Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 12 Wrz 2016 13:49 

Rejestracja: 22 Sty 2016
Posty: 192
Loty: 118
Kilometry: 241 266
W życiu nie widziałem większych bredni jak chodzi o opis Japonii i przestrzegam osoby, które nie były - żeby nie sugerowały się zbytnio tym tworem/relacją. Z całym szacunkiem, ale inaczej tego nazwać nie można (to oczywiście moja opinia). Nie można powiedzieć, że coś jest beznadziejne jeżeli było się w Japonii raptem kilka dni i widziało się tyle co nic. Uważam także, że jeżeli wyznacznikiem w podróży jest wszędzie kasa (można było się tego spodziewać już po samej nazwie w nicku) to wyjazd niekoniecznie będzie udany. Proponuję najpierw zagłębić się w kulturze Japonii, a dopiero potem zabrać się za jej zwiedzanie. Jasne, nie każdemu musi się ten kraj podobać, ale zdaje się, że chyba nawet nie chciałeś spróbować się przestawić żeby coś Ci się w nim spodobało. Spanie w drogim hotelu, koniecznie musi być ****/***** dla zasady? A może trzeba było przenocować w tradycyjnym, małym hoteliku japońskim, w którym śpi się na podłodze a wystrój jest typowo japoński? Oczywiście dość ciężko o taki w Tokio, polecam więc wybrać się w inne zakątki kraju. Miałem możliwość spać w takich hotelach (a wręcz przeważnie w takich) - rewelacja. Nie poczuję klimatu w hotelu Marriott... Zobaczyłem w Japonii wiele i mogę powiedzieć, że bardziej podobały mi się właśnie mniejsze miejscowości niż np. Tokio.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
#102 PostWysłany: 12 Wrz 2016 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
A ile trzeba być dni, żeby dostać prawo do wyrażenia opinii ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.
 
      
#103 PostWysłany: 12 Wrz 2016 13:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
@ozim
Cytuj:
W życiu nie widziałem większych bredni jak chodzi o opis Japonii


Kolejny, do którego nie dociera, że to są wrażenia z podróży, a nie opis Japonii.
Wrzuć jakąś swoją relację, może to jednak będą większe brednie?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 12 Wrz 2016 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
Panowie dajcie już spokój z tym alko. Każdy spędza wolny czas jak mu pasuję. Jeden lubi placki ziemniaczane a drugi kotlety mielone - tak już ten nasz świat ułożony.
A co da samej relacji to prawda z jest inna. Sam ją przeczytałem z dwa razy. Czy zniechęcił mnie do wizyty w tym kraju - nie. Czy informacje podane w tym poście będą dla mnie przydatne - tak.
Pozdr.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 12 Wrz 2016 13:59 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Fajnie, że na forum jest taka różnorodność.
Zarówno relacja jak i dyskusja są cenne. I refleksja o ogródku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 12 Wrz 2016 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
Tak jest. Ile ludzi tyle opnii :D
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 12 Wrz 2016 14:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
gosiagosia napisał(a):
A ile trzeba być dni, żeby dostać prawo do wyrażenia opinii ?
Ja myślę, że choćby jeden :) ale tu swoje opinie wyrażają także Ci, którzy wcale swojej stopy w Japonii nie postawili.
Tak więc, odpowiadając na Twoje pytanie - zero. ;)


ps. w wątku o tym gdzie nie chcesz jechać, wszyscy wiedzą że jest kijowo zanim pojechali :lol:
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 12 Wrz 2016 14:39 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3531
srebrny
relacji pelnych zachwytu nad Japonią jest mnostwo, relacji na nie - niewiele, a niemniej sa przydatne (a moze nawet bardziej)..
mi sie taka relacja podoba..
Japonia jest dosc specyficzna, wiec normalne ze ktos b. lubi, ktos inny nie...


Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Wrz 2016 15:38, edytowano w sumie 1 raz
J ...
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#109 PostWysłany: 12 Wrz 2016 14:58 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Japonka76 napisał(a):
gosiagosia napisał(a):
A ile trzeba być dni, żeby dostać prawo do wyrażenia opinii ?
Ja myślę, że choćby jeden :) ale tu swoje opinie wyrażają także Ci, którzy wcale swojej stopy w Japonii nie postawili.
Tak więc, odpowiadając na Twoje pytanie - zero. ;)


ps. w wątku o tym gdzie nie chcesz jechać, wszyscy wiedzą że jest kijowo zanim pojechali :lol:

Ja wiem, ze w USA jest kijowo, ale muszę kiedyś tam pojechać, by sie w tym utwierdzic ;)
Właśnie rzucili San Francisco na SG :D


Ostatnio edytowany przez jacek96, 12 Wrz 2016 15:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:00 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5152
srebrny
gosiagosia napisał(a):
A ile trzeba być dni, żeby dostać prawo do wyrażenia opinii ?

no wlasnie, dobre pytanie. bylem w Naricie 7 godzin, w tym 25 minut uzerania sie z immigration.
czy moge miec opinie o Japonii czy nie ? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:03 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
O Japonii nie, ale o Japończykach juz jakaś możesz.
Sam byłem kilka godzin w Pekinie i niewiele, ale sie o Chińczykach dowiedziałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:07 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5152
srebrny
no wlasnie i jakas tam opinie mam - Japonia ok na dystans ludzie jednak mili i sympatyczni. bylem rowniez dzien w Pekinie i opinie o Chinczykach tez mam - mali, wredni, chamscy,
niesympatyczni, swinie pluja charkaja zachowuja sie jak banda idiotow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Każda opinia jest cenna, krytyczna również, sam kiedyś napisałem krytyczną "opinię" o Gruzji, ale niektóre teksty Autora tego wątku są po prostu żałosne (patrz: ładne/brzydkie dziewczyny itp.).
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off
Death lubi ten post.
 
      
#114 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
Maktravel napisał(a):
... niektóre teksty Autora tego wątku są po prostu żałosne (patrz: ładne/brzydkie dziewczyny itp.).
oj tam oj tam, akurat TO nie było żałosne. Ja też uważam, że Azjatki są brzydkie - takie małe, ciemne, z małymi piersiami, bez pupy, z czarnymi oczami. Osobiście wolę wysokie dziewczyny z jasnymi włosami i jasnych oczach, które mają czym oddychać. Mogę? Mogę :)
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#115 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:17 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5152
srebrny
Japonka to nadajesz sie na kumpla do piwka, bo mam podobny gust do Ciebie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#116 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:25 

A ja wolę brunetki, nie za wysokie, lecz koniecznie nie za niskie. Mogą być też blondynki, rude już nie. Dopuszczam farbowanie (brunetek) - na przykład końce włosów na ciemną wiśnie. O tak - takie wolę nawet bardziej niż czyste brunetki.
Oczy dowolne, choć faworyzuję te wpadające w sinokoperkowy brąz. Pupa jak orzeszek, tutaj na kompromis żaden nie pójdę.
Oczywiście do tego: czysta, miła, zgrabna, lubiąca się kochać, ułożona, bez głupoty wypisanej na twarzy - czyli podstawa. Wszyscy takie lubią.
Wiek? Operuję formułą [Wiek Mężczyzny/2] +7 (wstawiam nawiasy jakby ktoś mylił kolejność działań).

Tylko kogo to obchodzi? To relacja z Japonii.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 12 Wrz 2016 15:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
8 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#117 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:26 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1321
srebrny
Po ostatniej wizycie w Szanghaju stwierdzilem, ze chyba tym Azjatkom cos do jedzenia dodaja bo wlosy i oczy caly czas czarne ale wymiary odpowiadajace za oddychanie badz tez siedzenie zmieniaja sie w kierunku europejskim :)
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:34 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5152
srebrny
hmm.... w chinach podobno popularne sa staniki wypchane zelowymi wkladkami :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:34 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
Anonymous napisał(a):
Tylko kogo to obchodzi? To relacja z Japonii.
Mnie obchodzi.
To w końcu podobają Ci się Japonki, czy nie podobają?
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 12 Wrz 2016 15:35 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3062
złoty
Anonymous napisał(a):
Wiek? Operuję formułą [Wiek Mężczyzny/2] +7 (wstawiam nawiasy jakby ktoś mylił kolejność działań).


Mysłałem relacja jak relacja, ale jednak nie ... bez niej nie poznałbym tej bardzo pożytecznej formuły :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group