Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Kwi 2015 14:09 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Może ktoś polecić jakieś wydawnictwa (mogą być obcojęzyczne) dotyczące turystyki pieszej w Japonii, ew. jakieś stronki z dobrymi mapami, przykładami wędrówek... ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 13 Kwi 2015 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 32
JAPONIA. PRZEWODNIK

Wydawca: ( Wiedza i życie )

Opis:Odwiedź kraj Kwitnącej Wiśni z przewodnikiem z serii Wiedzy i Życia. Znajdziesz w nim ponad 1200 zdjęć, rysunków i map. Przekroje i rzuty najważniejszych obiektów ułatwią i uprzyjemnią zwiedzanie. Propozycje spacerów, taras widokowych i wycieczek pozwolą zaplanować ciekawy pobyt. Znajdziesz tu również mnóstwo praktycznych informacji turystycznych; gdzie zjeść, gdzie się zatrzymać i jak się poruszać.

Może warto sprawdzić ten przewodnik, przeglądałem z tej serii inny kraj i był dość ciekawie opracowany, tylko cena ich jest około 100 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Kwi 2015 15:05 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
No ale to jest przewodnik ogólny, a nie pod konkretną tematykę, której szukam. Nie chcę kupować przewodnika, gdzie okaże się, że turystyce pieszej poświęconych jest raptem kilkanaście akapitów. Lonely Planet ma 'Hiking in Japan', ale ponoć ten przewodnik jest już mocno nie na czasie, więc szukam dalej... no i oczywiście jakiś przydatnych linków z opisami tras, czasami przejścia, tak żeby móc sobie wszystko z góry zaplanować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Kwi 2015 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 32
http://translate.google.pl/translate?hl ... rev=search
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Kwi 2015 16:09 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Tak, tą stronkę już znam i właśnie o coś takiego mi chodzi, tylko z większą ilością map, bo te które są na tej stronie, to jakieś zewnętrze linki prowadzące do japońskich map albo do stron, które już nie istnieją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Kwi 2015 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 32
http://translate.google.pl/translate?hl ... rev=search

-- 13 Kwi 2015 16:50 --
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Kwi 2015 16:58 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
O, coś czego jeszcze nie widziałem. Dzięki:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group