Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Mar 2014 19:49 

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 112
Loty: 4
Kilometry: 14 401
Ja polecam Salomon Elios z tego co widze wyzej jest juz 2 edycja tego modelu.

Co do gwarancji to ze starta podeszwa sa raczej marne szanse na uzyskanie czegokolwiek ...
Gwarancja jako taka jest na 2 lata ale sa tez warunki gwarancji i tu raczej polegniemy z ta starta podeszwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#22 PostWysłany: 22 Mar 2014 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
refiko napisał(a):
Z tego co mi się wydaję każdy produkt kupowany jako nowy musi mieć minimum dwuletnią gwarancję.
Mylę się?

Mylisz się, nikt nikomu nie nakazuje udzielania gwarancji, jest to po prostu wola sprzedającego. 8-) Chyba mylisz gwarancję z rękojmią.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Mar 2014 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Ja chodzę po miastach w niskich butach pseudotrekkingowych (lub latem w sandałach trekkingowych).
Polecam buty Adidas, super wygodne, wytrzymały 7 sezonów, koszt 250zł.
Nie polecam butów Campus, mniej wygodne (za twarda podeszwa), wytrzymały 3 sezony, koszt 160zł.
Nie polecam butów Keen, bardzp wygodne, wytrzymały 1,5 sezonu (podeszwa się zdarła na wylot i zaczęły pękać, po pół roku, gwarancji nie uznali!), koszt 350zł.
Obecnie chodzę w Jack Wolfskin, koszt 320zł, pół sezonu, bardzo wygodne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 26 Mar 2014 13:12 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 288
Loty: 77
Kilometry: 194 843
ecco biom lite
_________________
AJki w podróży :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 10 Kwi 2014 11:29 

Rejestracja: 03 Kwi 2014
Posty: 2
ja mam nike z kolekcji miejskiej i w zuepłności wystarczają
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Kwi 2014 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
adidas, z dziurami do uciekania wody
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 22 Maj 2014 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Jestem typem człowieka, który jeśli tylko może (sytuacja na to pozwala) chodzi boso. Zasadniczo, jeśli temperatura przekroczy jakieś 20'c to na działce, a nawet na spacerze po polnych drogach "chadziam" na boso:D
Jeśli muszę mieć coś na nodze, to od 3 lat śmigam w tym:
Image
Nie istnieje lepsze obuwie niż sandał. Lepiej to tylko na boso!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 22 Maj 2014 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
mathie napisał(a):
ktoś może poleca jakies ciekawe buty na taką pogodę jak dzisiaj (28C) ?


Temat niżej powinien się sprawdzić ;)

sandaly-w-cieple-kraje,243,22985
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Maj 2014 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3409
srebrny
Oboje z żoną mamy problemy ze stopami i wygodne buty na długie chodzenie to dla nas poważna sprawa. Próbowaliśmy już różnych wariantów i dopiero ostatnie odkrycie sprawdziło się prawie idealnie. Te buty to lekki model miejsko-trekkingowy Ecco Sierra. Po tygodniu łażenia dzień w dzień w północnych Włoszech w terenie zarówno miejskim jaki i górskim, nogi prawie nie czuły zmęczenia. Przy tym żadnych obtarć, co przy nowych nierozchodzonych jeszcze butach jest dużą rekomendacją. Buty mają mocne wyprofilowanie na stopę, tak że przy moim płaskostopiu nie potrzebuję już nawet specjalnej wkładki. Jedynym minusem jest to, że przy wysokich temperaturach stopa jednak się wyraźnie zagrzewa. Z zewnątrz jest skóra/zamsz ale w środku jakaś sztuczna wyściółka. Polecam osobom ceniącym komfort chodzenia. Dodatkowo wedlug mnie wszystkie modele (oprócz czarnych) prezentują się bardzo fajnie.

Normalna cena to 400 zł ale nam udało się nabyć obie pary w promocjach w granicy 250-300 zł. Dostępne w kilku sklapach internetowych i na allegro.
http://www.eobuwie.com.pl/search.php?text=+sierra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 09 Lip 2014 15:26 

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 23
Po lekturze tego wątku, a przed tygodniowym wypadem do Paryża, postanowiłem kupić odpowiednie buty. Obejrzałem w sklepach Salomony, Ecco i Nike wymienione w temacie i zdecydowany byłem na Nike Free Run 2. Niestety pomimo świetnego pierwszego wrażenia nie było stonowanego modelu szaro-niebieskiego(Kod produktu: 537732100). Jednak nie ma tego złego... bowiem znalazłem bardzo podobne buty w dużo niższej cenie Reebok Sublite Prime:

http://www.butysportowe.net/reebok_buty_meskie_sublite_prime_iv60539.html

Sprawdziły się wyśmienicie, dlatego śmiało polecam. Może komuś się kolejna opcja w dobrej cenie. Polecam wizytę w sklepach i przymierzanie. Jest duża szansa na "miłość od pierwszego założenia" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Wrz 2014 15:24 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 206
Loty: 64
Kilometry: 82 713
W sezonie wiosenno-letnim niesamowicie wygodnie po mieście mi się chodzi w takich mokasynach. Nie wiem czemu się nazywają dla kierowców :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 11 Wrz 2014 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 2
Zbanowany
Ja już prawie rok chodzę w tych http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090 ... czerwone-1 Są mega wygodne, zero otarć, jakoś zniszczone też nie są.
Naprawdę fajnie się w nich chodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 11 Wrz 2014 14:30 

Statystycznie mowiac pol tego forum bedzie explorowac swiat w 2015 w Najkach roznej masci.
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 11 Wrz 2014 14:33 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 210
Loty: 89
Kilometry: 252 650
zarówno ja jak i mój luby zwiedzamy miasta, miasteczka, wsie i dzicz w naszym ulubionym wyjazdowym zakupie czyli butach FeiYue. Typowe szmaciaki z Chin noszone przez wojowników WuShu, kosztują śmieszne pieniądze a są najwygodniejszymi butami jakie miałam!
pierwszą parę zajechałam dopiero po dwóch latach chodzenia w nich ciągle (ok, na naszą zimę się nie nadają, ale przeżyły ze mną suchą zimę w chińskich metropoliach (lażenie calutki dzień), dżunglę i nie tylko w Azji Pd-Wsch, nawet chodzenie w wodzie po jaskiniach!) więc cena 30-50 zł za parę jest w miarę uczciwa :D no i w upale dają radę, lekkie są i mocno wykrojone to i gorąco w stopy nie jest, a są jednocześnie zakryte
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 12 Wrz 2014 17:02 

Rejestracja: 26 Lip 2013
Posty: 9
na gorącą pogodę polecam nike roshe run. ostatnio zrobilem w nich kilkadziesiat km :) w nowym jorku w sierpniu. lekkie, przewiewne, mega wygodne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 12 Wrz 2014 17:13 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 120
Ja lubie elegancje i wygode, wiec nosze buty firmy moreschi.

Polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 14 Wrz 2014 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 63
Polecam NIKE AIR RELENTLESS 3 (sam je mam).
_________________
Natura nie łamie swych praw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 19 Kwi 2015 18:12 

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 2
Zbanowany
Polecam Newbalance 870 bardzo dobre jakościowo, wytrzymaly materiał i chyba najlepsze do chodze po twardym terenie typu asfalt, beton, chodniki itp. Sam Takie mam jako jedne z kilku par, służą mi głównie do biegania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 19 Kwi 2015 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
Z mojej i Dziewczyny strony polecamy Adidas ZX Flux - bardzo wygodne, miękkie, przewiewne, porządnie wykonane :)
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 19 Sie 2015 22:08 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6248
Loty: 476
Kilometry: 1 003 603
http://www.sprzetjezdziecki.com/blundst ... rers_id=88
Najlepsze buty wiosna lato jesień zima. Wygodne i trwałe, ustawiły poprzeczkę tak wysoko,że kolejne to chyba buty na zamówienie albo Vansy z Donaldem Image
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group