam mieszane uczucia. Nie pamiętam dokładnie ceny, ale bliżej 1000 zł niż 100 zł. Wycieczka, wraz z dojazdem z Reykjaviku zajęła cały dzień. Jechaliśmy busem do Vik i dalej autem terenowym, trasa off roadem bardzo fajna. Samego chodzenia po jaskini było może 30 min. Widoki nieziemskie, ale świadomość że przed nami jest wycieczka i 5 minut za nami też jesy wycieczka mi osobiście odbierała trochę magii :( Nie żałuję tego jednego razu, ale powtórzyć to bym powtórzyła tylko mając pewność, że nie zostanę zadeptana przez armię Chińczyków z selfistickami i że będę mieć jaskinię dla siebie na minimum kilka godzin. A nie wiem czy istnieją takie wycieczki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jaskinie Lodowe
#3 PostWysłany: 19 Mar 2019 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Wycieczka do jaskini jest jedyna w swoim rodzaju, ale warto ją traktować jako dodatek do całej podróży, a nie punkt kulminacyjny.Miejsca te, za sprawą pięknych zdjęć są dość mocno pożądane turystycznie, a przez to nieco overcrowded.

Ja 3 lata temu byłem w Crystal Cave, koszt ok. 600zł/os, trzeba przeznaczyć na to pół dnia.Spotkanie w okolicach Jokulsalron / Hofn, godzina jazdy 4x4 do jaskini, 1-2 h na miejscu i godzina powrotu.

W tej relacji jest kilka zdjęć:

bialo-zielona-islandia,1507,89937
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jaskinie lodowe
#4 PostWysłany: 18 Wrz 2019 20:40 

Rejestracja: 18 Wrz 2019
Posty: 7
To overcrowded w jaskiniach to rozumieć jako 10 osób, 50, czy 50 autokarów ?
Na zdjęciach wyglada zachęcająco...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jaskinie lodowe
#5 PostWysłany: 18 Wrz 2019 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Bliżej 50 osób.

Do tego tuż obok był rzekomo kręcony film z Jackie Chanem. :D

Uprzedzając pytanie - nie wiedziałem go. ;)
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group