Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lut 2015 12:29 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
Pytanie kieruje głównie do ludzi podróżujących z wózkami dziecięcymi, ale każdy głos w tej sprawie będzie ważny, czy miejsca takie jak: Nikko, Kamakura, Takayama czy Kiso Valley (Tsumago i Magome) da się zwiedzić z wózkiem dziecięcym, tzn czy poza schodami przed wejściami do świątyń jest tam dużo schodów albo podjazdy/ podejścia są bardzo strome? Nikko i Kamakura jestem w stanie sobie odpuścić, ale bardzo zależy mi na Kiso Valley.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 12 Lut 2015 12:56 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
Ja byłem bez wózka (czy dziecka ;-) ), więc moje obserwacje nie są w 100% miarodajne, ale...
- Kamakura: wg mnie bez żadnego problemu (z wyjątkiem wspomnianych schodów)
- Nikko miasto: jest trochę pofałdowań terenu, ale wg mnie do zrobienia
- Nikko park narodowy (Okunikko): tu już gorzej, raczej bym sugerował odpuścić

W Kiso i Takayamie nie byłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lut 2015 13:41 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
Dziękuję za informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lut 2015 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
Były z początku jakieś schody w Nikko ale zakładam, że da się je jakoś obejść, a później jest w miarę płasko. Ja bym z Nikko nie rezygnował.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Lut 2015 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Gru 2013
Posty: 157
Jako ciekawostka dodam, że nigdy nie widziałem w Japonki z wózkiem, a zawsze z nosidełkiem na piersi zawieszonym jak plecak. Świetna sprawa w komunikacji publicznej, bo często jest bardzo tłoczno i żaden wózek by nie wszedł. Ale nie mam też jakichś specjalnie dużych doświadczeń z Japonią, więc może to tylko zbieg okoliczności, że nie dane mi było zobaczyć wózka :).


Sent from my iPad using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Lut 2015 15:39 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
Dziekuje za sugestie, ja wiem, ze tloczno w Japonii, szczegolnie w komunikacji, ale my z dwojka, dawno wyrosnietych z nosidelek, a wozek (blizniaczy choc nie dla blizniakow) w dlugich podrozach jest niezastapiony bo sluzy za sypialnie, jadalnie i bawialnie w jednym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group