Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Sty 2012 00:13 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 5
Witam.

Mam do Was pytanie, a niechce nic sam na siłe zamawiać, tak na szybko. Pytanie jak w temacie Jak zamówić bilet EasyBusa przez konto z PL dokładnie BZWBK dodam że nie mam karty kredytowej. Własnie dlatego zapaliła mi sie lampka JAK TO ZAMÓWIĆ ?

Jeżeli da sie zamówić to proszę o tzw instrukcję obsługi krok po kroku :D
A jeżeli sie nie da to czy moge liczyc na Waszą pomoc tz. czy może ktos z Was mi zamówić a ja niezwłocznie oddam pieniądze.

Dodam że lece do Londynu 6-7 marca ( tak pozwiedzać i spadać po PL) kiedy indziej na dłużej.

Dziekuje za wyczerpujące odpowiedzi i pozdrawiam.

Kuba :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 11 Sty 2012 00:19 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Nie musisz płacić kartą kredytową. Debetowa, czyli zwykła karta do bankomatu wystarczy. Odblokuj tylko limity ilościowe i kwotowe na transakcje internetowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Sty 2012 00:25 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 5
Hubert napisał(a):
Odblokuj tylko limity ilościowe i kwotowe na transakcje internetowe.


Co to znaczy. A po drugie jaka jest poredura płacenia ? cos w rodzaju PayU z allegro ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Sty 2012 01:12 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Płacisz tak samo jak kupujesz bilety online. Jak odblokować transakcje internetowe to najlepiej zapytaj swój bank :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Sty 2012 13:43 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 5
ok no dobra ja mage robic transakcje przez internet przelewy itp. tylko chodzi mi o to jak za to zapłacic tz zamawia bilet (z tym problemu nie mam) :D , i dalej co jest jaka procedura (pytam sie bo nigdy od nich nie zamawialem biletu)v chdzi mi o to czy jest jakies przekierowanie na bank czy musze zrobic sam przelew czy juz cos innego

Zalezy mi na odpowiedzi od kogos kto placił tak nie mając karty kredytowej, TYLKO EWENTUALNIE KARTE DEBETOWĄ (żeby nie było z odblokowanymi transakcjami internetowymi ) :D

dzieki za odp :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Sty 2012 13:55 

Rejestracja: 27 Gru 2011
Posty: 30
to kliknij next next i otrzymasz instrukcje. nie korzystales wczesniej z internetu? jezeli na karcie nie masz z tylu kodu ccv (wygoogluj), to nie bedziesz mogl nia zaplacic przez internet.. ja dostalem kiedys z bzwbk taka karte ktora to umozliwiala. wpisujesz wszystkie dane o ktore zostaniesz poproszony i juz.

ps. pisz w jezyku polskim, jezeli prosisz o pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Lut 2012 17:12 

Rejestracja: 03 Lis 2011
Posty: 52
hej,
kupiłem bilety karta kredytowa i jak do tej pory nie pobrało mi pieniędzy z konta czy jest możliwość ze pobrane zostaną dopiero po zrealizowaniu zamówienia? bilet normalnie dostałe do druku w pdf? wie ktoś o co jest?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Lut 2012 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
mkepol napisał(a):
hej,
kupiłem bilety karta kredytowa i jak do tej pory nie pobrało mi pieniędzy z konta czy jest możliwość ze pobrane zostaną dopiero po zrealizowaniu zamówienia? bilet normalnie dostałe do druku w pdf? wie ktoś o co jest?

A kiedy kupiles ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Lut 2012 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 55
to jak kupiles karta kredytowa, to z konta (w znaczeniu oszczednosciowe, czy tam bieżące) nic nie pobralo, za to powinno obciążyć kartę kredytową (na początku w blokadach, a pozniej zaksięgowane w rachunku karty). Następnie będziesz musiał kartę spłacić w odpowiednim terminie.

Tak więc wejdź na rachunek karty, sprawdz w blokadach (jesli nie minęło kilka dni) i w bieżących transakcjach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Lut 2012 19:52 

Rejestracja: 03 Lis 2011
Posty: 52
no własnie nic nie ma nic nie pobrało
i zastanawiam sie bo bilety mam ale kasy nie pobrało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Lut 2012 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
mkepol napisał(a):
no własnie nic nie ma nic nie pobrało
i zastanawiam sie bo bilety mam ale kasy nie pobrało?

Kiedy kupiles te bilety ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Lut 2012 21:06 

Rejestracja: 03 Lis 2011
Posty: 52
18 stycznia


Ostatnio edytowany przez mkepol, 05 Lut 2012 21:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Lut 2012 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
mkepol napisał(a):
[quote
Kiedy kupiles te bilety ?

18 stycznia[/quote]
Jesli nic nie pobralo (blokada po 2 tygodniach znika) to tylko sie cieszyc :) Po zrealizowaniu nie pobierze, to transakcja realizowana w momencie zakupu. Ale zdarzaja sie takie bledy, kiedys bylem swiadkiem wyplaty 600zl w bankomacie jednego z polskich bankow, po ktorej nie bylo sladu na rachunku :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Lut 2012 21:15 

Rejestracja: 03 Lis 2011
Posty: 52
za oszczędzone 16Ł :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group