Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:26 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 3
Skąd
  • Kraków

Dokąd
  • Paryż

Data wylotu
  • 06.08.2018

Data powrotu
  • 10.08.2018

Długość pobytu
  • 5

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 550-600

Dodatkowe informacje
  • Hej! Chciałbym wyjechać z dziewczyną do Paryża i zastanawiam się, czy cena za naszą dwójkę w tą i z powrotem 1100-1200 zł to dobra stawka, czy czekać na ewentualne obniżenie cen?
    Sprawdziłem temat podpięty i wszystkie wyszukiwarki podają podobne koszta, ale nie wiem, czy to nie taki okres, który przeminie a ceny spadną. Co sądzicie?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Lut 2018 13:50, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Nie napisałeś o jaką linię lotniczą chodzi oraz czy termin jest sztywny, czy też możliwe jest przesunięcie wyjazdu np. o tydzień lub dwa. Ani czy loty mają być bezpośrednie, czy też przesiadki też są przez Was akceptowane?
A ceny są niższe jeśli tylko minimalnie zmieni się daty.
Załącznik:
Kraków-Paryż.JPG
Kraków-Paryż.JPG [ 101.43 KiB | Obejrzany 1573 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:39 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 3
Linie jakiekolwiek, termin raczej sztywny, chociaż takie uchylenie jakie zaproponowałeś jestem w stanie przetrawić. Więc no 6-10,7-10,6-9 to jedyne opcje.
Wolelibyśmy bezpośrednie, jednak jakaś 1 przesiadka jeszcze przejdzie.
Czy oferta 800 zł jest już w porządku na takie połączenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:43 

Jak Easyjet i loty bezpośrednie do CDG za 800-900 zł dla 2 osób to kupuj, sam w tej cenie kupowałem bratu i bratowej na weekend majowy, a potem zaraz szybko zdrożały do 2000 zł i więcej

A te z przesiadkami do Beauvais niewiele taniej licząc koszty dojazdu i nie za duże czasy przesiadki sobie według mnie odpuść
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:46 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 66
Loty: 85
Kilometry: 180 563
@Cicha_Woda co to za wyszukiwarka ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Lut 2018 13:51, edytowano w sumie 1 raz
wyszukiwarka to AZair :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:48 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 3
@gorny77

ten byłby świetny ale 1200
Myślisz, żeby jeszcze poczekać?

Załączniki:
znizki.png
znizki.png [ 27.51 KiB | Obejrzany 1498 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:51 

Tu masz bezpośrednie loty w fajnych godzinach na jedno z dwóch głównych lotnisk w Paryżu

Loty Easyjet raczej czy na pewno nie tanieją, wszystko zależy jak bardzo jesteś zdeterminowany w sierpniu pchać się akurat do Paryża

Wyszukiwarka wyżej to Azair
Góra
 PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Nie kontrolowałam cen na tym kierunku, ale wykresy cen na Azair wskazują na ich trwający spadek. Do sierpnia jest jeszcze sporo czasu. Zazwyczaj najniższe ceny na loty Ryanair są +/- na trzy miesiące przed wyjazdem. Myślę, że jeszcze nie warto kupować tych biletów tylko obserwować ceny i czekać na ewentualne promocje. Pamiętaj też, żeby na wszelki wypadek jeszcze przed kupowaniem biletów wyczyścić historię przeglądania i ciasteczka. Obecnie najniższe bilety na loty do Paryża i z powrotem w okresie wakacyjnym kosztują ok. 350 zł. Zatem jest jeszcze potencjał do obniżek. Oczywiście nikt nie zagwarantuje, że one faktycznie nastąpią ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Lut 2018 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Możesz rozważyć jeszcze Ryanaira do BVA, które jednakże jest nieco oddalone od Paryża. Do ceny należy doliczyć cenę przejazdu do samego Paryża, ale czasem jest to opłacalne rozwiązanie. Dodatkowo, w przypadku Ryanaira trudno jeszcze o dobre ceny na tak odległy termin.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group