Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 28 Wrz 2021 18:22 

Rejestracja: 12 Lip 2020
Posty: 28
Oczywiście że czytałem , ale pytam dlatego że może ktoś niedawno był, pożyczał i podzieli się świeżą informacją .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#382 PostWysłany: 02 Paź 2021 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Przylot mam 2:30 nad ranem, wypozyczal ktos z Was w srodku nocy auto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 19 Lis 2021 13:01 

Rejestracja: 04 Sty 2015
Posty: 29
Czy znacie wypożyczalnie podobne do AIDA??? AIDA ma teraz 3 opcje tzn można zapłacić więcej za wynajem auta ale depozyt jest mniejszy np 130 euro tylko a nie 680.
Niestety z dnia na dzień podnieśli ceny za wynajem o 12 euro bo coraz bliżej wyjazd i pewnie dlatego. Interesują mnie podobne wypożyczlanie które biorą mały zastaw lub w ogóle. Nasz wypożyczalnia wiemgdziejade nie ma aut w tym terminie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 20 Lis 2021 19:33 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Próbowałeś u Stevensa? Nie mieli depozytu...
https://stevenscarrentals.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 22 Lis 2021 14:34 

Rejestracja: 04 Sty 2015
Posty: 29
Szkoda, że tak późno się dowiedziałem. Cena polowę niższa niż w AIDA ale niestety nie mają aut już w tym terminie :(

Ja już nie skorzystam ale wrzucam link do fajnej i taniej wypożyczalnie bez depozytu:
https://www.ctt-carhire.com -Polsko języczna obsługa


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Lis 2021 21:29, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 22 Lis 2021 15:06 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Było trzeba wątek przeczytać, choć kilka stron... Nie raz o tej wypożyczalni tu było.... choćby 2 strony wstecz.....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 23 Lis 2021 15:22 

Rejestracja: 04 Sty 2015
Posty: 29
Przeglądałem ale chyba niezbyt uważnie :) Udało się znaleźć tanią wypożyczalnię 49 euro za 3 doby.
https://www.cyprus-car.com

Mają w cenie podstawić pod adres nawet. Płatność na miejscu gotówką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 28 Lis 2021 19:38 

Rejestracja: 28 Lis 2021
Posty: 2
Podkopnik napisał(a):
Przeglądałem ale chyba niezbyt uważnie :) Udało się znaleźć tanią wypożyczalnię 49 euro za 3 doby.
https://www.cyprus-car.com

Mają w cenie podstawić pod adres nawet. Płatność na miejscu gotówką.


Cześć,
Czy mógłbyś powiedzieć jak u Ciebie wygląda kwestia depozytu? Ile pobierają na miejscu? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#389 PostWysłany: 05 Gru 2021 14:06 

Rejestracja: 05 Gru 2021
Posty: 1
Czy ktoś z was wypożyczał auto w Larnace i oddawał w Pafos i może polecić wypożyczalnie?

Ewentualnie proszę o wskazówki na jakiej stronie najlepiej szukać takich wypożyczeń. Na razie sprawdzałem na ECR.

Przylatujemy za tydz do Larnaki a powrót z Pafos, po drodze chcemy zobaczyć Nikozję i góry Troodos.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 06 Gru 2021 20:26 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 23
Podkopnik napisał(a):
Przeglądałem ale chyba niezbyt uważnie :) Udało się znaleźć tanią wypożyczalnię 49 euro za 3 doby.
https://www.cyprus-car.com

Mają w cenie podstawić pod adres nawet. Płatność na miejscu gotówką.


Wypożyczyłeś od nich ? Wszystko było ok ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 07 Gru 2021 16:17 

Rejestracja: 04 Sty 2015
Posty: 29
Hej. Wypożyczyłem w cypruscarcom i jednak był tam depozyt 200 euro za Chevroleta spark.Auto brane na ostatnią chwilę więc nie doczytałem. Ale cena dobra bo 65 euro za 4 dni a gość sam zapytał ile mamy zapłacić bo on nie wie :lol: Widocznie współpracują z różnymi wypożyczalniami. Miał przy sobie terminal . Za wynajem zapłaciłem gotówką. Ale ciekawi mnie jak to jest możliwe, że zablokoawali mi depozyt mając tylko sam numer karty?? Na karcie mam starty celowo kod ccv a ja mu nie podawałem tego kodu anie wcześniej w żadnym formularzu. Wiecie w jaki sposób to działa?? Depozyt został zwrócony dwa dni po oddaniu auta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 08 Gru 2021 14:18 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 23
To jak to u nich jest? Chciałem toyote rav4 to powiedzieli depozyt na rzecz szkody 500e i to ok bo jest to wyższa kategoria.Natomiast każą zostawić depozyt 500e nawet jak wezmę ubezpieczenie 5e dziennie.Nigdy się takim czymś nie spotkałem.Zabronione jest również jeżdżenie poza drogami asfaltowymi.

https://imgur.com/a/nyOCzaD


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 08 Gru 2021 14:29, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#393 PostWysłany: 08 Gru 2021 20:50 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Miałam w Atenach tak, że full ubezpieczenie w wypożyczalni i depozyt 100 eur na poczet paliwa czy mandatów. Co ciekawe karta była szczytana w czytniku, ale blokady nie założyli wcale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#394 PostWysłany: 09 Gru 2021 10:23 

Rejestracja: 28 Lis 2021
Posty: 2
Ja również wypożyczyłam Chevroleta Sparka, 65€ za 4 dni, plus 5€ ubezpieczenie za jeden dzień, 250€ kaucja gotówką. Samochód dostarczony na lotnisko w Larnace i tam tez oddany, właściciel w ogóle nie sprawdzał auta, kaucja oddana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 06 Mar 2022 13:28 

Rejestracja: 09 Wrz 2012
Posty: 5
Bardzo polecam wypożyczalnię z pierwszego posta czyli http://www.lowpricecypruseconomycarrentals.com/
Byliśmy na przełomie styczeń/luty 2 tygodnie. Brak depozytu, chyba najtaniej (27euro/dobę za 7osobową Zafirę) i wszystko bezproblemowo, foteliki dla trójki dzieci gratis, można pożyczyć/oddać w Larnace lub Pafos na lotnisku (w ostatniej chwili zmieniliśmy lotnisko przylotu z Larnaki na Pafos) A Christos miły i uczciwy Cypryjczyk, zostawiliśmy w samochodzie po jego oddaniu telefon i jak się zorientowałem 2 doby później że to w samochodzie został to zadzwoniłem do niego, zabrał telefon z samochodu i przekazał wskazanej przeze mnie osobie która leciała do Polski. Także tak,nie sposób nie polecić. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
zbery uważa post za pomocny.
 
      
#396 PostWysłany: 22 Mar 2022 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2016
Posty: 604
Loty: 46
Kilometry: 71 891
srebrny
cypruscarcom
50 eur za 3 dni za auto z automatem
250 eur kaucji gotówką

żadnych problemów, nie oglądali nawet auta przy oddaniu, szybko i sprawnie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 25 Cze 2022 18:44 

Rejestracja: 05 Sty 2018
Posty: 19
Podkopnik napisał(a):
Szkoda, że tak późno się dowiedziałem. Cena polowę niższa niż w AIDA ale niestety nie mają aut już w tym terminie :(

Ja już nie skorzystam ale wrzucam link do fajnej i taniej wypożyczalnie bez depozytu:
https://www.ctt-carhire.com -Polsko języczna obsługa


Właśnie oddałem samochód od nich nissan serena.
Zanim się zdecydujecie sprawdzicie

Www.privilegerentacar.com

Ctt bylo tylko pośrednikiem, auto było oryginalnie od privilege, gdzie cena na stronie 100 euro (20%) niższa.

Auto nie najświeższe, średnio wysprzątane ale ok. Na plus CTT to ze jak padł akumulator w tym nissanie na 4h przed odlotem to ogarnęli temat w 15 minut (fart bo gość był obok).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#398 PostWysłany: 26 Cze 2022 09:05 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
A ja mogę polecić Europcar, choć wiem, że niektóre opinie ma średnie. Odbiór i zwrot na lotnisku, więc nie trzeba czekać na busa dowożącego do zewnętrznej wypożyczalni. Auto nie najnowsze (60k przebiegu), ale czyste, techniczny stan w porządku, a opony (na co zawsze zwracam uwagę) były praktycznie nowe. W czerwcu 8 dni dla klasy Opla Corsy i podobnych to było niecałe 200 EUR z kodem, które zresztą można też znaleźć na naszym forum. Przy wypożyczeniu sugerują, ale nie wciskają na siłę swojego ubezpieczenia. Depozyt tylko 300 EUR + opłata za paliwo, zwracana w przypadku zwrotu pełnego baku.
Przy zwrocie w nocy kluczyki wrzuca się do skrzynki przy budce na parkingu.
Sama kaucja oraz depozyt za paliwo został bezproblemowo zwrócony na drugi dzień po skończeniu wynajmu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 06 Sie 2022 12:48 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Zastanawiam się nad priviligecar w październiku.
Kliknąłem rezerwację i odpisali, że nie wypożyczają poniżej 3 dni.
Czy mogę wyklikać 3 doby i oddać auto 9h wcześniej? Zamiast 2:30 w nocy to o 17 dnia poprzedzającego.

Wydaje się, że nie powinni mieć o to pretensji ale nie wiem jakie są podejścia wypożyczalni do takiego procederu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 28 Wrz 2022 09:14 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 98
Ja mam pytanie odnośnie Privilage Car. Przymierzam się do wynajmu w listopadzie i zamierzam wynająć samochód i odwiedzić również Cypr północny. Na stronie, w warunkach najmu, nie ma informacji, że zabroniony jest wjazd tam, tylko informacja, że jest to na własne ryzyko. Czy ktoś przerabiał taką sytuację albo czy podobne zapisy są na umowie najmu, którą się otrzymuje?

Rozkminiam również czy biorąc zewnętrzne ubezpieczenie Worldwideinsure czy ewentualne holowania po stronie tureckiej zostaną uwzględnione? Żadnych wykluczeń na stronie nie znalazłem a w liście krajów nie ma zdefiniowanego Northern Cyprus.

Z góry dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group