Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sty 2016 00:35 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Witam. Czy jest mozliwosc zakupu milticity w LOT? oczywiscie na ich stronie. Dziekuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
#2 PostWysłany: 22 Sty 2016 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Rozumiem, że na stronie LOT?
http://www.lot.com/pl/pl/book-flight
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sty 2016 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
multicity=wiele połączeń
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Sty 2016 00:51 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
http://www.lot.com/pl/pl/book-flight
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Lis 2016 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 181
Coś się zmieniło, nie widzę nigdzie opcji multicity na nowej stronie Lotu ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Lis 2016 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2190
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Po zmianie strony, multi-city wypadło. Ma wrócić, z tego co słyszałem "wkrótce". Ale już minęło z pół roku i nic.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
grzesq uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 18 Sie 2017 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1437
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Coś wiadomo o multiciti?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Sie 2017 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1171
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
@lendziro można to zrobić rezerwując przez infolinię. Albo przez OTA. Przez stronę LO - nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Sie 2017 16:43 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Biorąc pod uwagę, że przez ponad rok nie udało im się przywrócić możliwości zakupu miejsca i bagażu do istniejącej rezerwacji, nie można kupić biletu będąc zalogowanym na swój profil, oraz że ostatnio przestało działać sprawdzanie istniejących rezerwacji nie liczyłbym na pojawienie się wyszukiwania multicity najbliższym dziesięcioleciu.

Chyba że wywalą na zbity pysk osobę odpowiedzialną za IT, ale to mało prawdopodobne bo najwyraźniej ma ona na tyle "duże plecy", że niezależnie od destrukcji strony WWW pozostaje na stanowisku. Niestety takie są uroki państwowych przedsiębiorstw ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 18 Sie 2017 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1171
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
No niestety, @SPLDER ma rację. Najlepszymi testerami są użytkownicy "jabłek". Tu mogę powiedzieć, że strona LO działa jakby chciała, a nie mogła. Zakup na konkretny dzień, konkretny lot jest ok. Gorzej, gdy chce się czegoś poszukać, pożonglować datami, itp. Wtedy dziwaczne rzeczy się dzieją. Tutaj niestety OTA robią robotę, ewentualnie jak cena jest podobna, na stronie LO można kupić wskazując konkretne rejsy.

Za to zawsze warto poświęcić 5 minut i zadzwonić na infolinię LO. Nie udało mi się swego czasu kupić żądanych odcinków przez stronę LO (multicity nie ma, a ja potrzebowałem loty z GDN do WRO w odcinkach GDN WAW jednego dnia, WAW WRO drugiego dnia, a potem powrót jak najszybszy - tego połączyć się nie dało), kupując oddzielnie wyszła mi kwota ponad 600zł. Na OTA jakieś 20zł. mniej, a po telefonie na infolinię rezerwacyjną, kupiłem te bilety za nieco ponad 500zł., bo manualnie pobrali segmenty do rezerwacji. Warto zadzwonić i dopytać, ale lepiej mieć już jakąś wiedzę chociażby z Matrixa.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group