Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Sty 2014 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Paź 2013
Posty: 288
Loty: 42
Kilometry: 53 654
20-22.
Plażować się da o ile nie będzie padać :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#22 PostWysłany: 23 Sty 2014 15:52 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 248
Loty: 62
Kilometry: 145 353
niebieski
vipert napisał(a):
20-22.
Plażować się da o ile nie będzie padać :)


a często pada? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Sty 2014 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Paź 2013
Posty: 288
Loty: 42
Kilometry: 53 654
Kolego, google nie boli.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 23 Sty 2014 16:08 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 248
Loty: 62
Kilometry: 145 353
niebieski
vipert
Skoro jest to temat o greckich wyspach i pogodzie to stwierdziłem, że jest to odpowiednie miejsce do takich pytań. Ogólnie po co forum jak masz google? koniec offtopa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 09 Lut 2014 19:20 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Ktoś robił wycieczkę z Rodos do Marmaris? Znalazłem taką ofertę:

http://www.marmarisferry.com/index_en.php

Czy w wypadku jednodniowej wycieczki wymagana jest wiza?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 09 Lut 2014 21:04 

Jeżeli chodzi o te tanie noclegi w Marmaris w kwietniu i maju to też początkowo się napaliłem. Pomyślałem polecę na Rodos i tam poodpoczywam tydzień. Jednak ta cena 120E /2os na prom i opłaty tak podbija cenę,że śmiało za te same pieniądze w tym czasie masz lepszy hotel na Rodos.Na dzień wycieczka nie trzeba wizy i na dowód ,jednak zameldowanie w hotelu i np. wypozyczenie auta które to z najniższej półki kosztuje ok 160 zł doba i paliwo po ok 9 zł mnie zniechęciły. Na to ponoć trzeba mieć paszport z ważną wizą.
Góra
 PM off  
      
#27 PostWysłany: 27 Maj 2014 23:54 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
vipert napisał(a):
Tylko i wyłącznie Kreta na maj.

Masz wszystkiego po trochę ponadto w tym terminie najlepszą temperaturę powietrza i wody (choć to trochę przesada tak stwierdzić bo woda będzie jeszcze bez rewelacji ale i tak cieplejsza niż choćby na Korfu).


Temperatura wody, jak i powietrza była wprost cudowna w połowie maja na Korfu (wschodni brzeg). :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Sie 2014 13:40 

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 52
Zbanowany
Ja bym proponował Lefkadę ([reklama]).
Może nie jest tak popularna jak inne wyspy archipelagu wysp jońskich niemniej panuje tam bardzo przyjemny klimat i na początku października powinno być tam jeszcze bardzo ciepło. Jest ona połączona stałym lądem z Grecją i z Aten powinno się tam dojechać w jakieś 5 godzin?
Zachowała swój kameralny charakter, z drugiej strony można liczyć na sporo zabytków.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 15 Lis 2016 20:09, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 16 Wrz 2014 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Orientuje się ktoś jaka jest pogoda na Kos w pierwszej połowie października ? Planuję jakiś mały wypad na plażę i złapać jeszcze troche promieni słonecznych w tym roku. Niestety Kos to jedyny kierunek dostępny w październiku z Gdańska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Wrz 2014 08:02 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
jeżeli nie będzie anomalii jak w tamtym roku (spadek temp. do ok 15 stopni przez 3 dni) to jest rewelacja, zresztą mimo tych średnich doświadczeń z tamtego roku w tym też wracamy na Kos 1-8 października:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group