Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 22 Lip 2020 19:12 
Awatar użytkownika

Loty: 57
Kilometry: 136 193
niebieski
Polecam wypożyczalnie AIDA. Wróciliśmy wczoraj, auto na 4 doby 120pln. Wypożyczalnia poza lotniskiem z szybkim transferem do swojej siedziby - maks 5min. Braliśmy auto klasy mini i takie też dostaliśmy. Na placu głównie takie auto. Tego dnia byliśmy 1 z 3 wynajmów, w tym 2 z Polski 😅. Blokada na karcie 680€, zdjęta od razu przy oddaniu auta, następnego dnia zaksięgowana na karcie. Facet rzucił tylko okiem, bez głębszego czy choćby przeciętnego przyglądania się. Generalnie nigdy tak bezstresowo nie wypożyczalem i oddawałem samochodu. Niczego mi nie wciskano, nie namawiano na ubezpieczenie itd. nawet nie pytali czy mam zewnętrzne.
W każdym razie w 100% polecam! Zero naciągania, tanio i miło.
naimad lubi ten post.
naimad uważa post za pomocny.

#362 PostWysłany: 25 Sie 2020 08:37 
Awatar użytkownika

Loty: 146
Kilometry: 359 098
niebieski
Również polecam wypożyczalnię AIDA, za 10 dni zapłaciłem 139E przy blokadzie karty 108E Kia Picanto (przebieg 19000km), można było taniej bo 95E przy blokadzie 680E. Wypożyczalnia znajduje się z 5 minut jazdy od lotniska, chwilę po przylocie już ktoś z wypożyczalni dzwonił czy może podjechać po nas na lotnisko. Przy oddawaniu jedynie sprawdzane było paliwo. Blokada karty zdjęta od razu po oddaniu.
refiko lubi ten post.

#363 PostWysłany: 25 Sie 2020 09:00 
Awatar użytkownika

Załącznik:
Przechwytywanie.JPG

refiko napisał(a):
Polecam wypożyczalnie AIDA. Wróciliśmy wczoraj, auto na 4 doby 120pln. Wypożyczalnia poza lotniskiem z szybkim transferem do swojej siedziby - maks 5min. Braliśmy auto klasy mini i takie też dostaliśmy. Na placu głównie takie auto. Tego dnia byliśmy 1 z 3 wynajmów, w tym 2 z Polski 😅. Blokada na karcie 680€, zdjęta od razu przy oddaniu auta, następnego dnia zaksięgowana na karcie. Facet rzucił tylko okiem, bez głębszego czy choćby przeciętnego przyglądania się. Generalnie nigdy tak bezstresowo nie wypożyczalem i oddawałem samochodu. Niczego mi nie wciskano, nie namawiano na ubezpieczenie itd. nawet nie pytali czy mam zewnętrzne.
W każdym razie w 100% polecam! Zero naciągania, tanio i miło.

blokada 680 euro w przeliczeniu na pln po dzisiejszym kursie to 2 984,42 zł, które znika z karty w przypadku np:
- ktoś zarysuje auto na parkingu
- ktoś urwie lusterko
- pęknie szyba

Dla mnie taka sytuacja nie byłaby bezstresowa, zwłaszcza, że w Grecji i na Cyprze ludzie nie mają w zwyczaju zostawiać karteczek za szybą w przypadku uszkodzenia cudzego mienia.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#364 PostWysłany: 25 Sie 2020 09:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 143
Kilometry: 256 138
Ale co nam chcesz tym wywodem udowodnić?
refiko lubi ten post.

#365 PostWysłany: 25 Sie 2020 10:26 
Awatar użytkownika

Niczego nie udowadniam, a piszę, że dla mnie taka sytuacja nie byłaby bezstresowa :)
 Relacje PM off  

#366 PostWysłany: 25 Sie 2020 10:36 

platynowy
W takim razie musisz brać ubezpieczenie i wtedy będzie bezstresowo, nie ma to związku z wypożyczalnią
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#367 PostWysłany: 26 Sie 2020 19:36 

Loty: 18
Kilometry: 24 438
niebieski
@wiem_gdzie_jade to wypożyczalnia samochodów, więc chce w jakiś sposób siebie zareklamować, że u nich jest wypożyczenie samochodu z full ubez. w najlepszej cenie.
Na wszelkich grupach na fb też wyskakują w co 4 poście :?
 Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.

#368 PostWysłany: 26 Sie 2020 19:49 

platynowy
W takim razie zrobię antyreklamę, byłem ostatnio 4 dni w Larnace i chciałem wziąć auto jak zwykle, ale :
1 ruch lewostronny więc trzeba automat,
2 autobusy tanie, 4€ do Agia Napa i Nikozji, 1,5€ z lotniska i punktualne,
3 odpada problem z szukaniem i opłacaniem parkingu, a wybraliśmy hotel w pierwszej linii przy brzegu,
4 może najważniejsze, kierowca może przyjąć zimne piwko lub ouzo ze spritem
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#369 PostWysłany: 26 Sie 2020 21:35 

Loty: 52
Kilometry: 67 634
srebrny
Ad.1. No i?
Ad.2 Mimo wszystko, jazda komunikacją publiczną wymaga więcej czasu i narzuca pewne sztywne ramy. Samochód pozwala zobaczyć więcej i w wybranym przez siebie tempie i kolejności.
Ad.3. Tu zgoda. Za to, jak ostatnio wylądowaliśmy o 10 rano w LCA, a apartament był od 15 czy 16, mogliśmy wrzucić walizkę do bagażnika i objechać wygodnie lokalne atrakcje (meczet, akwedukt, jezioro) zamiast siedzieć 5 godzin w knajpie z walizką obok.
Ad.4 Dopuszczalny poziom na Cyprze to 0,5 promila, więc nie jest aż tak dramatycznie, bo jedno piwo spokojnie można wypić. Albo dwa małe ;)
 Relacje PM off  

#370 PostWysłany: 26 Sie 2020 22:00 

platynowy
no i nie pracuję w GB, więc nie jestem przyzwyczajony szczególnie na skrzyżowaniach i rondach,
rozkład jazdy jest w necie, więc przychodziliśmy na przystanek w czasie odjazdu, a nawet trochę później, bo zakup biletów u kierowcy trochę trwa, jako kierowca w czasie jazdy muszę być skoncentrowany na jeździe, a nie na podziwianiu widoków jak z okna autokaru,
też przylecieliśmy o 10 rano, po przybyciu na miejsce dostaliśmy klucz i poszliśmy się odświeżyć do pokoju,
ważne było też to, że o tej porze jest gorąco i mamy małą ochotę na zwiedzanie, a dużą na niejedno piwko,
pierwotnie mieliśmy loty w marcu i już wypożyczone auto, wtedy byliśmy bardziej nastawieni na zwiedzanie niż w sierpniu, ale wszystko nam anulowali niestety
 Relacje PM off  

#371 PostWysłany: 26 Sie 2020 22:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 143
Kilometry: 256 138
Ad. 1 Na Cyprze po raz pierwszy jeździłem samochodem w ruchu lewostronnym i jednocześnie pierwszy raz samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Dałem radę, choć na początku trochę stresu było. :)
le_szek lubi ten post.

#372 PostWysłany: 26 Sie 2020 23:45 

Loty: 52
Kilometry: 67 634
srebrny
kostek966 napisał(a):
no i nie pracuję w GB, więc nie jestem przyzwyczajony szczególnie na skrzyżowaniach i rondach

Ja też nie. Pierwszy raz w życiu miałem okazję jeździć w ruchu lewostronnym. Również pierwszy raz w życiu prowadziłem samochód z automatycznąskrzynią :)
 Relacje PM off  

#373 PostWysłany: 27 Sie 2020 08:44 

platynowy
Automatem jeżdżę na codzień polecam, jest łatwiej i przyjemniej
 Relacje PM off  

#374 PostWysłany: 11 Wrz 2020 16:53 
Awatar użytkownika

Loty: 63
Kilometry: 118 563
niebieski
Szukam auta na wyjazd 18-25.10.2020 i przerglądałem wszystkie w/w propozycje i najtaniej znalazłem na stronie arguscarhire.com przebijała wszystkie oferty które tutaj zamieszali ludzie. zobaczcie sobie.

[ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości