Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Gru 2012 17:57 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 12
Witam,
dopiero dzisiaj zarejestrowałam się na tym forum i od razu chciałam się z Wami podzielić informacją, która może się przydać każdemu kto chciałby dostać się z lotniska Beauvais do centrum Paryża i z powrotem.
Kilka dni temu wróciłam ze znajomymi z Paryża. Z lotniska i na lotnisko woził nas pan Paweł, który oferuje swoje usługi transportu samochodem osobowym. Jeśli w aucie są 4 osoby cenowo wychodzi to niewiele więcej niż podróż autobusem. Ten pan zawozi ludzi z lotniska na konkretny adres w Paryżu (tak więc nie traci się dodatkowych pieniędzy na podróż metrem z Porte Maillot) i myślę, że dzięki temu jest się w Paryżu ok. 1,5 h wcześniej niż jechalibyście autobusem. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba nosić czasami ciężkiego bagażu, tylko zajeżdżamy od razu pod nasze miejsce zamieszkania, lekkie odświeżenie i można iść zwiedzać stolicę Francji. Podczas podróży otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek jak poruszać się po Paryżu metrem, na co zwrócić szczególną uwagę i wiele innych cennych informacji. Wyobraźcie sobie, że ten Pan zawiózł nas również do centrum miasteczka Beauvais pod katedrę i naprawdę było warto. Okazało się, że w grudniu są tam pokazy laserowe i to było niesamowite widowisko w połączeniu z muzyką poważną. Zrobiło to na nas ogromne wrażenie.

Mieliśmy ten transport z polecenia od znajomych, którzy często robią wypady do Paryża i zawsze korzystają z usług tego Pana.
Dodam jeszcze, że warto do nich napisać i czasami ten Pan jest w stanie zabrać lub odwieść na lotnisko tylko 2 osoby, albo połączyć Was z inną parą.
Namiary (dodam, że kontakt e-mailowy jest bardzo szybki):
allegroelle@gmail.com

:D


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 27 Wrz 2014 17:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 11 Gru 2012 21:52 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 13
Tak z ciekawości...jaka jest konkretna cena za całe auto ( bo mniemam, ze nie ma znaczenia ile osob bedzie w srodku) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Gru 2012 01:58 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 12
IRON napisał(a):
Tak z ciekawości...jaka jest konkretna cena za całe auto ( bo mniemam, ze nie ma znaczenia ile osob bedzie w srodku) ?

My zapłaciliśmy 80 euro za kurs, ale mówił nam, że zawsze się dogaduje z ludźmi których wozi, na przykład może zejść z ceny w zamian za przywiezienie czegoś z Polski. Oczywiście za przywiezioną rzecz płaci przeliczając złotówki na euro.
Mówił nam też, że wynajmuje mieszkania w centrum Paryża dla turystów.
My mieszkaliśmy u Pani Magdaleny le Drevo w Colombes i to jest jej znajomy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Gru 2012 16:05 

Rejestracja: 13 Gru 2012
Posty: 3
Witam, wybieram się z chłopakiem 29.01.2013 do Paryża przylot o 18.40 , powrót 31.01 o 14.10
Czy jest jeszcze jakaś para która chciałaby zaoszczędzić na transporcie i wspólnie zaproponować wyżej wymienioną możliwość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Gru 2012 23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 706
Loty: 168
Kilometry: 322 179
złoty
andzia2205 napisał(a):
Witam, wybieram się z chłopakiem 29.01.2013 do Paryża przylot o 18.40 , powrót 31.01 o 14.10
Czy jest jeszcze jakaś para która chciałaby zaoszczędzić na transporcie i wspólnie zaproponować wyżej wymienioną możliwość?


Nie ma takiego wątku, więc pozwolę sobie dopisać siebie, aby w jak najmniejszym stopniu zaśmiecac ten temat, a przynajmniej wiadomo o co chodzi.

Lecimy (2 osoby) 20 stycznia - 23 stycznia z Katowic.

Gdyby ktoś był chętny na wspólny trasfer z lotniska proszę o kontakt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Gru 2012 12:53 

Rejestracja: 27 Gru 2010
Posty: 27
leci ktoś z Warszawy Ryanair 14 stycznia 12.30 i powrót 16 -go o 9.30 ? Jak tak to możemy sie zmówic na ten transport, bo nas jest 2 osoby.
W razie czego, czekam na kontakt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Gru 2012 23:45 

Rejestracja: 13 Gru 2012
Posty: 3
andzia2205 napisał(a):
Witam, wybieram się z chłopakiem 29.01.2013 do Paryża przylot o 18.40 , powrót 31.01 o 14.10
Czy jest jeszcze jakaś para która chciałaby zaoszczędzić na transporcie i wspólnie zaproponować wyżej wymienioną możliwość?



Do magdalenka20 nie znalazłam jeszcze dodatkowych dwóch osób.. jak coś pisz na maila anna.dacz@op.pl bo nie mogę ci odpisać :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Gru 2012 17:59 

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 91
ja mam 24 8.25 i powrót 25 wieczorem szukam 2 osób do wspólnego transportu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Sty 2013 23:27 

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 1
DAD napisał(a):
Nie ma takiego wątku, więc pozwolę sobie dopisać siebie, aby w jak najmniejszym stopniu zaśmiecac ten temat, a przynajmniej wiadomo o co chodzi.

Lecimy (2 osoby) 20 stycznia - 23 stycznia z Katowic.

Gdyby ktoś był chętny na wspólny trasfer z lotniska proszę o kontakt.


Do @DAD:
Lecimy( 2 osoby) w tym samym terminie co Wy (wylot z Katowic 20.02.13 - 16.30, powrót 23.01.13 - 19.00)- Jeśli nie znalazłeś dodatkowych osób na transport z/na lotniska/o to jestem chętny. ziyo98ATgmailDOTcom
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Sty 2013 11:58 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 9
czy ktoś wybiera się do Paryża przez Beauvais 10 / 13 stycznia? Pytanie odnośnie wyżej wspomnianego wspólnego transportu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 08 Sty 2013 12:03 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 156
ziyo98 napisał(a):
DAD napisał(a):
Nie ma takiego wątku, więc pozwolę sobie dopisać siebie, aby w jak najmniejszym stopniu zaśmiecac ten temat, a przynajmniej wiadomo o co chodzi.

Lecimy (2 osoby) 20 stycznia - 23 stycznia z Katowic.

Gdyby ktoś był chętny na wspólny trasfer z lotniska proszę o kontakt.


Do @DAD:
Lecimy( 2 osoby) w tym samym terminie co Wy (wylot z Katowic 20.02.13 - 16.30, powrót 23.01.13 - 19.00)- Jeśli nie znalazłeś dodatkowych osób na transport z/na lotniska/o to jestem chętny. ziyo98ATgmailDOTcom


Już znalazł ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Sty 2013 02:01 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
szukam dwóch osób, Beauvais -> wskazane miejsce w Paryżu, 20E/os. w terminie 12.02.2013; najlepiej lot z Wrocławia - przylot 18.40 Beauvais. Zainteresowanych proszę o wiadomości prywatne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Sty 2013 14:57 

Rejestracja: 25 Gru 2011
Posty: 49
13 lutego lecimy z Katowic, 17 lutego wracamy do Wrocławia (2 osoby).
Gdyby ktoś był chętny na wspólny transfer w którąkolwiek ze stron, proszę o kontakt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 23 Sty 2013 21:04 

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 5
Poszukuje osób chętnych na wspólny transport z lotniska do centrum Paryża 4 kwietnia oraz 6 kwietnia powrót.

Lot WizzAir.

Kontakt xray007@o2.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Sty 2013 11:19 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 4
Witam ,
Poszukuje chetnych na wspolny transport z lotniska do centrum dn. 6 kwietnia 2013, lot wizz air.
email: gosia_czarna@op.pl
pozdrawiam serdecznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Lut 2013 14:02 

Rejestracja: 06 Sty 2011
Posty: 14
Korzystalem z transportu z ogloszenia na fly4free i szczerze moge wszystkim polecic Pawla. Dojazd za 80 e za samochod, we czwórke placilismy po 20 euro, autobus kosztuje 16 euro. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny i w ogole wszystko ok! Mila podroz z / do lotniska. jechalem w tamtym tygodniu i jesli kiedykolwiek bede lecial do Beauvais bede dzwonil do Pawla. Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 13 Lut 2013 13:19 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 36
Goral napisał(a):
Wie ktoś gdzie znajduje się dworzec w pobliżu Lotniska Beavuais, żeby sprawnie dostać się do Paryża ?

Goral,
napisz daty i godziny przylotu i odlotu oraz liczbę osób.
Może będę mógł Ci zaproponować transport z lotniska Beauvais do Paryża na konkretny adres i z powrotem.

PS. Ziaro, dzięki za dobre słowa. Ja również miło wspominam podróż z Wami.

Pozdrawiam z Paryża
Paweł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 14 Lut 2013 10:46 

Rejestracja: 06 Sty 2011
Posty: 14
@Pawel : czekamy na kartki z Paryza, z delikatnymi dopiskami :)
pozdrawiamy z Krakowa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 17 Kwi 2013 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
Polecam pomoc użytkownika MajaMaja. Za niewielką kwotę zawiezie Was do Paryża i z powrotem. Byłem 2 razy w Paryżu. Raz podróżowałem z lotniska autobusem i raz z Pawłem. Cenowo wychodzi identycznie, a macie o wiele lepszy komfort jazdy, szybko dostaniecie się do centrum pod dany adres i jeszcze dostaniecie garść ciekawych informacji o życiu w Paryżu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Kwi 2013 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
karollo napisał(a):
Polecam pomoc użytkownika MajaMaja. Za niewielką kwotę zawiezie Was do Paryża i z powrotem. Byłem 2 razy w Paryżu. Raz podróżowałem z lotniska autobusem i raz z Pawłem. Cenowo wychodzi identycznie, a macie o wiele lepszy komfort jazdy, szybko dostaniecie się do centrum pod dany adres i jeszcze dostaniecie garść ciekawych informacji o życiu w Paryżu.


Dodaj, że żeby było korzystnie cenowo muszą jechać 4 osoby :P Przy dwóch już się średnio kalkuluje :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group