Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Mar 2014 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Z warunków wypożyczenia wynika jasno że musi być kredytówka :

Kod:
Credit card

    ACCEPTED: American Express, Maestro, Visa

    NOT ACCEPTED: Pre-paid credit cards, Laser, Maestro, debit, or Switch cards
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 14 Mar 2014 12:49 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Co do wynajmu na Islandii:
http://cars.atlaschoice.com/details/?se ... skyScanner

181 euro
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 14 Mar 2014 12:51 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Yaris8:

Zawsze można sie przyczepić do wszystkich firm brokerskich wynajmujących auta.
W każdej jest coś co będzie powodem rozmów na forach.
Koledze wynajmowałem auto w Goldcarze na Teneryfie.
Później się przeraził opiniami na ich temat.
Było ok.
Teraz leci ponownie i znowu wynajął auto i również w Goldcarze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 14 Mar 2014 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Aga_podrozniczka napisał(a):
Ja szukam aut w taki sposob: Kayak i pare innych wyszukiwarek, odhaczam Other Agent, zeby widziec tylko oferty z nazwami wypozyczalni.


gdzie jest ta opcja ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 14 Mar 2014 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Korzystam z angielskiej wersji Kayaka i gdy w filtrach po lewej pokazuja sie nazwy wypozyczalni po znalezieniu ofert, odhaczam Other Agent. W polskiej wersji nie widze tej opcji, nie pokazuje nazw wypozyczalni po lewej, zeby odfiltrowac albo moje przykladowe wyszukiwanie nie pokazuje tego.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Print Screen z kayak.co.uk
OtherAgent.jpg
OtherAgent.jpg [ 12.62 KiB | Obejrzany 2338 razy ]
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 14 Mar 2014 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Yaris8 napisał(a):
Też sprawdziłam stronę kayak, ale tej opcji nie zauwazyłam.
najtańsze auto ponad 400 zł , tez z LOCAUTO :-(


Bezpośrednio na stronie Europcar jest Fiat Panda za 89.51 eur (bez ubezpieczenia dodatkowego) - samo ubezpieczenie 84.69 EUR.

Ubezpieczenie dodatkowe można wziąć we firmie http://www.icarhireinsurance.com będzię tańsze.

Nie wiem jaka będzie blokada ze strony Europcar na karcie - można się spodziewać 1700 EUR (tyle wynosi Theft Excess)

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 14 Mar 2014 14:02 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
W Hertz można wynając auto z ubezpieczeniem zwalniającym z udziału własnego za 174 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 14 Mar 2014 15:31 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Aga_podrozniczka napisał(a):
SPrawdzam dokladnie warunki wypozyczenia: tankowanie, limit kilometrow, dodatkowe oplaty itp.


Zawsze robie tak samo, ale i tak raz mnie zaskoczyli - w Avis na Malcie musialem przyjac auto i doplacic za opcje Full-empty oraz wypozyczenie po godzinach. W warunkach zamieszczonych na voucherze i stronie posrednika nie bylo o tym ani slowa. Zlozylem reklamacje, ktora rozpatrywali 5 miesiecy (!) i oczywiscie odrzucili, bo 'przeciez podpisalem umowe'. Dbajacy o klienta broker dal mi jednak £10 kupon na kolejne wypozyczenie wazny - uwaga - 7 dni :D Posrednik - AtlasChoice...
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez sawiet, 19 Mar 2014 12:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 14 Mar 2014 15:43 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 365
ja polecam zawsze sixta, zarowno w Austrii jak i Niemczech nie mialem z nimi zadnego problemu...

co do blokady to blokuja sredniu 2x wysokosci oplaty za auto (tyle na ile wypozyczasz). Boli troche oplata za jazde do PL niecale 10 € za dzien ( max 40 € w miesiacu), no ale co zrobic :)
Co do aut zawsze dostawalem nowe auta, czasami nawet do przesady (ostatnio BMW 1 z 180 km na liczniku ) :) nie mam doswiadczenia co do innych wypozyczalni wiec sie zbytnio nie wypowiem.
Ubezpieczenie bardzo przydatne (zwykle kupuje ograniczenie udzialu wlasnego do 600€, raz nawet przez przypadek porysowalem lekko przedni zderzak - dluga historia, opisalem wszystko wypozyczalni i odstapili od obarczenia mnie kosztami)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Mar 2014 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
sawiet napisał(a):
Aga_podrozniczka napisał(a):
SPrawdzam dokladnie warunki wypozyczenia: tankowanie, limit kilometrow, dodatkowe oplaty itp.


Zawsze robie tak samo, ale i tak raz mnie zaskoczyli - w Avis na Malcie musialem przyjac auto i doplacic za opcje Full-empty oraz wypozyczenie po godzinach. W warunkach zamieszczonych na voucherze i stronie posrednika nie bylo o tym ani slowa. Zlozylem reklamacje, ktora rozpatrywali 5 miesiecy (!) i oczywiscie odrzucili, bo 'przeciez podpisalem umowe'. Dbajacy o klienta broker dal mi jednak £10 kupon na kolejne wypozyczenie wazny - uwaga - 7 dni :D Posrednik - AutoChoice...

No mnie tez zaskoczyl Europcar w Faro, mimo ze dokladnie czytalam warunki umowy, upewnilam sie, ze policy jest full to full itp. Ale cwaniaki mieli jeszcze warunek, ze powyzej 7 dni placisz za full tank. Obsluga nie zajaknela sie ani slowem przy wypozyczaniu i oddawaniu auta, dopiero po powrocie odkrylam obciazenie na karcie kredytowej.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 18 Kwi 2014 19:53 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 24
Ktoś doświadczonych pomoże znaleźć mi najlepszą opcję wypożyczenia?

lotnisko Mallorca
data 26.04 - 3.05.2014

Będzie nas 4 os więc myśleliśmy o czymś wiekszym np Juke

Szukam i szukam i i już sie pogubiłam czy brać to dodatkowe ubezpieczenie czy nie? żeby mi później nie wymyślili jakiegoś uszkodzenia :)

Za wszystkie propozycje dziekuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 18 Kwi 2014 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
foka81 napisał(a):
Ktoś doświadczonych pomoże znaleźć mi najlepszą opcję wypożyczenia?

lotnisko Mallorca
data 26.04 - 3.05.2014

Będzie nas 4 os więc myśleliśmy o czymś wiekszym np Juke

Szukam i szukam i i już sie pogubiłam czy brać to dodatkowe ubezpieczenie czy nie? żeby mi później nie wymyślili jakiegoś uszkodzenia :)

Za wszystkie propozycje dziekuje

Ze swojej strony polecam wypożyczalnie Vanrell - żadnych ukrytych kosztów, ubezpieczenie bez limitu (to ważne, wiele wypożyczalni ma podstawowe ubezpieczenie do kwoty powiedzmy 500 euro) w cenie (nie pokrywa jedynie szyb, luster i opon - można dokupić, ja nie brałem), żadnych dopłat za paliwo itp. Płacisz jedynie za auto plus kilka euro za parking jeśli odbierasz z lotniska, karta kredydowa nie jest wymagana - starczy debetowa. W waszych terminach auto od 105 euro za wszystko - klasa C. Jeśli chcecie większe np. Focus kombi, Peugeot 3008 - 147 euro.
Brałem od nich auto dwukrotnie i za każym razem byłem zadowolony.
https://rentacarvanrell.com/en/
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 18 Kwi 2014 20:16 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
ubezpieczenie bez limitu(...) w cenie

Ale rozumiem, że samo CDW?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 18 Kwi 2014 20:18 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja polecę pośrednika doyouspain.com. zwróć uwagę, żeby odbiór samochodu był na lotnisku, a nie z dowożeniem gdzieś na parking jak to ma miejsce w przypadku wypożyczalni OK Rent a car. A do tego ubezpieczenie exceesu i kół, szyb i lusterek w zewnętrznej firmie (pogoogluj car hire excees insurance).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 18 Kwi 2014 20:22 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
zwróć uwagę, żeby odbiór samochodu był na lotnisku, a nie z dowożeniem gdzieś na parking

A dlaczego nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 18 Kwi 2014 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Regulamin Vanrell - mniej ważne wyciąłem - całość dostępna na stronie

Prices All Inclusive
Our prices include:
Taxes: VAT
Unlimited mileage
Fully Comprehensive Insurance with no excess.
Additional driver for 2€ x day

Prices for an extra insurance covering damages of Tyres, Windows and mirrors:
Category A, B, C, C1 --> 4€ day
Category E, D1, E1, F, F1 --> 6€ day
Category F3, F4, F5, F6, F7, G2, G3, H4, H5, H6, H7, H8, H9, J, J2, J5, J8, K1, L, L1, L2, L3, N --> 9€ day
Category F2, H1, H2, H3, H10, J4, J6 --> 15€ day
Category J3 --> 12€ day
Category H --> 20€

Free Airport Service.
The airport service is free of charge.

Night Deliveries.
Supplying a vehicle between 22:00h to 08.00h has an additional charge of 30 euros. The payment for the parking in the airport can be made in the ticket machines by cash or credit card. The client may have to pay a maximum of 10 euros to take the vehicle from the airport car park.
The car return at night 22h.-08.00h. at the airport costs extra charge of 10€

Driving Licences, experience and minimum age
The driver must have the necessary licence for the rental of the vehicle desired, valid for Europe and with at least one year of experience holding a full drivers licence. The minimum age for renting a vehicle is 21 years old.

What does the insurance not cover?
The insurance does not cover the following:
Damage caused to third parties due to negligence or reckless driving.
Damage caused to the vehicle due to negligence.
Refuelling with the wrong fuel.
Damage caused to the wheel trims or tyres.
Loss or breakage of keys or remote control, (the charge will be between 90 euros and 150 euros depending on model of vehicle).
Damage to upholstery and locks.
Damage or loss of baby seats.
Damage or loss of aerial, jack, windscreen wipers or petrol cap.
Damage to the motor due to negligence.
Damage to the underneath of the vehicle.
Damage due to bad usage of the clutch.
Theft of the vehicle with the keys in the ignition.
Driving under the effects of alcohol.
Breakage of windows and wing mirrors.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 18 Kwi 2014 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
vincenz napisał(a):
Ja polecę pośrednika doyouspain.com. zwróć uwagę, żeby odbiór samochodu był na lotnisku, a nie z dowożeniem gdzieś na parking jak to ma miejsce w przypadku wypożyczalni OK Rent a car. A do tego ubezpieczenie exceesu i kół, szyb i lusterek w zewnętrznej firmie (pogoogluj car hire excees insurance).


Ale jak zawsze przy każym wypożyczeniu doczytaj co jest w cenie - w doyouspain zgłaszają sie wypożyczalnie bez pełnego ubezpieczenia - z limitem - lepiej by było no excess. Często też jest dopłata za paliwo itp. Nie korzystałem z nich - wolę "u źródła", a nie przez pośrednika, ale faktem jest, że douyouspain ma dobre ceny.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 18 Kwi 2014 20:37 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Nie, nie, nie ;) Nie róbcie tego znowu wypozyczalnia-samochodow,135,342
Zamiast pisać w jednym temacie gdzie będzie mydło i powidło, kabriolety ze Stanów i segment A w Hiszpanii, piszcie proszę w pod forum kraju gdzie chcecie wypożyczyć samochód.

Zamykam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bartekjamajka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group