Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:15 

Rejestracja: 12 Gru 2017
Posty: 12
Skąd
  • WAW

Dokąd
  • TYO / albo po prostu JP

Data wylotu
  • 25.12.2019

Data powrotu
  • 09.01.2020

Długość pobytu
  • 9-12 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • BA za ~2600. Nie jest Star Alliance ?

Dodatkowe informacje
  • Hej,

    jak w temacie — szukam lotów na Boże Narodzenie, ale... po 24.12 ;). Przegapiłem Turkishe, teraz widzę tylko połączenia Finnair / BA. Przekopywanie się przez archiwa jest trudne, ale... może ktoś pamięta, czy w zeszłym roku PL LOT mial jakieś oferty na święta, czy podobnie jak do US, ich promocje nie obejmuja takich terminów? Bo jak lądują w ich przecenach, to zawsze za ok. 2000 zł, prawda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:23 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
25.12-09.01 to jeden z najwyższych sezonów w lotnictwie...
Sprawdź może Air China
Góra
 Profil Relacje PM off
yrkill lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:26 

Rejestracja: 12 Gru 2017
Posty: 12
Wiem, wiem. Właśnie grzebię i widzę, że można jeszcze w tej cenie czasem ustrzelić Turkishe. No i w podobnych terminach jest SAS za ~2300. Zatem w sumie moja rozkmina ogranicza się do pytania o PL LOT i ich promocje — czy zeszłoroczne deale też wyłączały NRT z okołonoworocznych ofert?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:29 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 177
niebieski
W zeszłym roku (albo dwa lata temu) można było kupić bilety LOTem za około 1900 zł, wchodził również Sylwester, jednak nie mam pojęcia jak ze świętami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:32 

Rejestracja: 12 Gru 2017
Posty: 12
Raku90 napisał(a):
W zeszłym roku (albo dwa lata temu) można było kupić bilety LOTem za około 1900 zł, wchodził również Sylwester, jednak nie mam pojęcia jak ze świętami.


O, to w sumie by mi wystarczyło. Chodzi mi głównie o wykorzystanie resztek urlopu, no i zahaczenie o nowy rok. Także dzięki! A pamiętasz może kiedy mniej więcej rzucali taką promkę? Bo teraz kusi mnie jeszcze coś takiego, jak na załączonym obrazku. Ale nie wiem nawet, czy lounge w CPH są otwarte całą noc, więc dość ostrożnie podchodzę do tematu :D

Załączniki:
Zrzut ekranu 2019-07-11 o 10.31.42.png
Zrzut ekranu 2019-07-11 o 10.31.42.png [ 84.12 KiB | Obejrzany 1438 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:54 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 177
niebieski
Chyba jakoś we wrześniu / październiku. Nie mogę zagwarantować, że i w tym roku będą podobne ceny, okres jest intensywny na wyloty :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Lip 2019 09:12 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Problem jest taki, że linie lotnicze w 99% nie dają zadnych taryf promocyjnych na okres okoloswiateczny.
Takze LOT.
Moze wpasc jakas lepsza cena ale nie bedzie to nic super. Ani oficjalna promka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group