Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lip 2018 19:30 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 203
niebieski
Jaki rodzaj noclegów pod rodzinę z dziećmi?

Czy riady się nadają dla rodziny z dziećmi? Czy kojarzycie jakieś ciekawe noclegi w Marrakeszu blisko do placu, ale koniecznie z parkingiem?

Z jakim wyprzedzeniem warto rezerwować noclegi w Maroku?
Czy kupujecie noclegi w Polsce czy dopiero spontanicznie na miejscu? Lecimy na 10 dni na przełomie listopada i grudnia.

Z góry dzieki :!: :D


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Lip 2018 00:15, edytowano w sumie 1 raz
pod czy dla ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 14 Lip 2018 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
a dziecko ile ma, bo to wazne
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lip 2018 23:22 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
garry2012 napisał(a):
Czy kupujecie noclegi w Polsce czy dopiero spontanicznie na miejscu? Lecimy na 10 dni na przełomie listopada i grudnia.

Z góry dzieki :!: :D

Warto z wyprzedzeniem zarezerwować przynajmniej pierwsze dni.Szukanie spontanicznie noclegu bezpośrednio po podróży ,dodatkowo z dzieckiem, bywa stresujące.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Lip 2018 00:07 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 203
niebieski
Dzieci w czasie podróży będą mieć 1 rok i 2,5 roku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Lip 2018 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
tak jak pisała @miriam początkowe noclegi sobie zarezerwuj abyś miała pewność i nie błądziła po przylocie. Reszta na spontan.
Z tak małymi dziećmi bardzo bym zwracał uwagę na higienę. Odmienna flora bakteryjna. Nie zabije, ale przeczyści :)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Lip 2018 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
W Marakeszu jest jakiś Novotel z tego co kojarzę. Higiena gwarantowana a dwójka dzieci do 16 lat gratis.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Lip 2018 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
Nie ma to jak pojechać do Maroka i spać w sieciówce. Do zestawu warto jeszcze dorzucić mcdonalda :lol:

Zawsze na miejscu znajdowałem, ale z tak małymi dziećmi lepiej jednak coś wcześniej klepnąć i zdecydowanie polecam spać w jakimś riadzie. W listopadzie nie powinno być też problemów ze znalezieniem na miejscu.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelos lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 15 Lip 2018 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Nie będę wtedy prawdziwym podróżnikiem ?! Nie poczuję lokalnego klimatu ? Nie będę mógł pochwalić się znajomym na fejsie jaki to jestem pro zaawansowany bo spałem w sieciówce ? Ktoś pyta o nocleg z małymi dziećmi a ty robisz z tego boso przez świat.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 15 Lip 2018 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Małe dzieci raczkują i pakują wszystko do gębusi. Taki etap rozwoju. Więc bezpieczniej jest z nimi siedzieć w hotelu sieciowym gdzie nie ma np dywanów na podłodze, niż w super klimatycznym riadzie pilnować, żeby czegoś z dywanu nie zeżarło.
Więc więcej poznają zwiedzając Marakesz z sieciówki niż biegając po riadzie z miską bo jedno ma biegunkę a drugie wymioty.
Nie chodzi mi tu o trzymanie dzieci pod kloszem, ale danie szansy malutkiemu organizmowi do przyzwyczajenia się do obcej flory. Arabowie też w Europie dostają biegunki po zjedzeniu np kiszonej kapusty czy ogórków.
Takie zapomniane słowo - aklimatyzacja...
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 15 Lip 2018 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
Fejsa nie używam :mrgreen:
I później wyrastają takie niedojdy życiowe chowane całe życie pod kloszem.
eskie napisał(a):
Więc bezpieczniej jest z nimi siedzieć w hotelu sieciowym.

Jeszcze bezpieczniej jest siedzieć w domu otoczonym murem i ochroniarzami, żadne zarazki się nie przedostaną.
W samolocie jest za to super sterylnie :lol:
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Lip 2018 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@cypel Erystyka, technika instantia według Schopenhauera
Ale jeszcze musisz poćwiczyć :)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 15 Lip 2018 15:21 

Rejestracja: 12 Kwi 2018
Posty: 60
Zbanowany
@garry2012 - osobiście będąc w Marrakeszu z dwójką małych dzieci korzystałem z apartamentu. Ceny faktycznie są całkiem dobre, warunki niezłe. To bardzo wygodne rozwiązanie przy podróżowaniu z dziećmi - dużo przestrzeni, z reguły spokojniej niż w hotelach.

Osobiście rezerwowałem ok. miesiąca przed wyjazdem. Na tydzień (w grudniu) wyszło to niewiele ponad 600 zł (na wszystkich).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Lip 2018 15:27 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 203
niebieski
@Leszcz - 600 zł za ile dni? Za dobę? Przez jaki serwis rezerwowałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Lip 2018 15:31 

Rejestracja: 12 Kwi 2018
Posty: 60
Zbanowany
@garry2012 - ponad 600 zł na tydzień dla wszystkich. Rezerwowałem przez jedno z niemieckich biur podróży - do krajów poza Europę niemieckie biura podróży mają wiele ciekawych ofert noclegowych. Wybór niemieckich biur podróży jest całkiem spory. Warto obserwować na bieżąco. W moim przypadku najniższe ceny zauważyłem na 4-6 tygodni przed wyjazdem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Sie 2018 01:11 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 15
Jak ktoś poszukuje taniego noclegu blisko lotniska, to spałem tu:
Riad Si Amarra
Nie polecam, ani nie zachęcam,
Brak klimy w pokoju,
Okna otwarte, wycie o 5.00 -5.30 zagwarantowane.
Wczesne śniadanie (wyjątkowo) teoretyczne (wrzątek+dżem)
a
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 28 Sie 2018 01:42 

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 209
Loty: 53
Kilometry: 102 387
niebieski
dzieci to nic strasznego :) My z półroczną córką polecieliśmy do Brazylii i spaliśmy w hostelach i przez couchsurfing. Rok później ten sam zestaw tyle, że w Japonii. Córze nic nie było.
Powodzenia. Napisz jak było w Maroko :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group